Płacę kartą,telefonem czy gotówką?

Wkurwiają mnie debile którzy płacą kartą za jakieś gówno o wartości 20 zł(bo to minimum transakcji płaconej plastikiem).To samo dotyczy kretynów płacących smartfonem.Barany!!! bo inaczej nie można was nazwać!Żywa gotówka to ostatni bastion wolności człowieka.Nasz kochany rząd prze w kierunku płatności bezgotówkowych zmierzając do całkowitego wycofania gotówki z obiegu i zastąpienie jej cyfrowym gównem czyli bitami.Głupie Polaczki bo można ich inaczej nazwać rzuciły się na płatności bezgotówkowe jak muchy na gówno!A tymczasem wiąże się to z totalną inwigilacją człowieka ponieważ każda transakcja zostawia cyfrowy ślad kto,gdzie,i ile zakupił towaru czy usługi.Banki i rozumie się samo przez się-państwo ma nieograniczony wgląd w nasze wydatki i może nimi sterować.Mało tego-może zmusić obywateli do zakupu określonych towarów czy usług a innych zakazać.Ponadto obywatele nie są właścicielami pieniędzy tylko bank,który może ale nie musi udostępnić nam nasze pieniądze na kontach.A poza tym Urzędy Państwowe np. skarbówka może w każdej chwili zablokować konto do wyjaśnienia na okres 3 miesięcy.Spróbujcie przeżyć te 90 dni bez możliwości kupienia czegokolwiek.Powodzenia.We Włoszech bezrobotni otrzymali plastikowe gówno(czytaj karty) za pomocą których mogą kupić chleb,mleko czy opłacić prąd ale wódki to już ni chuja kupią ani nie zapłacą tym gównem kurwie pod latarnią bo jest ściśle określone przez rząd co mogą kupić.To się nazywa wolność i demokracja w wydaniu NWO (New World Order).Przez ograniczonych umysłowo chujów posługujących się cyfrowym pieniądzem zostaniemy niewolnikami we własnym? kraju a rząd będzie wiedział wszystko o nas.Więc do chuja wafla wyjebcie to plastikowe gówno i przestańcie posługiwać się cyfrowym pieniądzem bo wpychacie naród polski w sytuację bez wyjścia gdzie rząd będzie decydował o całokształcie naszego życia i zmuszał nas do określonych zachowań poprzez nacisk ekonomiczny.Kurwa czy jest to zrozumiałe???Szykuje nam się totalitarne państwo i będziemy mieli chuj do gadania jak tak dalej pójdzie!Wpiszcie w Google:NWO (New World Order) czyli Nowy Porządek Świata to otworzą wam się oczy.To ostatnia chwila aby urwać się z elektronicznej smyczy,którą zakładają nam na szyje.Kumacie ten wywód?Jeśli tak to wypierdolcie cyfrowy pieniądz z waszego życia.Dla własnego ale też naszego wspólnego dobra wyjebcie plastik,przestańcie płacić telefonami i korzystajcie tylko z gotówki.Przekażcie to swoim rodzinom,bliskim i znajomym.Niech ta wieść co państwo chce z nami zrobić rozejdzie się jak najdalej i najszerzej.Dziękuję wszystkim którzy przeczytali ten wpis a tym którzy nawyzywają mnie od jebniętych,pierdolniętych,chujów i kurew życzę chuja w dupę z kawałkiem szkła żeby bardziej bolało lub stalowego rozżarzonego do białości pręta wsadzonego w dupę ale tym zimniejszym końcem.A wiecie dlaczego zimniejszym?Żeby było go trudniej wyjąć z dupy gołą ręką.

