Logicyzm kobiet

Cholera jasna ledwo tytuł zapisałem, a tu już aż takie nadużycie ;P Oj no chyba mi tego admin nie przepuści;) A tak na poważnie to proponuję aby płeć piękna nie czytała tego postu, bo po co się nie potrzebnie stresogenerować. Ni chuja nie jestem w stanie zrozumieć toku myślenia lasek. Podoba mi się ekspedientka w sklepie (10/10) Blisko mieszkam lubiłem tam wpadać, parokrotnie próbowałem zagadać ewidentnie zbywała mnie no to trudno myślałem może kogoś ma albo ewidentnie nie jestem w jej typie. Do sklepu przychodziłem już tylko okazyjnie kiedy naprawdę czegoś potrzebowałem ale przestałem zarywać brałem/płaciłem/dziekowałem/i wychodziłem i wtedy kurwa nagle ni z tego ni z owego zmieniła strategie – zaczeła się uśmiechać i trzepotać rzęsami.(w tym miejscu koniecznie dodam ,że w tym sklepie płacą im stawke godzinową więc na pewno nie chodzi o to że mnie chciała zachęcić do dalszego kupowania)Zresztą ja taką tendencje zauważyłem już częściej u innych lasek – tak jakby to robiły jako jakaś gra – pomajstrować trochę w czyichś uczuciach. Rozumiem zasada niedostepności i te sprawy no ale… Ręce opadają. Druga kwestia to że faceci-kobiety odbywają ze sobą tak rzadko stosunki bo laski tego nie chcą my faceci nie mamy z tym problemu tzn.mamy bo przecież seks ,,na własną rękę” to jednak nie to samo. Tyle się mówi o tym, że kolesie myślą tylko o seksie. Gówno prawda robiono badania faceci owszem myślą o seksie często i częściej niż laski ale te też myślą jak pamiętam około 9 razy dziennie. Tu kurwa wstawiam swój wniosek – skoro ktoś myśli 9 razy o seksie dziennie to ja kurwa myślę,że chyba miał by na niego ochotę i raczej cierpi na niedobór. Może się mylę ale wydaje mi się, że laski są bardzo podatne na sugestie nie wiem co za debil wymyślił tą idiotyczną zasadę że jak facet bzyka dużo lasek to jest zajebisty a jak odwrotnie laska bzyka to jest dziwką. Śmiać się i płakać jednocześnie bo wszyscy z tego powodu cierpimy. Gdybym miał pieniądze ehh…

26
59

Komentarze do "Logicyzm kobiet"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. nawet nie wiesz w ilu związkach, to kobieta prosi się faceta o seks i jak bardzo to mężczyznom wystarczy tylko do dwóch razy w tygodniu.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Zapoznaj sobie panię ok 35-40. Taka zawsze ma ochotę na sex. Dużo i często. Faceci wypaleni papierochami po 40-stce są już niewydolni, a pani ma ochotę na więcej i więcej. Dobrze zadbana, bezwypadkowa, garażowana może być całkiem miła i figlarna. Więc nie myśl za dużo, tylko chuja w dłoń i do boju! Pamiętaj – chuj musi być długi, gruby i do dupy!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Autor. Przepraszam zapomniałem dodać do swojego postu poradę, może ktoś z niej korzysta. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak będziesz traktowany w związku przez swoją potencjalną partnerkę to zwróć uwagę jaką rolę w jej rodzinie pełni ojciec Twojej sympatii. Tak samo jak go traktują matka i córka będziesz Ty traktowany. UWAGA! Zasada nie działa odwrotnie ponieważ linia przekazu ojciec- syn wygasa ale matka-córka jest bardzo silna. Dowiedziałem się tego kiedyś od kogoś z niesamowicie rozwiniętą empatią – pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Kolego chujowiczu, kobiety przede wszystkim lubią być podrywane i uwodzone, lubią jak jest wokół nich zainteresowanie, jak są pożądane. I wcale nie oznacza, że jak Cię zaczepia, to że chciałaby iść z Tobą do wyra, czy chociaż umówić się na randkę. Po prostu chce połechtać swoje ego i z powrotem mieć w Tobie adoratora. Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie, nie będziesz się bez sensu podpalał jak jakaś dupa się do Ciebie uśmiechnie i zatrzepocze rzęsami. Rada od starszego kolegi – jak Ci się laska podoba to nie „próbuj zagadać” tylko zagadaj, tak po prostu, prosto z mostu. Zaproś do knajpy na piwko/kawę czy do kina. I masz jasność. Nie myśl od razu przez pryzmat „czy ją przelecę” bo to do niczego nie prowadzi. Laski chcą się dymać tak jak my ale podejście do tego mają zupełnie inne. My moglibyśmy właściwie laski nie znając, tylko dlatego że nam się podoba. Laski w większości tak nie chcą, muszą czuć że nie są zwykłym mięsem, że je lubisz i takie tam. Oczywiście nie mówimy o kurwiszonach.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A czemu laska jest dziwką jak się dyma z wieloma? Kiedyś na necie była taka fajna grafa która to w doskonały sposób pokazywała o co w tym biega. W skrócie: kluczyk który otwiera wszystkie zamki jest zajebisty, a zamek który można otwierać każdym kluczem jest chujowy 🙂

  1

  1
  Odpowiedz
 7. Też mi problem kurwa. Że dupa ze sklepu raz cieszy michę raz nie. Ludzie mają gorsze chujnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Facet //ja myślę jakoś 1 na dwa dni, nie wiem skąd te badania.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @1 – dziwne, nigdy na taką nie trafiłem.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. @2. Dwa razy w tygodniu? To fart. Moja kobieta może raz w miesiącu … i to jak jest dobry miesiąc.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Hmm co do tego, że jeżeli kobieta daje każdemu to od razu jest wyzywana od szmat itp. a facet to może przelecieć całe miasto i jest kozak to nie po prostu nie wszystko działa w dwie strony. Np. mamy klucz, dzięki któremu otworzymy wszystkie drzwi – zajebiście prawda? A teraz mamy drzwi, które można otworzyć każdym kluczem… Chujowo, no nie ?

  0

  1
  Odpowiedz
 12. Jak nie jest się ślamazarą to ma się pewnie uznanie wiekszości kobiet – prócz tych dominujących. A co do seksu… SEKS TO ZDROWIE jak sie go używa po ślubie i z wierną osobą i po pierwsze w PEŁNI głębokiej MIŁOŚCI. Hahaha!!!!!!!

  0

  0
  Odpowiedz