Ona ma kochanka

Zapytam was o zdanie drodzy chujanie, bo nie ukrywam, że intryguje i szokuje mnie pewna kwestia. Ostatnio coraz częściej słyszę i widzę, że któraś ze znajomych „koleżanek” bądź któraś znajoma znajomej ma kochanka… Niestety ale nie są to jednostkowe przypadki a wręcz staje się to nagminne. Przedział wiekowy rzeczonych pań to lat 28 i w górę, stan cywilny – zaobrączkowana. Owe „kobiety” nie kryją się zbytnio z romansem, często jest to dla nich powód do dumy, ponieważ obnoszą się z tym wszem i wobec, szczególnie w pracy!!! Romans ma być na ustach wszystkich, zapraszanie takiego kochanka do miejsca pracy to dla nich normalka. Kobieta oficjalnie szukająca sobie kochanka przestaje być tabu. Interesuje mnie czy w środowisku waszym również żerują sobie na legalu takie łakome modliszki i skąd to się bierze? To jakaś moda teraz jest czy co?

86
5

Komentarze do "Ona ma kochanka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Szmaty próbują kurestwo ulegalniac ale my faceci musimy z kurestwem porzadek robic a nie byc obojetni

  16

  1
  Odpowiedz
 3. Dzisiejsze kobiety to są zwykłe kurwy i śmiecie. Ale to przez to, że im na to pozwalamy. Do wymiotów doprowadzają mnie teksty, że to czyjaś sprawa, kto z kim sypia. Powinno się piętnować i wykluczać z towarzystwa niewierne kurwiszony albo w ryj lać.

  33

  1
  Odpowiedz
 4. Dla mnie to głupie kurwy(jak większość ludzi) i to co robią mnie nie interesuje.

  11

  2
  Odpowiedz
 5. Samo sedno. Zdrada to kurestwo. Zdrada w narzeczeństwie i małżeństwie to już kurestwo do potęgi. Nigdy nie wiąrzcie sie z laskami co zostawily swojego chlopaka dla was. Bo kiedys albo wam to samo zrobia albo beda walily was w rogi

  24

  0
  Odpowiedz
  1. Wiążcie…

   4

   0
   Odpowiedz
 6. Z pizdy sie to bierze, ruchaj i nie wybrzydzaj.

  11

  1
  Odpowiedz
 7. To się nazywa kurewstwo i ciągły świąd dupy – znany pod pojęciem kobiecej niezależności. Takie wyzwolone idiotki. Ja bym sobie tym głowy nie zawracał.

  16

  1
  Odpowiedz
 8. To zdemoralizowane pizdy.

  8

  0
  Odpowiedz
 9. bo teraz moda na kurestwo

  10

  0
  Odpowiedz
 10. Kurwy jebane!!!!

  6

  0
  Odpowiedz
 11. I za takie puste baby wstyd mi jest że jestem kobietą

  9

  0
  Odpowiedz
 12. Ona jest pedaaałeem

  4

  1
  Odpowiedz
 13. Jeśli mieszkasz w warszawce a obstawiam że tak lub w innym dużym miescie, to tak jest to tam nagminne a tendencja tego typu patologicznych zachowan bedzie wzrostowa, brawo PO-laczki

  4

  3
  Odpowiedz
 14. O tempora! O mores!
  Osobiście nie znam podobnego tym opisanym powyżej kurwiszcza. W moich kręgach, a jest to przeważnie inteligencja, takie zjawisko nie występuje. Ludzie mogą pochwalić się długoletnimi, szczęśliwymi związkami małżeńskimi, lub innymi nieformalnymi. Tę radość z przebywania razem mają wymalowana na twarzach. Ja nie wyobrażam sobie skoku w bok. Stracilabym wtedy zupełnie szacunek do siebie i musiałabym odejść od męża, żeby go nie hańbić swoją sromotą. Wogole jaki jest sens tkwić w związku, który nie zaspokaja naszych potrzeb na tyle, że musimy czegoś szukać na boku? To jest porażka. Należy zakończyć jeden związek i wtedy brać się za drugi, a nie dwie sroki za ogon ciągnąć. Nie mam szacunku do takowych zjawisk biologicznych, które tak postępują. Owszem, widać, że jest to jakiś nowy trend kreowany odgórnie, inżynieria społeczna. Generalnie ” empowering girls and women” to jeden z postulatów marksistowskiej Agendy 2030, która, jako członek zbrodniczego ONZ, jesteśmy zobowiązani realizować. Faceta za to trzeba udupić, „zciotopedalić” i pohańbić. Wg tego nowego „trendu”, rzecz jasna. Świat się na dupę przewrócił, czekam na kolizję z kometa, niech to całe dziadostwo pierdolnie w kosmos.

