Po 19tej!

Ludzie, czytajcie treść ogłoszeń z jakimkolwiek zrozumieniem. Chciałam oddać meble. Zamieściłam ogłoszenie z prośbą o kontakt po 19tej. I od 8 rano mój telefon napierdala bez przerwy, a nie mogę go wyłączyć, bo czekam na ważne telefony od ważnych osób. Nadgorliwcy i pieprzone pazery! I tak nic przed 19tą nie załatwicie. A ja mam zasraną wiadomościami skrzynkę głosową i na smsy. I jeszcze każdy prosi o odpowiedź. W dupę się pocałujcie. Nic już nigdy nikomu w ten sposób nie oddam! Tak się kończy jak człowiek chce pomóc. Chciałam dobrze, a wyszło jak zwykle.

40
47

Komentarze do "Po 19tej!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. jeszcze aktualna ta oferta?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jutro od rana dzwonię, miej włączony telefon chuju!

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Oddołeś już? Jo wezme, jutro rano rychło dzwonie!

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Godzina 11, idę do sklepu. Szukam Gazety Wyborczej (kupuję codziennie). Nie ma. Pytam sprzedawczyni czy było jakoś mniej czy co ? Zawsze przecież jest do 19. I słyszę odpowiedź. Płytka była za darmo z Gazetą, to wszyscy brali. Chujnia i Ubojnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A…od ważnych osób powiadasz…czekasz…no to czekaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Jakbyś zarabiał 17 tysi i jeździł mesiem, to byś cenił swój czas i swoje meble, a nie oddawał za darmo. No i wtedy problemów z telefonami rannymi by nie było.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Proszę o info czy meble są jeszcze aktualne, bo założyłem że tak i pozbyłem się swoich i teraz bardzo potrzebuję Twoich mebli do salony sypialni i gabinetu. Także jeśli sprawa jest aktualna to OK, ale jeśli nieaktualna to będę zmuszony poprosić Cię o pomoc w odzyskaniu moich starych mebli. Są na wysypisku zaraz za miastem, znajdziesz je bez problemu bo są obite różowym futerkiem. Jeśli nie masz własnej ciężarówki to spoko, znam gościa który za drobną opłatę pożyczy Ci swojej. Czekam na info!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ludzie to debile..i masz racje, ja jestem konkretny, rzeczowy, punktualny i spotykam samych w większości ochlapusów na swej drodze

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Tak to jest, niektórzy ludzie wychwytują wybrane wyrazy „meble” „oddam” „numer telefonu” i pierdolą dalsze czytanie…

  0

  0
  Odpowiedz
 11. „ważne telefony od ważnych osób” buahahaha

  0

  0
  Odpowiedz
 12. wiesz co ? rozumiem Cię i powiem ci szczerze, że większość ludzi to plebs, ciemny i chciwy, prostacki i chamowaty.Nigdy nic nie oddawaj za darmo, bo nie dość, że Cię osrają to stratują, walcząc o twoje meble. !

  0

  0
  Odpowiedz
 13. A ja się zaraz zmasturbuję…

  0

  0
  Odpowiedz