Mam trzy rodzaje bólu dupy

Pierwszy, jakby to nazwać, „historyczny”: mój kraj ma trudną historię, jest raczej chuja wartym popychadłem i wypierdkiem takich molochów jak Rosja, USA czy Chiny na arenie międzynarodowej. Gdybym był obywatelem jakiegoś zachodniego państwa, które jest stawiane za wzór albo członkiem innego narodu czułbym się po prostu lepiej. Po prostu śmieszą mnie te nagłaśniane w mediach społecznościowych inicjatywy narodowców mające na celu zwalczanie ustawy 447 czy „krzewienie dumy narodowej” w szkołach, programach telewizyjnych, książkach albo marszach – Putin pewnie się z tego wszystkiego śmieje, jak takie nadwiślańskie państewko w typowy dla siebie sposób macha szabelką. Fakty są takie, że jeśli jak w przyrodzie Polska nie będzie miała zdolności przystosowawczych znowu zostanie wydymana przez tych, którzy mają większe zasoby. Drugi ból dupy: osobisty, związany z pochodzeniem rodzinnym. Chyba nie muszę tłumaczyć, że ludzie urodzeni w miastach czy mający bardziej wpływowych rodziców spotykali się w życiu z większym szacunkiem, mieli łatwiejszy, lepszy start i nie musieli tak bardzo się starać o osiągnięcie czegokolwiek jak frajerzy i czyjeś przydupasy ani nie wywodzą się od parobów i chłopów pańszczyźnianych. Mając problem ze swoją tożsamością próbuję się zasymilować, nabyć wykształcenie, zdobyć w przyszłości pracę, znajomości, partnerkę, dom czy samochód, ale konsekwencją tego wszystkiego jest tylko fakt, że mam jakoś trudniej. Obserwuję innych i mają z górki. To mnie wkurwia najbardziej i nie dziwię się tym, którzy chcą stąd wyjechać i zaczynają pogardzać tym grajdołem, śmieją się z PIS-owców czy katoli, a wolą być Europejczykami i mieszkać w Niemczech, Anglii, Holandii, USA. W końcu trzeci: powszechny brak kręgosłupa moralnego w społeczeństwie. Upadły wszelkie wartości. Jak nie jesteś kurwą, sprzedawczykiem, kolaborantem, łapówkarzem, cynikiem, aferzystą i złodziejem to nie poradzisz sobie w życiu. Ludzie kultywują makiawelizm, ale kiedy sami zostają wydymani to nagle płacz i już jakoś nie śmieją się z tych postępujących fair, honorowych i empatycznych jednostek. Klasycznym według mnie przykładem jest słynny pakiet startowy Polek pod tytułem „łobuz kocha najbardziej”, które z upływem czasu przeradza się w „facet to świnia” i „szukam miłego, troskliwego, elokwentnego partnera, który zaopiekuje się mną i moją córeczką z nieudanego związku”. Podsumowując: boli mnie, że ludzie to kurwy bez zasad.

114
16

Komentarze do "Mam trzy rodzaje bólu dupy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ból 1. Zawsze możesz wyjechać, przyjąć inną wiarę i narodowość. Żaden problem samoloty lataja wszędzie. Ból 2. Myślisz że każdy ma lekko a może ci ludzie ciężko pracują i tyrają nad sobą i swoją osobowością, uczą sie i poświęcają noce. A ty siedzisz przed kompem i tv uważasz sie nad sobą i czekasz na cud że ktoś ci coś da. Bo ci sie należy niby. Ból 3. Kurestwo i lewactwo to teraz standawdowa propaganda. I od każdego zależy czy się temu podda. Większość sie poddaje bo są słabi i myślą że w takich grupach coś znaczą a jest przeciwnie. Cala polska same problemy sztuczne.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Hehehe xD To siedź sobie w tym nadwiślańskim zadupiu aż cię ta mafia urzędniczo-faszystowska ograbi do reszty z wypłaty i bądź dalej „dumnym Polakiem” plującym na „lewaków i UE”.

