Niech żyje wolność, wolność i swoboda

Witam! Od pewnego czasu bardzo irytuje mnie fakt braku wolności wypowiedzi w naszym kraju. Na łamach czasopism można czytać o tym, że ktoś sądzony jest za obrażanie uczuć religijnych, bądź za publiczne znieważenie Pana/i X/Y. Nie mogę publicznie powiedzieć o tym co mnie boli, bo kogoś to obraża? Od miesięcy nieustannie przewija się temat, gdy Pani Dorota R. szerzej znana jako Doda, szlaja się po sądach z Panem Ryszardem R., gdyż ten nie może znieść faktu, że dla niektórych Biblię faktycznie napisała banda podjaranych ziołami nieudaczników. I choć forma wypowiedzi wspomnianej gwiazdy może do profesjonalnych nie należy to jej przekaz emocjonalny i treść jest mi bliższa. Dziś nie mogę wypowiadać się negatywnie na to, czy tamto, bo naruszam sfery osobiste. Czy nie powtarzamy czasem czegoś, z czym do czynienia mieliśmy całkiem niedawno? Całe szczęście, że istnieje jeszcze internet, nie tak bardzo monitorowany – miejsce w którym częściej mówi się o błędach np. ludzi rządzących. Boli mnie też fakt braku wyboru politycznego. Są dwie partie, równie słabe, i choć niby w opozycji, nie oferują sobą nic, czego poprzednia by nie spierdoliła. Prawdziwy śrut.

28
54

Komentarze do "Niech żyje wolność, wolność i swoboda"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie mamy systemu dwupartyjnego, nawet w parlamencie jest reprezentacja więcej niż 2 partii. Więc nie pieprz, że masz do wyboru tylko dwie opcje.

  Co do swobody wypowiedzi, to powinna ona obejmować wypowiedzi merytoryczne i sensowne, a nie demogogiczne hejterskie pierdolenie że „chrześcijanie debile”, „Żydzi złodzieje”, „pedały na stos”. Wypowiedź Dody była kretyńska, niemerytoryczna i służyła wyłącznie biciu piany, skandalom etc. Więc mam dupie, mogą ją nawet do pierdla wsadzić, jebie mnie to.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Samo wytoczenie procesu nie świadczy jeszcze o winie pozwanego.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Sraty-pierdaty, Drogi Chujowiczu. W Polsce obrażanie uczuć religijnych jest na porządku dziennym. Katolików wyzywa się od najgorszych. To przecież tylko Ciemnogród, moher, Jezus w Świebodzinie i obrona krzyża. Każdy wierzy w to, co chce i chuj reszcie do tego. Jesteś wolny, możesz robić co chcesz, dopóki nie ograniczasz wolności innych. Widzisz, np. dla „katoli” Matka Boska jest jak ich rodzona matka. Chciałbyś, żeby ktoś obrażał Twoją matkę? Ktoś może powiedzieć, że jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Jednak miłość do matki jest tak samo abstrakcyjna, jak miłość do Matki Boskiej. Pozdrawiam serdecznie, Chujowiczka Anna.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. 1. Nie mamy dwupartyjnego, ale mas media kreuja dwie partie, wiec Ty nie pierdol.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. zgadzam się z tobą,chyba przestajemy być już państwem demokracyjnym

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @4 A SLD i PSL to co?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A Korwin-Mikke?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Każdy niech sobie myśli co chce, ale niektórych rzeczy się po prostu nie mówi. Jeśli ktoś za dużo pierdoli publicznie, to znaczy że jest zakompleksioną ciotą.

  0

  0
  Odpowiedz