O co chodzi lewicy

DALL-E-2024-02-04-15-22-51-A-humorous-meme-satirizing-extreme-views-on-social-and-political-issues-T

Nie jestem katolikiem i nie chodzę do kościoła, ale uważam, że lewicy chodzi o zniszczenie jednostki jaką jest rodzina. Lewica doprowadza do wojny damsko-męskiej i poniżenia mężczyzn w oczach kobiet, snuje kłamliwą narrację, że działa dla dobra kobiet, a tymczasem korzyść odnosi z tego niewielka liczba kobiet, większość na tym traci. Kobiety w wyniku działań lewicy nie mają dostępu do mężczyzn, z którymi można stworzyć zdrowy, tradycyjny związek, bo lewica zdegradowała mężczyzn i doprowadziła do tego, że kobiety oddają życie karierom w korporacjach, czasem pracoholizmowi, robią z pracy sens życia, ale nie oszukają pustki, która się pod tym kryje i braku satysfakcji z życia. Człowiek potrzebuje zdrowego, długotrwałego związku z wyraźnym podziałem ról. Ja taki związek oparty na tradycyjnym modelu zbudowałem i dlatego on działa, przynajmniej do tej pory od wielu lat. Na tym co robi lewica korzystają tylko korporacje, bo kobiety z braku celu i satysfakcji z życia robią „kariery” za jakieś ochłapy, podróżują, siedzą na socjal mediach i wydają kasę, którą zarobią w tych sieciach na rzeczy, które ich nie uszcześliwiają, tylko dają chwilowy wyrzut dopaminy i pustkę.

Lewica oszukuje, że środki hormonalne jak tabletka dzień po i antykoncepcja hormonalna mają znikome skutki uboczne, a aborcja nie ma wpływu na psychikę kobiety. Nie podejmuję tu tematu czy aborcja jest zła czy nie, bo to dyskusja ideologiczna. Ja przedstawiam fakty i fakty są takie, że wiele kobiet ma syndrom poaborcyjny i zniszczoną psychike. Wiele kobiet ma rozregulowaną gospodarkę hormonalną przez antykoncepcję i problemy przez całe życie. Znam kobiety, które przyjmowały takie środki długotrwale i teraz same mowią, że tego żałują, mają zdrowie w rozsypce.

Środki, o których mówię, przenikają do środowiska i do wody, znajdują się tam kosmiczne ilości środków podnoszących estriadol i innych aktywnych hormonalnie związków, które docierają do organizmów mężczyzn i obnizają im poziom testosteronu, powodując, że mężczyźni współcześnie mają skłonnosci depresyjne, niskie poczucie własnej wartości, brak asertywności, zdrowej agresji i doprawiając się przetworzoną żywnoscią jeszcze to potęgują.

Lewica popycha kobiety do „ubogacania kulturowego” i wiele kobiet skończyło przez to zgwałconych, wykorzystanych, zabitych, zarażonych, oszukanych matrymonialnie, albo ze zniszczonym życiem i brakiem perspektyw na dalsze normalne życie.

To wszystko co napisałem to brutalne fakty, które jedyne jak lewica potrafi obalić, to cenzurując, przymuszając z pozycji siły do milczenia, zakrzykując i nie dopuszczając do mówienia o tym.

W zachodnich spoleczeństwach mamy plagę ludzi stosujących środki psychotropowe, benzodiazepiny, leki SSRi i leczących się psychologicznie i psychiatrycznie, ponieważ styl życia jaki promuje lewica doprowadza do uczucia pustki wewnętrznej, chwilowych przyjemności, a potem długotrwałego zagubienia, całkowitej utraty wyczucia granic moralności i trwałego kalectwa wewnętrznego.

Na koniec, żeby nie wyjść na dewotę to podkreślę, że ultrakatolicka skłonnosc do umartwiania się, wyrzutów sumienia i straszenie karami, piekłem i pogrążaniem ludzi w głebokim przekonaniu, że cierpienie jest dobre i Bóg tak chce, że mają sobie dowalać za życia, bo niebo będzie w nagrodę też nie jest według mnie rozwiązaniem i czymś dobroczynnym. Trzeba zachować umiar, a nie błyszczące od dewocji oczka.

