Piwo

Ile piw w ciągu dnia wypijanie? Ja dochodzę do 10:/

6
7

Komentarze do "Piwo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pan twój Mesio ostatnio ma odcięte fundusze, bo wiele młodych patałachów z ŁWF wyłożyło chuja i odeszło od skuwania asfaltu kilofem. Niemniej jednak wraz z Byczywąsem codziennie zbieramy puszki na złom i dzięki temu mamy na zapas romperów extreme 12%. Zaprawdę uwierz, że gdybyś chciał z nami pić, po 20 minutach odjedziesz niczym moje złote Bugatti Chiron spod świateł na kickdownie.

  0

  2
  Odpowiedz
 3. Ja pije 11. Zawsze to samo: Bavaria 86.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Ja nie pije.
  Nie pale.Palilam.Zocilam.
  Tesknie za Paleniem ale…postanowilam.

  1

  2
  Odpowiedz
  1. To normalne; ….w sprawie palenia: to się zgadzam, że można nie palić, ale nie pić piwa: to pomyłka, jestem chłopak i musze pić piwo, bo mam takie powoł
   anie i nie wolno mi z tego zrezygnować: mam chuja, który musi sterczec i jaja napompowane. Niestety, biedne dziewczyny tego nie mają. Dlatego w tej sprawie się nie rozumiemy. Poza tym: „nie ma pizdy ze złota”. Chuje przyszłością narodu! A poza tym piwo warzono juz 7 tys lat temu, żeby zbudować piramidy. Bzibziak.

   1

   1
   Odpowiedz
 5. Piszesz o swoim życiowym rekordzie czy o codziennej rutynce? o.O

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Czy to do mnie? Ja pisałem 24 stycznia 19:37. To nie mój „życiowy rekord” ani codzienna rutynka, tylko po prostu tak mi się chce; jak idę na ważny egzamin na przykład. Przed maturą, rano wypiłem 2 piwa ciemne i zdałem! Nikogo nie namawiam, ale piwo jest znane 7 tysiecy lat temu, przy budowie piramidy Cheopsa. Amerykanie tak piją, ale ich piwo „Micheobs” nie jest straszne. Śrut.
   Bavaria 86.

   0

   0
   Odpowiedz