121
80

Komentarze do "Płacę kartą,telefonem czy gotówką?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Właśnie to staram się tłumaczyć zakutym łbom wokół, ale nikt mnie nie słucha. Tzn. ja robię trochę inaczej. Płacę kartą za drobne płatności, ale wycofuję grubą gotówkę z banku. Żadnych lokat, trzymania hajsu na koncie oszczędnościowym i usług w bankach. Żadnego przechowywania czegokolwiek. To jest prawda, że ludzie są stopniowo przyzwyczajani i oswajani, tresowani do zniewolenia przez tę kastę mafijną jaką są banki. Oni mogą obracać twoimi pieniędzmi dopóki są na koncie, przechowane u nich. Im więcej pieniedzy jest przechowanych przez ludzi w bankach tym gorzej dla społeczeństwa, lepiej dla banków. To jest wszystko piramida finansowa. Na szczycie są bankstierzy, potem banki, pod nimi korporacje, pod korporacjami rządy, potem instytucje, sądy, urzędy, na dole żywiciel pasożyta. Pasożyt to bankstierzy, banki, korpo i rządy. Pasożyt dąży do tego, żeby uzyskać jak największą kontrolę nad żywicielem i stopniowo do tego będzie to prowadzić, że banki będą mogły kontrolować wydatki i konfiskować pieniądze. Już mogą. Przecież jest bail in. Na razie grubsze pieniądze, a potem się zobaczy. Pewnie nic nie będą zabierać ludziom, ale robić tak, żeby bydło nie miało za dużo. Nie miało oszczędności, nie miało poduszek finansowych i nie robiło czegokolwiek poza świadomością i inwigilacją, bo niewolnika trzeba trzymać w ryzach. Musi tyrać za michę na pasożyta. To bankstierzy i banki stworzyły system oparty na długu, każdy rodzi się z długiem. Musi brać kredyty, a jego środki są zżerane przez inflację, która też jest wykreowana, żebyś bez kredytu nie mógł nic osiągnąć, bo ktoś musi na tych pasożytów robić. Bank nic nie robi. Wy jesteście jego źródłem dochodu pasywnego. No, ale ludzie i tak są za głupi, zwłaszcza nasi rodacy, co pokazują przy urnach co 4 lata. Dlatego i na to dymanie chętnie się zgodzą. Pierwsi polecą.

  19

  3
  Odpowiedz
 3. Masz całkowitą rację. W ogóle patrz kurwa- placenie telefonem patrzcie jakie to fajne, reklamują to skurwysyny wszędzie taaak Popatrz jakie to proste, nowoczesne pik i zapłacone! A kurwa chodzi o to żeby człowiek już całkiem uzależnił się od telefonu i w ogóle żeby go z łapy nie odkładał tylko żeby całe życie się w telefonie kręciło. Jebane pranie mózgu

  15

  1
  Odpowiedz
 4. Ale to jest takie kurwa nowoczesne ….. w Warszawce jeden koleś popatrzył z politowaniem gdy placilem gotówką – no i chuj z nim!!!

  18

  2
  Odpowiedz
 5. Ja jestem za gotówką, ale nie w takiej formie jak obecnie. Powinna być produkowana z antybakteryjnych materiałów, a nie jak teraz gdzie za każdym razem gdy dotykam tych brudnych pieniędzy muszę odkażać ręce żelem antybakteryjnym.

  11

  4
  Odpowiedz
  1. Pierdolnij się w to miejsce, gdzie normalni ludzie mają głowę. Banknoty istnieją już X lat i jakoś nie wywołały epidemii.

   8

   2
   Odpowiedz
  2. I rozumiem, że wszędzie dostrzegasz pełzające, wirujące, latające itd. bakterie, wirusy i inne zarazki ?
   – uhmmm, taki jest ten Swiat…

   Psychiatra czeka…

   5

   2
   Odpowiedz
 6. Lecz się! Bo chorobą postępuje!

  3

  5
  Odpowiedz
 7. Jak to mądrego przyjemnie przeczytać. Nie zginie nasza bidna Polska jeśli do głosu dojdą ludzie o otwartym i kurwa myślącym rozumie.
  Ps. Piękne kary w postaci jakźe kunsztownych w swoim opisie a zarazem okrutnych tortur dla tępych dzid. Piona!!

  4

  4
  Odpowiedz
 8. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  3

  4
  Odpowiedz
 9. Ale z ciebie pojeb

  7

  5
  Odpowiedz
 10. a spierdalaj fanatyku teori spiskowych

  8

  11
  Odpowiedz
 11. Dopiero teraz odkryłeś nwo?

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Jak nożna odkryć coś, czego nie ma?!?!

   2

   3
   Odpowiedz
   1. Jak można być tak tępym, ślepym, ruchanym w dupe debilem?

    1

    0
    Odpowiedz
 12. Chuj ci w dupę cwelu, każdy będzie płacił jak będzie chciał i za co będzie chciał. A jak korzystasz z kurwisk, to twój problem zjebany patusie. No i jeszcze raz, chuj ci w dupę cwelu.

