Młodzi, posłuchajcie starego!

Mam prawie 50 lat i trzeci rozwód za sobą. Jeśli przyjdzie wam do głowy, żeby się hajtać, pamiętajcie o tym, o czym mnie, niestety, nikt nie powiedział:

1. Kobieta MUSI potrafić i LUBIĆ gotować. Jeśli nie potrafi – won. Jeśli nie lubi – też won. Inaczej dzień w dzień będziecie wpierdalać chleb z dżemem.
2. Kobieta MUSI potrafić i LUBIĆ się bzykać. Jeśli już teraz próbuje Wami manipulować, na zasadzie „nie zasłużyłeś!” – SPIERDALAJCIE!!!
3. Kobieta MUSI o siebie dbać. Jeśli już teraz, gdy jest młoda, poczujecie odór z jej stóp, pach czy czego tam jeszcze, albo zauważycie, że olewa wygląd zewnętrzny, wiedzcie, że coś się dzieje. I będzie się działo tylko gorzej!
4. Kobieta MUSI wiedzieć, kiedy się zamknąć. Jeśli macie do czynienia z pyskatą gówniarą – to będzie NARASTAĆ. Poszukajcie sobie spokojnej dziewoi, a nie choleryczki, dla której stan przed okresem to wojna z całym światem (a wy jesteście najbliżej pola bitwy).
5. Kobieta MUSI być damą. Jeśli już teraz robi wam obciach przy znajomych, zachowując się jak wieśniara, pije i pali – kiedyś wy będziecie płacić za jej nałogi i coraz bardziej wstydzić się tej głupiej pindy.

Pomyślcie o tym.
Wszystkiego dobrego.

149
31

Komentarze do "Młodzi, posłuchajcie starego!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  1

  11
  Odpowiedz
  1. Spierdalaj z tym syfem kretynie

   4

   1
   Odpowiedz
 3. Trzeci rozwód za sobą czyli co ty sobą reprezentujesz? Facet powinien umacniać kobietę w tym aby mogła zwalczać swoje wady i na odwrót ( kobieta musi być oparciem ) jeśli to prawda i w wieku 50 lat masz 3 rozwody i takie masz ” rady” to znaczy ze sam jesteś niedoskonały, niedojrzały i nie potrafisz zbudować wartościowego związku.

  32

  40
  Odpowiedz
  1. Gówno prawda, dziewczynko. Facet ma 100% racji. Albo i 110. Spierdalać od takiego umacniania, niech się sama, kurwa leczy. Jak jesteś po rozwodzie to przynajmniej zachowałeś ciut wolności, nie poddałeś się, na zasadzie, że tak już musi być. Gratulacje i dzięki za odważny wpis. Oczywiście to kij w mrowisko, ale starsi docenią…

   30

   8
   Odpowiedz
  2. Ja jestem po jednym rozwodzie i popieram pięćdziesięciolatka !

   12

   4
   Odpowiedz
 4. Najważniejszym jest!
  1. Skoncentrowanie sie na SOBIE i…….
  2. Zarabianie pieniędzy
  3. Rozwijanie,pielęgnowanie swych pasji i zainteresowań
  Kto tego nie wie i nie rozumie, stawia babe na pierwszym miejscu obsypując ją kasą i robi wszystko pod jej dyktando ten ma tak jak na tejże chujni.
  P.S. Najlepiej mieć kilka lasek i sie z nimi spotykać. Wtedy z kilku wybierasz EWENTUALNIE jak jest z czego jedną partnerke. Tu można też wpaść w bagno bo owa partnerka i EWENTUALNIE kandydatka na żone może zamienić sie w jędze po ślubie.

  24

  8
  Odpowiedz
  1. Twój komentarz + wpis autora = kwintesencja życia,a kto się z tym nie zgadza jest głupim capem który prędzej czy później i tak zrozumie.

   8

   6
   Odpowiedz
 5. A może ty jesteś do dupy?

  20

  18
  Odpowiedz
 6. 100 % racji !

  14

  6
  Odpowiedz
 7. o intercyzie zapomniałeś

  4

  4
  Odpowiedz
 8. dzięki, posłucham aż sobie zapisze to co napisałeś

  4

  4
  Odpowiedz
 9. Czyli każdy kto chce być szczęśliwy w małżeństwie musi znaleźć spokojną, zadbaną damę, która lubi się ostro bzykać i dobrze gotować. No to powodzenia. Czy jeszcze coś?

  12

  2
  Odpowiedz
 10. Pierwszy raz mogłeś źle wybrać. Ale drugi? Trzeci? Chyba nie wpumiesz sam się stosować do rad

  11

  2
  Odpowiedz
 11. Dwa razy sie rozwiodłeś i po ch.. brałeś trzeci ślub?

  8

  1
  Odpowiedz
 12. dzięki stary

  3

  4
  Odpowiedz
 13. I z pierdziochy by za dużo metanu się nie ulatniało !

  2

  1
  Odpowiedz
 14. 100 % racji !!!! Brawo !!!!

  3

  4
  Odpowiedz
 15. Haha! Panier złoty! Dla kogo te rady? Dla 30 letnich prawiczków i piwniczakow? Przecież oni o ślubie to mogą tylko pomarzyć.
  A jeśli już to powinni szukać właśnie takiej jakiej odradzasz- u innych nie mają szans.

  8

  2
  Odpowiedz
 16. Ale jebaka z ciebie,gratuluje

  0

  5
  Odpowiedz
 17. Współczuję byłym partnerkom, że musiały się męczyć z takim idiotą.

  8

  7
  Odpowiedz
 18. ta ta, pierdol stary dziadu młodym facetom takie głupoty, to na pewno będziemy mieli dodatni przyrost naturalny w przyszłości. Kiedy wy się w końcu nauczycie, że dla kobiety to nie jest żaden super interes związać się z pierdołą, której trzeba gotować, prać smrody, sprzątać po niej?? Która nie jest w stanie ogarnąć tak podstawowych czynności gwarantujących przetrwanie? może jeszcze dupę podcierać? co do punktu z seksem się zgodzę, ale reszta – o mój borze, nie dziwie się współczesnym kobietom, że wybierają mężczyzn z zagranicy albo kota, jakby do mnie przyszedł taki roszczeniowy facet i chciał kucharkę, sprzątaczkę i praczkę za darmo to już bym wolała sobie dildo kupić

  11

  10
  Odpowiedz
 19. A musi mieć duże cycki ?

  0

  0
  Odpowiedz