Po co biedaki rodzą dzieci?

Dlaczego rodziny, których dochód nie przekracza 3000zł (pomijam jakieś bezrobotno-alkoholowe patologie, bo to bezmózgie zwierzęta, a nie ludzie) rodzą dzieci? Dla własnej satysfakcji? Kurwa mać, dziecko to nie jest zabawka, tylko człowiek taki sam jak wy, który potem będzie miał przejebane przez was przez x lat. Jak nie masz pieniędzy, żeby zapewnić mu dobre wykształcenie i ułatwić start w dorosłe życie to opanuj zwierzęcy instynkt i użyj mózgu. Zostałem właśnie ojcem chrzestnym dziecka, które urodziło się poprzez tzw. „wpadkę” – bezrobotna kuzynka i jej zarabiający 1200zł chłopak. Nie mają nawet mieszkania, cała rodzina się zrzuca na rzeczy dla dziecka. Ja pierdolę, jakby mnie taka hołota urodziła to bym ich chyba zajebał siekierą, bez kitu. Ja wiem, że seks to jedna z podstawowych potrzeb, ale tym się różni od jedzenia czy srania, że powstaje z niego życie. I po to mamy kurwa mózgi, żeby ich używać. Po to jest antykoncepcja, żeby z niej korzystać. Jak czasem pokazują w tv wielodzietne rodziny w telewizji- piątka bachorów, bida jak chuj, jakiś kurwa pies obdarty szczeka na podwórku, dom się sypie, stary najebany w 3 dupy zapierdala traktorem i lament oooo kurwa jak im źle. Przecież to woła o pomstę do nieba.

89
69

Komentarze do "Po co biedaki rodzą dzieci?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A co niby mają robić, jak nie ma nic do roboty? Łomocą jak króliki. Czysty behawioryzm. Jak jest chujowo, włącza się natura. Przetrwanie się liczy, a że ludzie nie roboty, równe to jest rozmnażaniu. Może przykład z dupy strony, ale w afrykańskiej dziczy najwięcej dzieci rodzi się, jak jest klęska głodu, czy susza.

  0

  4
  Odpowiedz
 3. Nie zapominaj cwaniaczku, że głos w wyborach takiej hołoty liczy się tak samo jak twój. Ponieważ tępych i głupich żyje w PL najwięcej, więc jest tak, jak jest.

  2

  2
  Odpowiedz
 4. zgadzam sie w 100%,najczęsciej takie dzieci kończa podobnie jak ich rodzice.Nie masz kasy-nie masz dzieci proste,takie czasy.Bydło rozpłodowe ma to gdzieś i sie mnoża jak króliki a potem sie tłuką i pija po domach eh.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. ale ty w chuj dużo wiesz o życiu, ja się wychowywałem w niezbyt zamożnej rodzinie, jednak e=rodzice mi i moim braciom potrafili zapewnić wszystko czego potrzebowałem, i jestem im wdzięczny za to jak mnie wychowali i za to wszystko co dla mnie zrobili. „po to mamy mózgi aby ich używać” – na początek proponuje zacząć używać swojego mózgu

  0

  2
  Odpowiedz
 6. To wkurza, ale niestety jest to instynkt przetrwania gatunku. Zrobić dziesiątkę dzieci, jeśli pięcioro przeżyje to gatunek i tak będzie do przodu.

  0

  2
  Odpowiedz
 7. Mam 3 rodzeństwa i wiem o czym mówisz. Dokładnie tak samo uważam.

  3

  0
  Odpowiedz
 8. racja!! chujnia już od korzenia, od poczęcia a później tylko gorzej. sami jesteśmy sobie winni.

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Zgadzam się z Tobą w 100%. BRAWO

  1

  0
  Odpowiedz
 10. oo kurwa. Zgadzam się z Toba chujowiczy w 100%. Dobrze prawisz!

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Człowieku, gdyby to, co nazywasz biedotą, się nie mnożyło, to byłoby Polaków gdzieś 10 milionów, bo burżujskim dorobkiewiczom nie chce się poświęcać kariery dla pieluch. Dzieci jakoś przeżyją i jeszcze będą rodzicom wdzięczne, bo jak jest co do garnka włożyć i nie ma patologii typu alkoholizm itp. to xbox i inne pierdoły do szczęścia nie potrzebne. Nie płacz, tylko się ciesz, że bedzie miał kto tyrać na emeryturę Twoją i wszystkich innych antykoncepcyjnych mądrali.

