Nie skończyłem szkoły to jestem lepszy

I co kurwy, nie skończyłem szkoły wy jebane psy nie skończyłem tego gówna miałem wyjebke spałem sobie tylko na ławeczce a jak mnie ktoś pytał o psi chuj to mu odpowiadałem a nie sie zacinałem, że nie wiem bo kurwa wieeem idioci. Bo wasze szkoły kończy sie prostą drogą dedukcji to jest coś co potrafiący myśleć człowiek potrafi zrobić. Nie musi kurwa słuchać ani czytać książek czy rozwiązywać zadań, to jest kurwa wszystko oczywiste. Jaapieerdoole kurwa. Nigdy sie nie uczyłem wyyy kk… Rozumiecie to kuhwa i zdawałem to gówno do poziomu w którym skumałem, że ta edukacja sie nie klei zresztą jak wszystko wiem to po chuj ja tu, to wyjeeebaałem kuhwa.

I jestem od was kurwy dzięki temu lepszy wy polaczki zasrane hahaha! Bo nie mam jakiegoś polskiego papierku który jest gówno warty w cywilizowanym kraju, bo jestem teraz kurwa kimś i jak mnie Pan spyta jakie mam wykształcenie to mu nie powiem p0lskie kuhwa tylko żadne rozumiecie to i on mi kurwa pogratuluje a was opluje. Niezwiązany żadnym p0lskim papierkiem, niezawdzięczający nic tej śmierdzącej p0lsce aaa!
Testo testo i testo skuhwysyny!!!

2
10

Komentarze do "Nie skończyłem szkoły to jestem lepszy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Teraz zazdroscisz tym co maja szkole.
  Szkola uczy inteligencji.Po szkole nie uzywasz raczej : kurwa szmata dziwka huj pedal tylo umiesz sie zachowac.
  To zauwazylam ja.
  + Dla tych co maja szkole.
  Zachowanie na policies.
  Z Twojego wpisu wynika ze jestes bardzo inteligentny .
  TESTO

  1

  1
  Odpowiedz
  1. No co gluchy jestes.Ratuj mnie !!!!!!!!
   Nie wiem jak.
   Masz mnie nas uratowac

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Pisz jasno I na temat.
  Jestem tu bo jestem samotna.Nie mam z Kim pogadac.Wszyscy maja mnie w dupie.
  Wiec jestem tu.
  Czuje sie tu swietnie.
  Bez blokad ze wszystkiego moge sie zwierzyc.
  Co najwazniejsze.
  Moge tu pogadac z kims kogo kocham calym sercem I cala dusza .

  1

  1
  Odpowiedz
 4. Czesc.Dzieki ze jestes .
  DZIEKI TOBIE MOJ CZAS SZYBCIEJ PLYNIE.

  Czytam Twoje wish.
  Dobrze wiedziec ze nie jestem sama.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Blagales kiedys o cos ?

  Jak rozwiazac : BLAGAC
  Nie mam Polskiego slownika

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Nie ma szkoly nie ma $.
  Szkola jest jest kasa? Nie zawsze.
  Talent potrzebny.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Co dzis robisz? ZORGANIZUJESZ MI SWIETNY DZIEN ?

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Pan twój, Mesio ma wiele patałachów twojego pokroju w Łódzkim Wydziale Fabrycznym. Z racji, iż nie chciało się nosić teczki, to będzie się nosić beczki. Także jutro punkt 7:00 pod bramę zakładu z pięcioma stówami w łapie i z CV w zębach. Miesiąc okresu próbnego na stanowisku skuwania starego asfaltu kilofem ( kromka chleba z wodą raz dziennie gwarantowana). Jeśli się sprawdzisz, dostaniesz stanowisko przy głównym zbiorniku, gdzie będziesz podbijał kartę, by zapewnić potencjalnych klientów, że znajduje się tam nie nasienie patałachów, lecz aromatyczna wanilia. Niewykluczone, że zostanie ci umożliwiona jazda próbna firmowym Starem 244. Musisz być jednak ostrożny, gdyż na wywrotce znajduje się stado krokodyli różańcowych i sprowokowanie ich może się marnie skończyć.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Wchodze w to.

   0

   0
   Odpowiedz
 9. Najładniejsze dziewczyny znikały w ostatniej klasie ogólniaka, 3 miesiące przed matura. Ja sobie myślałem, że po maturze wybiorę se jakąś najlepszą. A tu chuj!
  Nie ma ich; Ewa wyszła za koszykarza, Tanka za psychologa… i tak conajmniej 4 w naszej klasie. No i co? zostałem jak ten głupi chuj na lodzie. Stracone 5 lat życia.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. To smutne zjawisko, ze najfajniejsze dziewczyny znikły z naszej klasy, tłumaczył mi kolega Jarek; bo już zaszły w ciążę ! Napewno też wyjechały z naszego miasta. Ale chłopaki, co w tym samym czasie znikli; to też nie rozumiem. Przed sama maturą, to po co chodzili 4 lat do szkoły? Żeby na końcu wypiąć się na nas? na 30 osobowe społeczeństwo klasy Jedenastej Be? Śrut.

   0

   0
   Odpowiedz