  7

  14
  Odpowiedz
  1. Tobie też. Nie tyle długi, co brudny, zjebie maltański.

   4

   0
   Odpowiedz
 13. Aż mnie chuj bierze jak widzę te minusy, ilu kurwa niedojebanych idiotów i mentalnych niewolników jest japierdole

  18

  6
  Odpowiedz
 14. Debil jesteś i tyle

  9

  7
  Odpowiedz
 15. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem….

  2

  2
  Odpowiedz
 16. Masz rację co do NWO (siedzę w spiskach dłuższy czas), ale pomyliłeś się co do gotówki. Jedyną wolnością człowieka są KRUSZCE, np. złoto. Gotówka jako taka (pieniądz fiducjarny, fiat currency w slangu kryptowalutowców) może stracić na wartości momentalnie i też będzie nic nie warta. Takie złoto, dla przykładu, trzyma wartość w perspektywie czasu i – co ważne – jest tak samo uważane za ważne i drogie aktywo w zasadzie pod każdą szerokością geograficzną. Należy zauważyć, że banki trzymają swoje rezerwy właśnie w złocie. Tak więc, wywód dobry, ale ta gotówka niekoniecznie.

  5

  0
  Odpowiedz
 17. Popraw sobie folię na głowie bo ci lekko zjechała z czupryny.

  3

  9
  Odpowiedz
 18. Jesteś idiotą.

  3

  5
  Odpowiedz
 19. Mogę płacić nawet 0,97 zł. Szybciej zapłacę kartą, niż wyskubie zółciaki. Chuj ci do tego.

  8

  9
  Odpowiedz
 20. Odkryles Hameryke, you tin foil hat nut.
  Wiem o tym od 20lat. I co? Kijem chcesz rzekę zawrócić?
  Place jebanym plastikiem, bo chodzę o pierdolonych kulach i nie mam czasu, siły,ani ochoty pieścić się z papierkami i bilonem.
  Jebać Nowy Porządek Świata.

  7

  3
  Odpowiedz
 21. Mam w to wyjebane ale i tak zawsze płace gotówką. Co sie kurwa srasz menelu jebany niech sobie robią co chcą. Polecam wypierdolić z kraju jak sie coś nie podoba a sie kurwa wszystko nie podoba ja niedługo spierdalam bo polaczki to kurwi.

  5

  2
  Odpowiedz
 22. chujem zapłać

  5

  1
  Odpowiedz
  1. „Pin i zielony, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zboczeniec!”

   0

   0
   Odpowiedz
  2. A ty dupą tylko dobrze wysmaruj ją wazeliną i nadstaw się szeroko rozchylając półdupki.Lubisz szlifowanie rowa pedrylu?

   0

   0
   Odpowiedz
 23. Lol fakt że dostałeś tyle minusów świadczy o tym jak głupim narodem jesteśmy. Niestety. Chuj że to ostatni baston wolności. Plastikiem wygodniej.

  10

  6
  Odpowiedz
 24. 20 zł to minimum transakcji plastikiem??? Chyba na twojej wsi posrańcu.

  11

  2
  Odpowiedz
 25. O kartach to ty za wiele pojęcia nie masz. Doucz się, czym są organizacje płatnicze (Visa, MasterCard itp.), bo w tym twoim wysrywie brakuje czegoś na ich temat. Zgrywasz wielce świadomego, a jesteś zwykłym ćwokiem bez cienia pojęcia o płatnościach bezgotówkowych.

  6

  9
  Odpowiedz
 26. Nie ziomek, żadne chuje ani kurwy. Jesteś najzwyczajniej kurwa głupi. Sam jesteś taki 50 letni Polaczek co to boi się nowości, i nasłuchał propagandy. Bank może ale nie musi udostępniać mi moje pieniądze? Co kurwa? Chyba sufit na łeb ci się spadł. Ty chyba nie wiesz jak działają banki. Państwo może mnie zmusić do kupowania określonych produktów? A niby kurwa jak?? Jak coś chce to kupuję, i nikomu chuj do tego, o ile oczywiście jest legalne. A argument że to wszystko widać co się kupowało jest z dupy, bo ja nie mam nic do ukrycia co kupuję, bo nie kupuję niczego co jest nielegalne. Więc idź założyć sobie durszlak na głowę, żeby przypadkiem NWO nie przeczytało twoich myśli stary błaźnie.