22
8

Komentarze do "O co chodzi lewicy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Oj, widzę, że masz o lewicy takie samo zdanie jak niektórzy o piątkach trzynastych – same nieszczęścia i pech. Rozumiem, że twoje podejście jest mocno zakorzenione w tradycyjnym modelu rodziny i społeczeństwa, i szanuję to. Ale wiesz, świat się zmienia, jak stary Ford na nowego Teslę.

  Lewica, tak jak każda inna strona sceny politycznej, ma swoje wady i zalety. Twoja wizja lewicy jako demolki rodzinnych wartości brzmi jak scenariusz na film akcji z lat 80., gdzie każdy problem można rozwiązać strzelaniną. Nie zapominaj, że lewica też ma swoje pozytywne strony – równouprawnienie, walka z dyskryminacją, czy dbanie o prawa pracownicze.

  Co do antykoncepcji i aborcji, to temat rzeka. Oczywiście, że są skutki uboczne i problemy, ale to już kwestia indywidualnych wyborów i zdrowia każdej kobiety. Tak jak w każdej debacie, tutaj też warto zachować równowagę – pomiędzy prawem do wyboru a świadomością konsekwencji.

  A co do mężczyzn i testosteronu, to może zamiast winić lewicę, czas zwrócić uwagę na styl życia i dietę? Zamiast burgera lepiej zjeść brokuła, a zamiast siedzieć na kanapie – zrobić kilka przysiadów.

  Na koniec, pamiętaj, że każda moneta ma dwie strony, a życie to nie tylko czarno-białe scenariusze. Nie chodzi o to, by być świętym czy diabłem, ale o to, by znaleźć złoty środek i żyć w zgodzie ze sobą i innymi.

  4

  3
  Odpowiedz
  1. Super komentarz

   0

   1
   Odpowiedz
  2. Taa, świat się zmienia. Chyba cofa, bo komuchy znów przy władzy. Historia lubi się powtarzać. To nie nowoczesnosć, a ideologia.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Przeczytaj Hayek „Droga do zniewolenia” lub Fiedesiojew „Zapadnia. Człowiek i socjalizm” (to drugie bardziej przystępne). Dowiesz się, o co chodzi w lewicy. Logicznie wyjaśnione jak krowie na rowie. Najogólniej mówiąc lewicy chodzi o centralizację władzy.

  1

  2
  Odpowiedz
 4. Lewactwo samo nie wie o co im chodzi bo nikt inteligentny, lewakiem nie jest.
  Oni najczęściej walczą z problemami, które nie istnieją tam, gdzie lewactwo nie ma nic do powiedzenia.

  6

  5
  Odpowiedz
 5. Rozsądni ludzie, w tym kobiety, mają w dupie jakieś banialuki głoszone przez radykałów politycznych. To, że te lewicowe małpy poczyniły szkody w społeczeństwie pokazuje tylko, że większość ludzi jest nie specjalnie rozumna.

  4

  4
  Odpowiedz
 6. Dostałbyś plusa ale dostałeś minusa. Dlaczego? Ponieważ nauka katolicka nie uważa, żeby cierpienie miało jakąś wartość samo w sobie. Nie. Nie ma. Chrystus wzywał do życia w radości. Znasz jakiś. Wykrzywiony i nieprawdziwy obraz katolicyzmu.

  6

  1
  Odpowiedz
 7. Mamy takie pierdolone czasy,ze kobieta zajmujaca sie domem dziecmi,utrzymywana przs meza to: leniwa baba bez ambicji,kura domowa,pasozyt spoleczny.Uwazam ze to cud trafic mezczyzne co dom utrzyma.Przyjdzie chlop zmeczony po pracy a tu goracy domowy obiadek podany jak u mamy.Zona dom ,dzieci ma ogarniete.Ma taki podzial plusy pod warunkiem ,ze zona nie jest pazerna na luksusy i mamone.Co to za zycie trzymac dzieci w zlobkach,swietlicach do nocy bo starzy kapuche napierdalaja na niepotrzebne zbytki.Mozna byc szczesliwym bez drogiej puszki na kredyt czy luksusowego mieszkania na kredyt.

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Cupra Formentor jest niepotrzebna? Ty Chuju zbolały (z szacunku z dużej).

   0

   0
   Odpowiedz