Odszkodowanie OC za stłuczkę

Pazerność, cwaniactwo i chęć zrobienia w…ciula przez firmy ubezpieczeniowe przekracza granice mojego pojmowania. Czysty zysk generowany przez jak najniższe wyceny szkód, nierealna wycena roboczogodzin, słownie Eldorado firm ubezpieczeniowych w naszym kraju ma się wspaniale.
Po stłuczce mam uszkodzoną maskę i zderzak- szkoda ma być likwidowana z polisy OC Sprawcy (starszy pan rozwożący jedzenie, który zerkając na nawigację, zagapił się, nie zatrzymał na STOPie i z impetem wjechał na skrzyżowanie). Ubezpieczyciel w kosztorysie wyliczył robociznę na 91 zł łącznie- za demontaż uszkodzonych części, założenie i polakierowanie zamienników. Życzę sobie powodzenia w poszukiwaniu mechanika, który zechce kiwnąć palcem za tak kosmiczną stawkę robocizny, bo mój głośno wyśmiał kosztorys swoim barytonem. Opcja bezgotówkowa- przesłano listę warsztatów, gdzie opinie Google wystawiło po
15-30 osób na krzyż ze średnią 3 gwiazdek.
Składki potrafią wyliczyć, ale kiedy trzeba zlikwidować szkodę, to próbują zrobić każdego na szaro, bez mydła, bez żadnych pozorów.
I chociaż poszkodowani mają w teorii możliwość wyboru sposobu likwidacji szkody, to w naszym pięknym kraju to prawo jest teorią, mrzonką, bo każda z oferowanych przez ubezpieczyciela opcji jest tak chujowa, że mogłaby śmiało robić za tło tej strony.

5
1

Komentarze do "Odszkodowanie OC za stłuczkę"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. I mnie tez to wkurwia, pora z tym skonczyc, po chuj w ogole placic te. Haracz???? To bandytyzm w tym kraju jebany bandycki kraj!!!!!! Naglasniajcie to ze nie ma byc obowiazkowych OC, ja place 800zeta rocznie juz 4 lata, zadnej sluczki, po chuj to place? Zeby kurwy mi grzywny nie dojebali wiekszej jprdl

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Zgadzam się.

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Pełna zgoda, kraj bandytów wymuszających coroczny obowiązkowy haracz. Nawet jeśli coś Ci się stanie, a prawdopodobieństwo jest małe, to i tak ubezpieczyciel zrobi Cię na szaro. Już lepiej byłoby nie płacić tych składek i zaoszczędzone pieniądze wydać na naprawę w razie kolizji

   1

   0
   Odpowiedz
 3. Tło jest zajebiste
  ty huju tłumanie
  ktoś ci kazał wybierać ubezpieczyciela?

  Trzeba być bardzo naiwnym.
  To ty masz płacić ubezpieczalniom a nie oni tobie.
  Dowodem są małe składki.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Ten kraj każe wybierać ubezpieczyciela, bo OC jest obowiązkowe, a za jego brak mogą sypnąć karę. Pytanie, czy tak powinno być?

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Celowo napisałem przez h tłumoku grammarnazi.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Każda ubezpieczalnia to maszynka do wyciągania pieniędzy od naiwnych. O ile jebane OC jest przymusowe i ubezpieczony nie ma na to większego wpływu o tyle dobrowolne ubezpieczenie jest kretynizmem. Nie znam nikogo kogo ubezpieczalnia nie wyruchałaby na kasę. Powtarzam nikogo! Zawsze wkład w ubezpieczenie płacony przez lata ma się nijak do kwoty odszkodowania. To pierdolenie kotka przy pomocy młotka, że ubezpieczenie pokryje straty!

  1

  0
  Odpowiedz