Nie ufam koncernom farmaceutycznym

Witajcie, uważam że koncerny farmaceutyczne są wrogo nastawione wobec ludzi, na chorobach zarabiają dużo kasy i właśnie dlatego im nie ufam.

Koncerny nie chcą by ludzie byli zdrowi, bo na chorych się zarabia, firmy farmaceutyczne by upadły jakby chorób nie było.

Koncerny nie dążą do tego, by ludzie nie chorowali, tylko by jak najwięcej chorowali dla ich zysku. Jak ktoś się ze mną nie zgadza to niech udowodni mi, że koncerny farmaceutyczne nie spiskują przeciw ludziom.

I właśnie dlatego, że nie ufam korporacjom medycznym to np. nie szczepię się, jeśli prawo tego nie nakazuje. W przypadku szczepień przeciw SROWID-19 nie ma obowiązku więc się nie zamierzam szczepić. Pierdolę mafię medyczną.

11
4

Komentarze do "Nie ufam koncernom farmaceutycznym"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja się w ogóle nie szczepiłem na covida-19 i się zajebiście czuję!

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Dla mnie najgorsza jest znieczulica lekarzy i pielęgniarek.
  Po 1: musisz mieć ubezpieczenie zdrowotne.
  ale po 2: jeśli i tak usługa lekarska (dla mnie to są usługi) przekracza budżet NFZ to i tak musi człowiek sam sobie opłacić koszty,
  ale po 3: jeśli nie masz wystarczającej ilości pieniędzy to „sobie zdychaj człowieku” (myślenie biznes-lekarzy).
  Po 4: Gdy byłem w marcu 2022 bezdomnym, ale będąc zadbanym i mający ubezpieczenie zdrowotne opłacone, to i tak lekarka miała wyjebane na mnie; bo gdy się skontaktowałem, że po prostu nie przyjdę na wizytę lekarską, to ta ani me ani be ani kukuryku, mając całkowcie na moją sytuację wyjebane: a wystarczyłoby mi jakby lekarka odpisała: „Dobrze, to jeśli Pan będzie miał gdzie mieszkać to proszę się ze mną skontaktować”. Nawet kurwa na takie życzliwe zdanie tępą dzidę tzw. panią doktor nie było kurwa stać!
  Po 5: pielęgniarki w szpitalach, dosłownie każą żreć pacjentom kolacje kurła o 17, bo kurła „my chcemy iść do domu!!!” (ich zmiana kończyła się o 18)

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Pierdolimy takich nieuków jak Ty.

  0

  3
  Odpowiedz
  1. To udowodnij że koncerny medyczne nie spiskują przeciw ludziom.

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Święto prawda.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Mafia medyczna ma jeden cel, ZYSK!!!! Tyle.

  0

  0
  Odpowiedz