  10

  15
  Odpowiedz
  1. Żyj dalej w bańce, że bank musi Ci udostępnić twoje pieniądze. Ciekawe jak go do tego zmusisz. Postraszysz prawnikiem? Wejdziesz do środka z bronią? W ostatnich latach parokrotnie w europejskich krajach zdarzały się limity na wypłatę z konta (Grecja) lub wręcz pobranie określonego procentu z lokat (Cypr), a jak się komuś nie podobało, to mógł sobie tupnąć nóżką. W tle za każdą umową ( z bankiem, państwem, dostawcą prądu) przemyśl sobie, jakie masz realne możliwości oddziaływania, wymuszenia na drugiej stronie wywiązania się z umowy. Wprowadzą dekret o wstrzymaniu wypłat z banku i co zrobisz? Jak ich zmusisz? Jak się będziesz stawiał to dostaniesz od Policji pałą przez łeb i się uspokoisz. Taka prawda. A sąd to potem przyklepie i w gratisie dolożą grzywnę lub nawet zawiasy.

   6

   0
   Odpowiedz
  2. Młody błazen dał głos….

   0

   1
   Odpowiedz
  3. Ty biedo umysłowa, Ty ograniczony intelektualnie typie. Widać, że w dupie byłeś i gówno widziałeś, a twoim jedynym źródłem informacji jest TVN, tvPiSS i koszerne Gazete Wyborcze.
   Jak wejdzie system „społecznego zaufania” i punktowania określonych zachowań, wyborów, taki, jaki już funkcjonuje w pełnej krasie w Chinach i częściowo Szwecji, to zobaczysz, na czym polega totalitarna kontrola państwa i karanie np. Określonych wyborów konsumenckich (powiedzmy zbyt częste zakupy napojów wyskokowych, bądź czegokolwiek innego, co władza uzna za niestosowne). Gały Ci wtedy wyjdą z orbit i szczena opadnie na kałdun w tepym wyrazie ryja tęskniącym za rozumem, tak typowym dla bezmózgich lemingow.

