Płaca minimalna i „oszczędzanie”

Dlaczego tępe POlactwo nie potrafi zczaić że podnoszenie płacy minimalnej powoduje inflację i podnosi jedynie ceny kosztów życia, czy to rachunki czy żarcia. Banda nieudaczników i dno umysłowe. Teraz 150 zeta brutto wzroście minimalna, a reszta proporcjonalnie zdrożeje, będziemy na zero lub nawet na minusie. Po chuj tego ciem,nogród wymaga? TU trza kwotę wolną od podatku jedynie zwiększyć i bedzie cacy, i nic wiecej nie trzeba. Druga sprawa to oszczędzanie, ciemne pały zakręcają kaloryfery na dwójkę i marzną i chodzą naubierani po domach, a ceny ogrzewania i gazu rosną dalej mimo że ci oszczędzają, rosną przez tych tępaków co wielce oszczędzają, za chwilę to psie odchodzy będą żreć by zaoszczędzić na chlebie. Banda idiotów. Że niby to wszystko wina żydów? Tak, to wina żydów i niedojebanych POlaczków, te dwie grupy odpowiadają za stan życia w kraju.

55
32

Komentarze do "Płaca minimalna i „oszczędzanie”"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Rzad podnosi minimalna ze wzlgedu na inflacje nie , ze podnosi i robi się inflacja

  6

  1
  Odpowiedz
 3. Prawda jest taka że w górę pójdzie ZUS, VAT i inflacja w dodatku wszystko drożeje..Polak ma niestety pod górke. Dymani jesteśmy i tyle.

  7

  1
  Odpowiedz
 4. Co drożeje ? Rozumiem że jak rośnie płacą minimalna to od razu rynek czeka i z automatu podwyżki robi produktów? W jaki sposób chcesz polskiego Janusza zmusić do podwyżek? Skoro wymaga się od pracownika wydajniejszej pracy to ja mam prawo wymagać godnej płacy a mimo rozwoju gospodarczego dalej mamy 10zl na godzinę (najczęściej). Płacą minimalna to jedyne narzędzie nacisku. Równie dobrze mogę powiedzieć że pracodawca by zaoszczędzić przy zwiększeniu kwoty wolnej od podatku zrówna pensje do tego co było … Nie ma to znaczenia dla ludzi co zarabiają na rękę pensje miesięczna.

  3

  3
  Odpowiedz
 5. Z tego co widzę to ty jesteś niedojebany.
  PS. Tylko ameby wplatają w słowa nazwy partii politycznych. Siebie.

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każdy musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  1
  Odpowiedz
 7. jakiś ty mądry, prawdziwy ekonomiczny geniusz, pewnie wzwodzik automatyczny po usłyszeniu nazwiska swojego guru milronka friedmana

  3

  2
  Odpowiedz
 8. Dno umysłowe wszędzie, jest też taki pajac co promuje samochody elektryczne w kraju w którym 80% energii bierze się z węgla. Ale śmiać się z ciemnoty wierzącej w Chucka Norrisa też potrafi.

  3

  0
  Odpowiedz
 9. Żyjemy w systemie politycznym, który wie lepiej co jest dla ciebie /dla nas/ najlepsze. Aspiruje on do regulowania wszystkiego co się da, także krzywizny banana. Państwo socjalistyczne aby mogło komuś coś dać, musi najpierw zabrać. Do tego trzeba utrzymywać osobne instytucje do zabierania i osobne do dawania. Generuje to olbrzymie koszty, dlatego tak biedne państwo nie może sobie pozwolić na wysoką kwotę wolną od podatku. Politycznie, bardziej opłaca się dawać np. 500+. Jedni się cieszą, inni zazdroszczą, więc wszyscy są zajęci i nie interesują się, co w rzeczywistości robią politycy i o to właśnie chodzi. Wbrew pozorom ludzie – także młodzi – nie chcą wolności, nie chcą brać odpowiedzialność za siebie czy innych, nie chcą o sobie decydować. Za PRL wyglądało to znacznie lepiej, nie byli tak ogłupieni. Obecnie sami do wszystkiego potrzebują „odpowiednich służb”, oraz „odpowiednich procedur”. Dobrowolne ubezwłasnowolnienie się. Dlatego jest tak jak jest i lepiej na pewno nie będzie.

  1

  2
  Odpowiedz
 10. Idź possij z korwinowskiej pały imbecylu

  6

  2
  Odpowiedz
 11. Następny kretyn odchowany na mleku z korwińskiej pały. Utop się głąbie.

  2

  4
  Odpowiedz
 12. Podwyższanie płacy minimalnej podnosi przede wszystkim ZUS i koszty pracodawcy oraz osób samozatrudnionych…

  2

  1
  Odpowiedz
 13. Za obrażanie Polaków zgłosiłem sprawę do prokuratury

  1

  2
  Odpowiedz
 14. Nie chciało się uczyć to masz. Ja płace moim programistom min. od 7 tyś do 14tyś.

  1

  2
  Odpowiedz
 15. No i chuj z tym !

  0

  1
  Odpowiedz
 16. Kolejny siostrojebczy debil odrealniony od wszystkiego wokół niego.Skończ ssać z pały korwina i zacznij myśleć za siebie,jebany polacki śmieciu.

  1

  1
  Odpowiedz
 17. no tak to jest,zmien zarowki na led a dojebia tak z prad ze nie bedzie zmiany w oszczednosciach i to dzieje sie tam gdzie kapitalizm panuje gdzie jest ten pierdolony wyscig szczurow chuj wie za czym

  0

  0
  Odpowiedz