Piekło kobiet

Nie mogę już czytać tego ciągłego pierdolenia o tym, że faceci źli, do niczego się nie nadają i nic nie muszą robić xd Co się stało z chujnią? Kiedyś ludzie opisywali naprawde poważne życiowe chujnie, które się z przyjemnością czytało. Teraz zleciała się banda jakiś furiatek i frustratek i co drugi wpis jest o tym, że faceci są chujowi. Bazują na kilku pojedynczych przypadkach czy obserwacjach i wrzucają wszystkie do jednego worka, bez wyjątku. Może najpierw warto przyjrzeć się swojej osobie? Skoro tak bardzo nienawidzicie facetów to zostańcie lesbijkami i po kłopocie xd nie dociera do was, że męski mózg różni się od kobiecego a kobieta i mężczyzna są po to by się uzupełniać właśnie przez te różnice. No, ale nie to kobiety są ponad a chłop to tylko kawałek mięsa z fiutem zamiast mózgu. Są tępi Sebiksy na tym świecie, ale również wartościowi faceci, tylko ich nie zauważacie i skupiacie się na tych pierwszych żeby tylko mieć się na co pożalić. Poza tym tępych dzid też na tym świecie nie brakuje, więc skończcie te swoje pierdo lamento

16
5

Komentarze do "Piekło kobiet"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Prawdziwy wojownik marnuje około 7 sekund na diagnozę czy dany podmiot z macicą jest podmiotem w pełni zdrowym ze zdrowego domu czy jednostką uszkodzoną, a w takim przypadku wykonuje gest, który wojownicy nazywają „obrotem na pięcie” i udaje się w poszukiwania (nie specjalnie, a przy okazji codziennych wojownickich czynności). Widzę, że podmiot jest uszkodzony, idę w pół sekundy pod adres innego podmiotu. Gdy na danych obszarze występuje niepokojąca tendencja i bardzo dużo uszkodzonych podmiotów to szukam w innym kraju lub kontynencie i powtarzam operację aż do pożądanego skutku. Ani kurwa godziny zmarnowanej na naprawę podmiotu uszkodzonego, a przeznaczona na poszukiwania Łani zdrowych! – rzekł wojownik.

  Minimalne wymagania stania się prawdziwym wojownikiem, powtarzam, minimalne:
  – przynajmniej 2 języki obce na poziomie B2
  – przynajmniej 10 koła netto miesięcznie

  Z wojownickimi pozdrowieniami, aaa czosssssssss! –_–

  1

  1
  Odpowiedz
 3. Jakby to były pojedyncze przypadki to ne byłoby tyłku wpisów

  1

  0
  Odpowiedz
 4. To samo tyczy się was panowie. Co drugi wpis o Karynach, księżniczkach, lochach z wybujałym ego, blacharach, etc. Notoryczna licytacja kto kogo. Twoja chujnia jest tylko parafrazą moich komentarzy pod mizoginistycznymi postami, których tu nie brakuje.

  2

  0
  Odpowiedz