   3

   0
   Odpowiedz
 3. Chciałbym mieć wyjebane, na ludzi niestety nie mogę bo mnie wkurwiają.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Nie ma już radości w tym wszystkim, jest tylko syf i męka. Radość w umysłach zginęła bezpowrotnie.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Upierdol sie 0,7 i zesraj pod drzwi lepiej wyksztalconego i bardziej ogarnietego zyciowo sasiada, patrz jak slizga sie na Twoim gownie i radosnie wal konia

  5

  0
  Odpowiedz
 6. A ja Ci kurwa powiem ze raczej po latach emigracji kazdy powoli zaczyna tesknic za tym pierdolnikiem i grajdolem, w tym chlewie obszczanym i obsranym przez zula z pobliskiej bramy jest cos majestatycznego i wbrew pozorom ma wiecej sensu niz pompowana na sile zachodnia uprzejmosc i tolerancja, tutaj wiesz ze ludzie sa popierdoleni, zaczynasz sie przyzwyczajac nic Cie tu nie zdziwi po prostu robisz swoje i dazysz do celu, budujesz chate robisz dzieci rozwijasz firme, a tu na emigracji wydaje Ci sie to wszystko tymczasowe i wiesz ze z czasem zatesknisz za swoim zwierzecym pelnym rozpierdolu krajem.

  3

  5
  Odpowiedz
  1. Może wystąp w BDSM jak tak cię rajcuje patologia, głupota i bieda.

   1

   0
   Odpowiedz
 7. Też mnie to wszystko boli…

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Gdybyś nył jankesem i mieszkał w usa to mógłbyś kupić sobie 8 kartonów mleka za 1 w jebanej biednej polsce

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Kiedy gej Roman Cię odwiedzi będziesz miał 4 ból dupy.

  7

  0
  Odpowiedz
  1. Odwiedz swojego proboszcza…… potem bedziesz wpychal kiszke stolcowa do dupy palcem.

   0

   0
   Odpowiedz
 10. Wszystkie twoje bóle czterech liter można sprowadzić do dwóch aspektów, z którymi masz potężny problem – a więc z poczuciem własnej wartości oraz brakiem wiary w samego siebie, co przekłada się nie tylko na twój sposób myślenia o sobie i kraju, w którym żyjesz, ale i o miejscu w którym się znajdujesz. Jak zbudujesz w sobie silne poczucie wartości oraz sięgniesz po książki z zakresu geopolityki, twoje spojrzenie na rzeczywistość dotyczącą samego siebie, swojego miejsca na świecie jak i kraju w którym żyjesz, radykalnie się zmieni.

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Rozumiem, że jak ktoś chce wyłudzić od Ciebie pieniądze, to dajesz mu je bez walki, bo jesteś słaby i biedny. Czyli jak ktoś chce do Polski sobie wziąć pieniądze, ogromne pieniądze, co odczują wszyscy Polacy, to powinniśmy mu je w zębach przynieść, bo przecież Polska to biedny kraj. To jest właśnie „dawanie się dymać”, a Putin, w przeciwieństwie do „naszych polityków” powiedziałby „wypier…ać!”, i tyle by było z podobnej ustawy.

  2

  0
  Odpowiedz
 12. Masz coś do cyników ty wyskrobany zj… nie no mam jak ty ale MASZ COŚ KURWA DO CYNIKÓW ?

  0

  0
  Odpowiedz
 13. To weź gościu wypie*dalaj na ten swój kochany,postępowy zachód skoro „krzewienie dumy narodowej”tak cię śmieszy . A nie się tutaj produkujesz.
  Inne kraje za wzór powinny właśnie stawiać sobie Polskę. Poczytaj trochę o naszej historii to może zmienisz zdanie, sfrustrowany prawiczku.
  Podsumowując:boli mnie,że ludzie to kurwy bez zasad. Kurwy jak Ty,plujące na swój kraj. Kraj za który setki tysięcy przelewały krew,byś mógł teraz czopie po polsku pisać swoje wysrywy na chujni.

  3

  4
  Odpowiedz
  1. Myślę, że odbywając edukację w tym nadwiślańskim zadupiu i kraju kwitnącej cebuli i czosnku z „historią Polski” zaznajomiony jetem raczej dobrze i pozostaje mi tylko współczucie dla tego nędznego kawałka ziemi.

   2

   1
   Odpowiedz
   1. Zdychaj w Auschwitz

    0

    0
    Odpowiedz
  2. A na czym mialoby sie wzorowac.Polska to dno,kraj nieudany,rzadzony przez stulecia
   przez idiotuw takich jak ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   1

   0
   Odpowiedz
 14. mam również 3 rodzaje bólu dupy:
  1) AŁA
  2) ojojojoj
  3) a jej ałć

  3

  0
  Odpowiedz
 15. A mnie nie boli bo ludzie to debile i na to zasługują.
  ps. Już dawno temu jakiś typek łaził po mieście w biały dzień ze świeczką i szukał…Człowieka. amen

  1

  0
  Odpowiedz
 16. I właśnie narodowcy chcą to naprawić.

  1

  2
  Odpowiedz
 17. Najlepsze z całego tekstu jest podsumowanie

  0

  0
  Odpowiedz