Ludzie cię kochają jak tylko coś chcą!

Witam wszystkich chujowiczow. Rozchodzi się o to, że drażni mnie w ludziach, a wręcz wkurwia, że kochają mnie jak tylko coś chcą! Wtedy to jestem najlepsza. Dzwonią jak coś chcą, piszą jak coś chcą, ogólnie odzywają się tylko dla swojej korzyści! Mam w dupie życie ze świadomością, że żyje tylko dla wygód innych! Teraz będę wyrachowana, bezczelna i niezależna i mam wyjebane na pseudo przyjaciół. W życiu jest tak łatwiej, nie sądzicie? Dziękuję za uwagę. Dobranoc.

44
58

Komentarze do "Ludzie cię kochają jak tylko coś chcą!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. ja jestem niezależna i daje z siebie wówczas gdy sprawdzę osobe;)szanuje ludzi prawdziwych, zwykle poznaje ich przez wspólne pasje, chęć jej dzielenia zliża itd.-raz im pomagam bezinteresownie,raz oni mi, nie wyliczam ile kto więcej, cieszy mnie sam fakt istnienia takich ludzi, resztę mam w dupie póki na owy szacunek nie zasłużą, dlatego być moze jestem czasem bezczelna..:) w tym świecie trzeba się wyśrodkować między altruistyczną a egoistyczną postawą 🙂 owszem to ułatwia życie, ale trzeba poświęcić najpierw sporo i być silnym by się nauczyć tej równowagi i znaleść oraz zacieśnić więź z odpowiednimi ludźmi 🙂 potem jest raj którego Ci życzę !

  0

  0
  Odpowiedz
 3. ja też cie kocham, obciągniesz mi? 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Tak to jest w życiu, kwestia mieć grupkę chociaż 2-3 osób, które wiesz, że są i się zawsze odezwą do Ciebie bez większego powodu. Niewiele takich osób mam sam, ale są i to jest wbrew pozorom naprawdę istotne.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Dlatego ja skończyłam z takimi pseudo przyjaciółmi, przedtem miałam dużo przyjaciół i znajomych a teraz? została mi jedna koleżanka i jestem szczęśliwa, że mogę na niej polegać. Tobie radzę to samo, życzę powodzenia 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A u mnie na odwrót…kiedy byliśmy w biedzie, trzymaliśmy się razem i byliśmy szczęsliwi własnie przez to! a kiedy zaczeło mi się układać jakoś się odsuneli..czy tu możliwa jest zazdrość? Zaraz powiem wprost że to mnie wkurwia i sobie pogadamy..oby pomogło!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Popieram:):)

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Gówno prawda, nadal będziesz ciągle wykorzystywana, tylko tak mówissz, zazwyczaj mówią tak osoby o dobrym sercu;) nie wyrzucaj swojej największej zalety!!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Korzystajac z okazji ze wszyscy czegis chca to takie odnienne pytsnie czy masz moze pozyczyc na wino?

  0

  0
  Odpowiedz