   2

   0
   Odpowiedz
 27. Bez onaw. Jesli panstwo zlikwiduje gotowke zastapi ja dolar lub euro.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Masz rację, ale tylko częściowo. Po pierwsze, nie wiem, o jakim minimum mówisz, bo z moją kartą z Millenium mogę kupić coś nawet za raptem kilka złotych. Dwa, jaka wolność człowieka?! Ten papierek ma taką samą gównianą wartość jak te twoje znienawidzone bity danych. Trzy, wyzywasz nas jak niemiecki nazista, od „polaczków”, i ty niby jesteś patriota?! Cztery, inwigilacja człowieka jest już od dawna. Jak używasz, choćby wyszukiwarki Google to zapomnij o prywatności. Nawet zostawiając tutaj na tej stronie swój wpis, zostawiasz także ślad. Nawet nie masz bladego pojęcia, jak wiele trzeba by zrobić, by zminimalizować (a nie całkowicie zlikwidować) szpiegowanie twojego tyłka. Płacenie bezgotówkowe wiele tutaj nie zmienia. Pięć, cały czas rząd może zakazać sprzedaży różnych towarów. Nie słyszałeś nigdy o czymś takim jak prohibicja? A u nas to miałeś sytuację z dopalaczami. Sześć, tak, NWO to fakt i zbliża się do swojego wielkiego ukończenia. Tutaj masz rację. Ale powinieneś uzupełnić informację o to, kto tworzy to NWO, bo to nie tylko banki. Tam, na samym szczycie ludzkiej (nieduchowej) piramidy znajdują się satanistyczno-okultystyczne elity. Wyznają oni kult upadłych aniołów i ich zwodnicze nauki. To oni mają ten swój wielki plan, który zakłada m.in. utworzenie jednego państwa, z jednym pieniądzem, gdzie będą zjednoczone różne religie itd. (pseudokościół katolicki w tym pomaga ze swoją fałszywą ekumenią). Niewykluczone, że na czele tego wszystkiego będzie ten zapowiedziany w Biblii, antychryst. „Żydzi” ciągle o nim mówią i ciągle jest plan, by odbudować Świątynie Jerozolimską, w której, według proroctwa, ów antychryst zasiądzie i będzie się podawał nawet za boga. Sataniści (ci prawdziwi, a nie jakieś zbuntowane dzieciaki) mają to do siebie, że ciągle pokazują ludziom, co się stanie. Pokazują to np. w muzyce albo filmach, które kontrolują (zajrzyj sobie też na stronę vigilantcitizen kropka com). Obejrzyj sobie więc taki filmik jak „I, Pet Goat II”. On ładnie pokazuje, co się już stało i się stanie niebawem. Jest tam pokazane np. znamię bestii, do którego to, te transakcje bezgotówkowe będą dążyć. Niewykluczone, że będzie to nie chip, jak wcześniej sądzono, ale elektroniczny tatuaż. Czas pokaże, co z tego okaże się prawdą. Osobiście jednak korzystam z tych plastików. Wiesz czemu? Kiedyś, tak jak ty, byłem bardzo temu przeciwny, i nadal mam świadomość, do czego to wszystko zmierza, ale stwierdziłem, że nie jest to jeszcze to właściwe znamię bestii, więc tak zacząłem z tego korzystać. Nowy dowód osobisty wyrobiłem tak, by nie był biometryczny. Potem się okazało, że te nowe biometryczne dowody, są dobrowolne (jeszcze). Tobie radzę wyrobić sobie jeszcze nowy dowód na starych zasadach. Kolejna sprawa, jak patrzę na zachowanie ludzi, to dochodzę do wniosku, że „zaczipowanie bydła” wcale nie musi być złym pomysłem. Jak ktoś ma małą wartość, to sobie da wpieprzyć znamię bestii i nie ma co się za bardzo takim przejmować. Jest w Biblii napisane, że taki nawet zostanie ukarany z ręki Boga. Poczytaj też o tym, czym jest tzw. narodzenie na nowo. Co to znaczy, uznać Jezusa za osobistego Pana i Zbawiciela, co to znaczy, że Duch Święty w tobie zamieszka. Jest to ważne, ważniejsze od tego całego NWO, więc sobie nie spieprz całej twojej wieczności, twoje być na wieki, lub nie być (bo piekła nie ma, ale jest wieczna śmierć). Tyle. A no i jeszcze jedno. Jeśli się rzucasz na ludzi, tak jak w tym wpisie, to nie dziw się, że ciebie, tak wyzywają. Możesz mieć rację, ale jak źle ją ubierzesz w słowa i emocje, to zapomnij, że dotrzesz do ludzi. Rzucaniem się i wyzywaniem innych, gówno tak naprawdę wskórasz. Ale nawet jak już się nauczysz gadać z ludźmi, to miej świadomość, że wielu i tak obleje cię ciepłym moczem, bo ludzie są na ogół głupi, głusi i ślepi. Tyle. Pozdrawiam!

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Ten wpis jest miejscami tak podobny do mojego stylu, że zastanawiałam się przez chwilę, czy to nie moje stare wypociny…

   0

   0
   Odpowiedz
 29. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem. …

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Ty od gumy jednak jestes chory.

   2

   0
   Odpowiedz
 30. Fajnie że informujesz o tym problemie ale nie myślisz chyba że dotrzesz do tej bezmyślnej ludzkiej masy. Ja już parę lat temu słyszałem o social score który teraz mają w chinach, jak nie jestes posluszny to Cię odłączają i przestajesz istnieć. Widziałeś żeby ktoś się przejął? Nie ma wolności bo ludzie sami tak wybrali, niech poniosą tego konsekwencje. Jedyny mój problem jest taki z jestem tu z nimi uwięziony, za to na co mnie skazali powinni wyginąć.

  2

  0
  Odpowiedz
 31. Płacę kartą zarejestrowana na pijaczka co już nie zyje. Doładowuję ją przez kryptowaluty .A wy tam sie szarpcie z rządem

  1

  0
  Odpowiedz
 32. Wolność polega na tym, że sam decydujesz czy chcesz płacić kartą, czy gotówką. Dlatego nie wyzywaj od debili tych, co wybrali kartę. Wolna wola! A ty płać czym chcesz, choćby i w naturze.

  4

  0
  Odpowiedz
 33. Uwagi i spostrzeżenia bardzo słuszne, tylko, Ty należysz do nie więcej, jak 20% Społeczeństwa, które to rozumie, reszta to…, KLONY !!!
  – a klony robią dokładnie to, co inne klony…

  2

  0
  Odpowiedz