Marne pocieszenie dla Polaków

Chce was rodacy podnieść na duchu oznajmiając wam, że najbogatsze kraje typu Niemcy upadają i kiedyś staną się takim samym zadupiem i murzynem europy jak Polska,tylko że nie stanie się to szybko,tylko minie jeszcze wiele lat bo tacy Niemcy muszą przyzwyczaić do biedy i nędzy a jakby Niemcy upadły szybko i gwałtownie to wtedy ludzie by się wkurwili i rozkurwili system a do tego nie można dopuścić,więc system znając psychologie tłumu będzie stosował metodę „plasterek po plasterku” by niemcy przywykli do chujni i grzybni i tak oto potęga gospodarcza i polityczna stanie się taką Polską zachodu.

22
5

Komentarze do "Marne pocieszenie dla Polaków"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jesteś jasnowidzem?

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Chyba nie byłeś w Niemczech i nie znasz mentalności niemieckiej. Tam nikt sie da robić w chuja. Pozdrowienia z Hamburga!

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Wtedy czas na odtworzenie potęgi Rzeczypospolitey…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. No chyba nie

  0

  0
  Odpowiedz
 7. twoja stara to dziwka

  0

  0
  Odpowiedz