  13

  3
  Odpowiedz
  1. Pani to chyba artystka, co? Jednak sam tutaj wspomniałem o tej Agendzie 2030. Potem już jeden światowy ład i antychryst na czele, zasiadający w Świątyni Jerozolimskiej, zgodnie z biblijnym proroctwem.

   3

   2
   Odpowiedz
  2. Twoje towarzystwo to „inteligencja” na dodatek szczęśliwa i uśmiechnięta tak?
   A to że poza sztucznym formalnym spotkaniem wszyscy pierdola się między sobą to już tego nie widzisz hmm?….
   Zdejmij klapki z oczu idiotko

   1

   2
   Odpowiedz
 15. Inżyneria społeczna mająca na celu zniszczenie wartości, w tym struktur rodzinnych. Hołota od wieków daje i będzie dawała sobą miotać. Nie zwracaj na nich uwagi. Twórz własny lepszy świat.

  4

  0
  Odpowiedz
 16. Po Polska czy zachód to amoralny grunt. U muzułmanów (choć chyba też nie wszystkich) by zaraz z taką krótko pojechali, to by wiedziała gdzie jej miejsce w społeczeństwie. Żeby tam, ona chociaż spróbowała trochę cycka odsłonić. Tutaj jeszcze nie jeden, będzie takiej przyklaskiwał, z jednej strony inne kobiety „bo ona jest taka odważna, silna i niezależna”, z drugiej strony całe stado mężczyzn, co kompletnie nie panują nad swoim pożądaniem, więc będą się do niej łasić, by ją przelecieć, z trzeciej strony, prawo, które ją chroni. Tutaj natomiast, nawet jakbyś dał plaskacza takiej (bo nie bicie mi chodzi), na opamiętanie, to zaraz by się na ciebie rzucili wszyscy naokoło i stwierdzili, że ją bijesz, chociaż dałeś jej jedynie plaskacza, by przestała się szmacić. Głupi ten naród i głupi zachód. Wierzę jednak, że jest to wszystko celowo robione, z elit. Taka nowa forma kontroli i niszczenia społeczeństw. Pozwolić kobietom na szmacenie się, promowanie „silna i niezależna”, samotnych matek itp. a z drugiej strony, facetów zamieniać na ciapy, co dają sobą pomiatać. Cały naród w ten sposób zniszczysz. Niby czemu ci muzułmanie tak nagle zaczęli płynąć do Europy? Jeszcze nie wiem, o czym dokładnie jest niejaka Agenda 2030, ale ponoć jest to tam zawarte lub się o to ociera.

  1

  1
  Odpowiedz
 17. Zdrada współmałżonka to jest zwykła prostytucja a kurwy jak wiadomo są wszędzie. Problem w tym, że te dziwki się obecnie swym kurestwem szczycą nie wiedzieć czemu.

  6

  0
  Odpowiedz
 18. Przestan pan sie obracac wsrod szmelcowatych cichodajek z Filmowki!

  1

  1
  Odpowiedz
 19. a co ci do tego?

  0

  1
  Odpowiedz
 20. Poprostu mamy pokolenie szmat i kurewek. Najlepiej zapakować to w skrzynie i wyjebać w pizdu

  6

  1
  Odpowiedz
  1. ….ewentualnie wyjebać w chujam!

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Aja je kocham………wszystkie brunetki,blondynki ja wszyskie was dziewczynki wydupczyc
   chce………….

   0

   0
   Odpowiedz
 21. Ale jak za darmo dopuszczają do pizdy to o co Ci chodzi?

  3

  3
  Odpowiedz
  1. w imię zasad, skurwysynu….
   kumasz?

   2

   0
   Odpowiedz