Okradli mnie

Jebane skurwysyny mnie okradły. Wleźli do mieszkania, bo zostawiłem uchylone od okno którego pozycję można zmienić tylko od wewnątrz. Zabrali laptopa, tablet pieniądze. Wspolokatorow też ojebali. Obyś zdychał złodzieju jeden z drugim. Oby wam kurwa kartele narkotykowe serca żywcem wycinali. Nienawidzę złodziejstwa. W biednych krajach za kradzież ziemniaków łapy upierdalają. Dobra metoda.

186
8

Komentarze do "Okradli mnie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. W szkoleniu uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane zostały przez cały kompleks wypoczynkowy.

  0

  2
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Lać zimnym końcem.

  2

  6
  Odpowiedz
 4. Było trzeba zamknąć okno pedale

  5

  5
  Odpowiedz
  1. Morda kurwiu jak nie wiesz o co chodzi

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Policja na pewno ich złapie.

  4

  4
  Odpowiedz
 6. Ja też mam nadzieję, że kiedyś będzie można legalnie, bez znieczulenia odrąbywać tym cwelom ręce i nogi albo publicznie wychłostać i pokazywać nagrania w telewizji jako przestroga dla innych…

  PS. Ja tym śmieciom życzę ostrej sraczki blokowanej zakurwiście twardym i grubym stolcem.

  13

  1
  Odpowiedz
 7. dobrze ci tak…

  3

  5
  Odpowiedz
 8. Dobra metoda? Przecież już byś nie miał rąk, gdyby takową stosowano, więc nie miał być także tego laptopa i pieniędzy.

  2

  3
  Odpowiedz
 9. Ileż nienawiści w twym języku popierdoleńcze. „Zło dobrem zwyciężaj… i zawsze bądź jebany” 😉

  1

  5
  Odpowiedz
 10. A może na Twoim laptopie byłeś w trakcie rozwalania Groksów i prawie Ci się udało, ale w ostatniej chwili zjawili się złodzieje i Ci ukradli laptopa? Ale Ci powiem co jest po pokonaniu wszystkich Groksów – tylko medal się dostaje, nic więcej. Ja ich doszczętnie pokonałem i dlatego to wiem.

  4

  1
  Odpowiedz
 11. A jak państwo cię okrada co miesiąc to czemu nie życzysz im tego samego? Przecież oni przez całe życie ojebią cię na setki tysięcy albo miliony. Nie twierdzę, że dobrze zrobili, ale denerwuje mnie, że jak złodziej ukradnie Ci telefon warty stówę to każdy się pieni i pała żądzą zemsty, a państwu każdy pozwala sobie pokornie wejść na łeb.

  6

  3
  Odpowiedz
 12. Mojego sąsiada też ojebali a pies nawet nie zaszczekał. Chociaż też bym cie ojebał gdybyś zostawiła otwarte okno bo jestem psychopatyczną kurwą

  0

  2
  Odpowiedz
 13. Kim są wspólokatorzy? Może któryś z nich to nadał kumplom z dzielni. To się często zdarza w takich komunach. Podtop każdego, po kolei w wannie. Na pewno któryś się przyzna…

  5

  0
  Odpowiedz
 14. A w poliszy nawet nie beda ich szukac :/ chyba ze wyslesz psiarni dane osobowe sprawcow i adresy( tylko musza byc akltualne )

  2

  0
  Odpowiedz
 15. A po kiego chuja zostawiłeś uchylone okno?Żeby ułatwić tym skurwysynom wejście?Ojebali Cię na własne życzenie.Trzeba byc pierdolnietym zeby zostawiac uchylone okno a jesli to parter to idz do psychiatry(jebana klawiatura znowu nie moge pisac polskich znakow)leczyc sie z debilizmu.Te kurwy zlodzieje wchodza po balkonach na wyzsze pietra i opierdalaja ludzi.Wiesz ze te chuje wchodza w bialy dzien i biora co im wpadnie w lapy?A w nocy wierca maly otwor i wpuszczaja gaz usypiajacy.Nie szkoda mi Ciebie bo jestes zwyczajny glupek.Nalezy Ci sie nagroda Darwina za Twoja glupote.Bierz 3 stowy w zeby i zapierdalaj do LWF do Mesia Pana Twojego zarobic na porzadny alarm.Nie,nie jestem Mesio ale wiem z tego portalu ze mozna ciezkim zapierdolem zarobic na ten alarm.Po roku tyrki u Twojego Pana kupisz sobie ten alarm.Tylko na chuj Ci on jak w miedzyczasie opierdola Cie ze wszystkiego?

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Zesraj się pierdolcu

   2

   0
   Odpowiedz
 16. Po co tu piszesz? Sam jesteś sobie winny ćwoki.

  0

  3
  Odpowiedz
 17. Rozumie Cie doskonale , tez takie sytuacje przezywałem . W Polsce około 75 % polaczków to złodzieje

  4

  3
  Odpowiedz
 18. Być może to cygojnen?

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Witamy w Polaneszu, kraju złodzieji, kurf i kleru.

  4

  0
  Odpowiedz
 20. na te nerwy polecam MASSIMO PERICOLO

  0

  0
  Odpowiedz
 21. dobrze Ci tak

  1

  1
  Odpowiedz
  1. A jak chodzilem po koledzie to dales mi 10 pln.Sam sobie jestes winny ty chytra swinio.
   Ksiadz proboszcz.

   0

   1
   Odpowiedz
 22. to co za debil tak okno montuje
  pozdrawiam złodziej.

  0

  1
  Odpowiedz
 23. Jebane skurwysyny! Mi podpierdalają kawę z szafki w pracy, ale przypilnuję chuja..

  3

  2
  Odpowiedz
 24. Ale z Ciebie idiota, przez uchylone ok o wsadzasz łapę iotwierasz drugie skrzydło. W statystykach nie wpisujemy wtedy włamanie a kradzież

  0

  2
  Odpowiedz
 25. Jacek Zielonka z Oslo? Pozdrawiam.

  1

  0
  Odpowiedz
 26. Łącze się w bólu i popieram, drakońskie kary dla złodziejskich skurwysynów. Najlepiej ucinać ręce przy samej dupie.

  5

  0
  Odpowiedz