Nie chcę już dłużej pracować na wyborców PiS

Denerwuje mnie to. Dobrze ktoś napisał w poprzedniej chujni, że wyborcy PiS to darmozjady i nieudacznicy, takie rubaszne, roszczeniowe miernoty, które wiele chcą, a niewiele od siebie dalej.

Nie chcę dłużej tyrać na ich emerytury, zasiłki. Na jednego pracującego człowieka przypada w tym kraju dwóch darmozjadów, których on utrzymuje.

25
4

Komentarze do "Nie chcę już dłużej pracować na wyborców PiS"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. No to wyjedź

  3

  1
  Odpowiedz
 3. Mylisz się. Według oficjalnych danych bezrobocie w Polsce wynosi jakieś 5%. Więc teza, że 1 pracujący utrzymuje 2 bezrobotnych nie trzyma się kupy. Chyba,że uwzględni się pozostałe osoby nieaktywne zawodowo-dzieci, młodzież szkolną, emerytów i rencistów. Ale jest spora szansa, że już wkrotce system ubezpieczeń społecznych i rynek pracy doświadczą zmian, ktore usatysfakcjonują neoliberałow, szanownych pracodawcow i wszystkich entuzjastow wolnego rynku. Ex-premier Pawlak, bez ogródek, oswiadczył, że przedłużenie wieku emerytalnego jest nieuniknione, koniec z wczesnymi emeryturami, jak ktoś nie ma siły, żeby machac kilofem na kopalni do 70 albo wypalił się zawodowo, wtłaczając młodzieży arkana matematyki, polskiego, chemii, czy historii, może sie przekwalifikować na montera instalacji fotowoltaicznych. Pal licho, że ma 65 lat, będzie śmigał po spadzistych dachach jak kozica. To tylko jeden z wielu genialnych pomysłow, ktore uczynią życie statystycznego kapitalisty, jęczącego pod brzemieniem drakońskich podatków, łatwiejszym, znośniejszym, godnym. A zwykły, szary Polak? Cóz, kto by się przejmował tą roszczeniową hołotą. Niech zapierdala, aż jej flama z dupy pójdzie. Odpocznie w M1 na cmentarzu komunalnym.

  8

  2
  Odpowiedz
  1. Ty kundlu jak nie będzie wcześniejszych emerytur będziesz dymać na swoich chorych niedołężnych starych

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Satysfakcjonujący neoliberałów system to taki, w którym neoliberał odchodzi na emeryturę nawet trzy lata po rozpoczęciu pracy zawodowej po studiach, kiedy kurwa chce i dostaje tyle ile przez te trzy lata odłożył, a jak mu się skończą to zdycha z głodu albo kombinuje, żeby nie zdechnąć.

   1

   0
   Odpowiedz
  3. Teza , że 1 pracujący utrzymuje 2 nierobów nie trzyma się kupy bo tak naprawdę 1 pracujący utrzymuje 4 darmozjadów i nierobów .
   Może się niektórym nie podobać , że wrzucam go do wora z nierobami jak siedzi na śmierdzącym etacie u wujka w urzędzie, albo udaje że pracuje w biurze i tylko ciągnie druta kierownikowi na zmianę z podpierdalaniem innych. Ale to wszystko są nieroby tak samo jak emeryt , bezrobotny , alkus czy rencista.
   Zapewniam że w Danii czy Niemczech tych nierobów nie jest 70% jak w Polsce , tylko co najwyżej 10-20%. Jest tam sporo ludzi aktywnych zawodowo po 70-tce. I to właśnie głównie dlatego tam zarabia się od 2500 euro wzwyż a w Polsce od 2500 pln wzwyż , właśnie przez takich nierobów i jak ktoś ma choć trochę oleju w głowie to spierdala ewentualnie nie wychyla się poza urząd pracy. Ostatnią rzeczą jaką należałoby postulować w takim systemie jest podnoszenie socjalu , no chyba że ktoś chce wywołać rewolucję jak we Francji , to wtedy ma to sens.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Głupku mój ojciec tyrał na emeryturę mojego dziadka, ja tyram na emeryturę ojca a ty będziesz tyrał na moją emeryturę kiedy na nią przejdę. Następne pokolenie będzie tyrało na twoją emeryturę. Tak już ten świat jest urządzony.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Niecały świat, jedynie ta jego chujowsza część 😉
   Bardziej podoba mi się opcja zbierania sobie samemu na niepracujące lata lub zrobienie sobie dwóch synów, którzy nas wtedy wspomogą. Musimy być jednak sami dobrze wychowani i mieć żelazne zasady i wartości, żeby takie piękne podmioty tworzyć. Obecnie ciężej będzie tworzyć takie solidne podmioty, przynajmniej przez jakiś czas bo rodzinę tworzy się mniej więcej tak:
   – tinder
   – randka
   – disco
   – wpadka
   – no i mamy już rodzinę

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Pierdolisz głupoty, leć na siłownię , masę robić .
  Bogdan , trener – będę glosował na PIS

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Jo myśloł, że Bogdan Liberał, a to wredna nacjonalista jes.

   0

   0
   Odpowiedz
 6. „Rozumiemy i szanujemy Twoją decyzję, ale i tak będziesz dla nich pracować, a nawet jakbyś chciał spierdolić ebrołd to na mocy wymyślonego rozporządzenia i umowy międzynarodowej część twoich pieniędzy wypracowanych za granicą i tak do nas wróci” – Moravetzky pseudonim Long Nose

  0

  0
  Odpowiedz