Mam dosyć, nie.. / Testo

Mam dosyć w chuj już, prosze o zamieszczenie wpisu gdyż jest to ostatni wpis, definitywnie. (Usuwam internet)

To tak. Pisze Testo. Zapierdalam 12h dziennie na kołchozowni czego skutki są takie, że wszystko mnie wkurwia ale z tym sobie jeszcze radze. Absolutnie nic mnie nie boli. Trenuje FBW codziennie, wyglądam dobrze i czuje sie świetnie.

A teraz wyżale sie, ale tak pierwszy raz w życiu. Na poważnie, i płynie to z mojej kory przedczołowej.

Nie czuje sie świetnie patrząc na wasze prolskie bezzębne i zżółciałe mordy w tej pracy. Wszyscy wyglądacie jak prole. Śmierdzicie, macie zakola. Nie golicie pach. Jebie wam z pap. Macie problemy gastryczne.

Kłapiecie mordami na wszystkich, że są głupi i obnosicie sie z dumą nosząc swoją prolską morde z krzywym nosem. Wracacie do domu i ćpacie albo pijecie desperadoski albo wysracie sie i idziecie spać z włączonym TVN’em w TV, oczywiście nie myjąc zębów.

Żona was nie lubi, jaracie kiepy. Macie dziury w gaciach i skarpetach. Jesteście wychudzeni i macie chropowatą skóre jak pumeks. Nie myjecie rąk po szczaniu, nie trafiacie do pisuaru. Po sraniu tylko wycieracie ręce papierem toaletowym.

Jeszcze nie zacząłem o tych lambadziarach. Nie moge sie na nie patrzeć bo mnie mdli. Pewnie myślą sobie, że jestem pedałem. Celowo machają przede mną dupą na produkcji. Napierdolą na siebie 10ml perfum od biedy, ubiorą najciaśniejsze gówno jakie mają, opalą włosy prostownicą i mi sie kręcą koło nóg, midgety po 155cm.

Albo opasłe spocone pomidorówy z niewyciśniętymi pryszczami.

Czasami przełykam śline a ta smakuje jak rzygi jak oglądam sie wokół.

Tylko czekam aż któreś z was będzie miało gorszy dzień i do mnie podejdzie z mordą.

Złapie za gardło i jebne o ściane, wyjebią mnie i pójde siedzieć za próbe zabójstwa.

Nie będe musiał patrzeć na wasze prolskie mordy.

Nara.

11
11

Komentarze do "Mam dosyć, nie.. / Testo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jesteś gupi

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Co to są prole ? Zrezygnuj z tej pracy chłopie , dobrze ci radzę . I nie lekceważ jedynego prawdziwego trenera na chujni – Bogdana. Zamiast zapierdalać na taśmie u jakiegoś Mesia – weź się za trening. Wzmocnisz nie tylko ciało ale i psychikę . Nastąpi wyrzut endorfin i poczujesz się lepiej . A jak to nie pomoże , to w zanadrzu jest ” sok „.
  Bogdan

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Jebie mie to typie. Kolejny nieudacznik, betaorbiter ruchający karynę 100kg, której oddaje całą wypłatę. Żegnamy.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Tak, robisz po 12 godzin na kołchozowni i jeszcze masz energię pisać żale na chujni. Mesio cię chyba musi wziąć do prawdziwej harówy i kazać pod dozorem Byczywąsa oraz krokodyli skuwać kilometrowy rząd płyt chodnikowych kilofem.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Pouczaj majstra.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Grzesz nieskromnością.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Kolejny zjeb który przegrał życie , niestety stary musisz zapierdalać bo nic innego nie widzisz. Możesz jedynie narzekać i kąpać się w środowisku od którego nie uciekniesz bo jesteś taki sam.

  1

  1
  Odpowiedz
 9. Już to czytaliśmy i każdy dobrze wie, że znowu tu wrócisz żeby pierdzieć i srać gównem rzadkim jak pozostałości Twojego mózgu. I chuj. Ja tych wypocin nie czytam. Mnie to nie dotyczy, jak powiedział facet, którego pies ugryzł w protezę.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. nie masz lepszych ofert pracy niż jakieś 12 godzin dziennie? dla mnie każda godzina przeznaczona na pracę jest stracona, a co dopiero takie coś.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Testooooo nie odchoooodź!!!!!! Polubiłam Cięęęęęęęęęęęęęęęę!!!!!!!

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Wyprowadze sie stąd kurwa pozbędziesz sie mnie niedługo, uszczelki od okien zabiore i kamery prosze rozmontować, to ja kupiłem.
   -Testo

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Weź wyjdź już z tej paranoidalnej szafy, siadaj na dupie, tzn. na chujni i już nie pierdol. Tzn. pierdol, bo lubię jak pierdolisz 🙂 Przynajmniej nie jesteś nudny…

    0

    0
    Odpowiedz