Lekcje przez internet

Własna recenzja na temat e-lekcji, których skutkiem jest dziennik wypchany pałami, uwagami i nieobecnościami i dlaczego są tak skopane jak system edukacji w szkołach wyższych.
Zacznijmy od takiej sytuacji, że siedzisz sobie na lekcji, zaczyna się sprawdzanie listy obecności aż tu nagle.. cisza – myślisz że dziennik u nauczyciela nie zdążył się wczytać, w tym samym momencie przychodzi na telefon powiadomienie, że dostałeś nieobecność. Co to za zbieg okoliczności!? Wyjaśniasz i nic kurła nie dociera. Dowodzi, że nauczyciele nawet nie próbują się domyśleć że masz słabe połączenie i mogło cię wywalić. Albo wiedzą, tylko specjalnie zaznaczają na nieobecność żeby tylko zaniżyć frekwencję „z upartości”. Potem zostają tylko albo spóźnienia, albo usprawiedliwienia, i to nie z powodu ucznia, a z powodu słabego I-N-T-E-R-N-E-T-U !!!!!!
Uczysz się na najbliższe sprawdziany – tak, dobrze robisz – w niespodziewanej chwili przychodzi jednak powiadomienie, że dzień, w którym miał być sprawdzian został odwołany. I nie będzie tez tego sprawdzianu – zarombiście! – Kilka chwil później dowiadujesz się, że ten sprawdzian będzie pisany 3 dni wcześniej, czyli jutro – czy e-szkoła w końcu powinna zapewnić wygodę uczniom podczas lekcji , czy przeciążenie ? Jak tak nauczyciele robią to robią ŹLE !!!! Dodatkowo podwyższają minimalny próg zaliczenia – nawet do 60%! I to dla tych co nie zdążyli się nauczyć! Co to za nauczyciel, co ma poparcie dla przeciążenia..
Myślisz sobie, że jak masz wyłączony mikfon, to już możesz coś powiedzieć sam do siebie, albo np do ściany. Ale nie, nauczyciel cały czas nagrywa i tylko na to czeka, aż powiesz „ku*wa” albo „ch*j”. Specjanie! Aby tylko przyłapać na „rozmawianiu” z zepsutym monitorem i przekazać dowód dyrektorowi!
Są to najczęstsze przykłady nastawienia nauczycieli do pracy na e-lekcjach, jak zarazem najbardziej irytujące. NIGDY nie zrozumieją, że może coś ci nie działać. Standardowo myślą TYLKO o sobie. Już nie zanudzam, ide spać, pozdrawiam, g8dnite js

2
1

Komentarze do "Lekcje przez internet"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wal konia, ruchaj krokodyle, tyraj u Mesia na taśmie i wraz z Byczywąsem wal konia do głównego zbiornika i przekonuj klientów,że to aromatyczna wanilia. Ja tak robiłem i było mnie stać na mielonkę,części do Żuka i litrowe mocne w PET.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Większość nauczycieli to uczą innych, a sami wpierw powinni się wielu rzeczy nauczyć.

  1

  0
  Odpowiedz