Mam zjebany mózg, albo borderline czy chuj wie co

Niewiem czemu w kazdej kurwie zakochuje sie po 1 spotkaniu, a na 3 spotkaniu jest rozstanie, wkurwia mnje moje uczucia, powinienem tym isc do psychiatry, ale co z tego jak da mi tablety co mnie otumanią, a a w robocie mam byc sprawny umysłowo. Wkurwia mnie to ze jestem zbyt uczuciowy, szkoda ze nie moge takiej samej laski trafic jak ja sam. Jestem po 5letnim zwiazku, trzymałem z jedną. Ale jak szukam innej to znowu mam problem z emocjami ze szybko sie zakochuję japierdole, szkoda ze zimnym skurwielem jak reszta debili nie moge byc, co widziw kobiecie jedynie worek na sperme…

6
5

Komentarze do "Mam zjebany mózg, albo borderline czy chuj wie co"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie mów tak o kobietach : kurwy , ok ? Bo się wkurwię i wraz z inspektorem Fiutem odnajdę cię po numerze IP.
  Zakochujesz się dlatego tak szybko, jak napisałeś , bo jesteś uczuciowy i masz nadzieję na odwzajemnie uczucia. Bez sensu z tego powodu jest się faszerować prochami od psychiatry ( no chyba, że masz jeszcze inne problemy ) . Możesz wstąpić do jakiegoś gangu , np. motocyklistów albo rowerzystów, co wzmocni twoją psychikę .
  Ksiądz Tadeusz

  1

  0
  Odpowiedz
 3. „w kazdej kurwie zakochuje sie po 1 spotkaniu, a na 3 spotkaniu jest rozstanie”

  Powinieneś chodzić za każdym razem do innej kurwy. To jest bardzo proste rozwiązanie, więc pomysł, żeby od razu do psychiatry z tym zapierdalać zasługuje na Nobla, debilu. Za trzy spotkania rabatu i tak nie będzie, więc ani nie zaoszczędzisz, ani nie stracisz.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Tu autor. Zapomniałem ze wielce na płeć żeńską nie mowi sie „kurwy”, bo kazdy doslownie to odbiera ze to o prostytutkach mowie, eh… następny wpis musi byc bardziej rozmyślony

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Nawet nie próbuj następnego wpisu. Kurwodebil zostanie kurwodebilem już na wieki, nic lepszego nie rozmyślisz.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Krzywdzisz kobiety mówiąc na nie kurwy. To jest bardzo nie ok. Dlatego cię nie chcą. Nie szanujesz ich. Spadaj na bambus!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jeśli: chcesz być gruby, żeby ci chuj nie stawał, sprawiać wrażenie upośledzonego, mieć większe trudności w nauce, obniżyć swoją inteligencję, zaniedbywać się, spać po ładnych kilka godzin i mimo to chodzić niewyspanym albo nie móc usiedzieć w miejscu, a może też: szybciej doczekać się cukrzycy, dreptać w miejscu, mieć napady przymusowego patrzenia z rotacją gałek ocznych ku górze to zapierdalaj czym prędzej do psychiatry.
  A na niezadane mi przez nikogo pytanie: czy życie jest według Ciebie za krótkie, czy w sam raz to już odpowiadam:
  Ja uważam, że jego długość jest w sam raz, bo i tak chuj z tego życia.

  0

  0
  Odpowiedz