Pewność siebie

Wkurwia mnie, że w oczach kobiet nie jestem pewny siebie. Jestem zajebistym typem i realizuje swoje plany, wiem co mogę osiągnąć. Ale kiedy zastanawiam się w sklepie przez pięć minut jaki batonik kupić, bo chce mieć taki na jaki mam ochotę, albo zastanawiam się jak posłodzić herbatę, aby była idealnie słodka, dupy stwierdzają, że jestem pizdą i nie jestem pewny siebie. Jak tak dalej pójdzie, to będę je wykorzystywał do momentu pójścia do sklepu itp. Bo jestem pewny siebie.

26
70

Komentarze do "Pewność siebie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie chodzi o pewność siebie, z resztą jak zwał tak zwał, chodzi o brak impulsywności. Kobiety nie rozumieją takiego dążenia do ideału w każdej kwestii.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. no dokładnie, jesteś pizdeczką jak baba, jaja masz?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. „albo zastanawiam się jak posłodzić herbatę, aby była idealnie słodka”. Ale mnie wkurzają takie pizdy jak ty.
  O czym to w ogóle jest?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jesteś moim typem faceta – zwracasz uwagę na szczegóły np. ubioru, zapewne lubisz też robótki ręczne. Co do batonika… mnie zastanawia czy ci nie za dobrze i nie wiesz o wybrać. Tak czy siak – która cię kocha – kocha też twoje największe wady.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Stary jak 5 minut zastanawiasz się nad wyborem batonika… no nie no kurwa gratuluję i nie mam więcej pytań. Jak dla mnie to jesteś pewnym siebie gejem.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. „Zapewne lubisz robótki ręczne” haha:d Dla mnie zastanawianie się 5 minut nad batonikiem ni chuja się ma do pewności siebie. Po prostu nie wiesz na jaki masz ochotę, ale na pewno ją masz i chcesz opierdolić coś dobrego. Znam to, dziś padło na Snickersa:D ale wybierałam w miarę szybko bo byłam mega głodna. Twoim problemem może bardziej jest niezdecydowanie 😀 ale to sam musisz zdecydować

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jeszcze raz pozwolę sobie pośmiać się z komentarza nr. 4:D hahahahahahahahahahahahahahahahaha

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jakie plany realizujesz? Zakupy batoników? Dziwisz się, że w oczach kobiet jesteś pizdą, skoro rozmawiasz z dupami? Co, nachylasz się, przystawiasz ucho i interpretujesz pierdzenie? Dziwne to wszystko i pizdowate faktycznie.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Bo musi być tak jak Ty chcesz, i chuj! Co nie ? 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 11. No jak sam nie wiesz czego chcesz, to faktycznie jesteś jak kobietka. Też tak mam, tylko, że jestem kobietą 🙂

  0

  0
  Odpowiedz