  0

  4
  Odpowiedz
 12. jestem za a nawet przeciw, jebnij się w łeb. A zastanawiałeś się czy ty przypadkiem nie byłeś wpadką??

  0

  4
  Odpowiedz
 13. Ruchałeś w ogóle kiedyś?

  0

  1
  Odpowiedz
 14. Dokładnie, ale w socjaliźmie patologia może się rozwijać kosztem uczciwie pracujących ludzi

  3

  0
  Odpowiedz
 15. debil z ciebie, nigdy nie wiesz co ci pisane. a jakim prawem zabraniasz ludziom miec dzieci? czy wyznacznikiem milosci, sukcesu, zdrowej psychicznie rodziny jest stan portfela? NIE kurwa! Gnojek z ciebie co to trzepie konia przed ekraniem i gowno wiesz o życiu.

  0

  3
  Odpowiedz
 16. Wiesz co ciulu, chuj ci w dupę i na imię. Gówno wiesz a gadasz jak delfijska wyrocznia. To nie jest metoda, przelicznik, dochody = pensja rodziców * ich ilość. Więc pozwól,że Cię oświecę i nie miej o to żalu… Z takiej rodziny, jak opisujesz, może wyjść Człowiek dużo bardziej inteligentny, uzdolniony, cierpliwy, uodporniony i wszechstronnie lepiej przystosowany etc, niż Ty i Twoje dzieci. I nic na to nie poradzisz:) Więc nie zabraniaj im robić dzieci w obawie o warunki ich przetrwania, tylko jak umiesz to popraw te warunki aby mogły lepiej żyć. Głąbie. I nie osądzaj losów nim zostaną wyjęte z puli. ADIOS

  0

  3
  Odpowiedz
 17. polać mu 🙂

  2

  0
  Odpowiedz
 18. 3000 hmm człowieku jedna trzecia Polaków chciała by mieć taki dochód, ale w pewnym sensie masz rację pomijam że zachowujesz się jak rozpuszczona i niewykształcona świnia, pewnie starzy dają siano, albo tatuś załatwia posadkę na którą większość ludzi nawet bez wykształcenia chodzących po tej planecie lepiej by się nadawała od Ciebie. Niestety taki kraj, bym Cie wyjebał do Afryki abyś pomieszkał w domku z własnego łajna, może nabierzesz szacunku do uczciwie zarabiających ludzi.

  0

  2
  Odpowiedz
 19. Dziecko to też człowiek, a nazywasz ludzi z rodzin patologicznych zwierzętami… Gratuluje inteligencji! Wiadomo zdarzają się wpadki, dziecko nie dostaje wystarczającej uwagi, opieki i środków do rozwojów to przykre. Ale z drugiej strony, wielu marzy o dziecku, ale nie mają do tego funduszy i co mieli by zrezygnować z marzenia? Ciężko może być, ale miłość powinna to przetrwać. Przemyśl sobie to jeszcze raz, bo z takimi poglądami i inteligencją, Twoje dziecko o ile takowe posiadasz może mieć gorzej niż niejedno dziecko z rodziny patologiczne.

  0

  1
  Odpowiedz
 20. Zgadzam się już od dawna:)! Także chuj w dupę tym co mają przeciwne zdanie -pewnie to właśnie oni narobili takich dzieciaków i to ich przyczyna frustracji, szkoda jedynie dzieci -wiem co mówię bo 20lat czekałam by się uwolnić z alkoholowej patologii ojca i słuchania o złej materialnej sytuacji u matki, a teraz studia i praca i ani myślę o dziecku! Idioci i tyle.

  3

  0
  Odpowiedz
 21. Antykoncepcja?! Nie polecam, ciekawe czy ty chciałbyś być królewiczem samotnikiem, bo urodziłeś się w super bogatej rodzinie. Zgadzam z tobą co do odpowiedzialności za seksowanie się.

  0

  1
  Odpowiedz
 22. Ty to chujnią nazywasz? Bez przesady, to twoja głupota, owszem, skrajna, ale jednak tylko głupota. Posiadanie dzieci jest potrzebą o wiele silniejszą od seksu. Pomaganie innym nadaje naszemu życiu sens głębszy niż kasa.
  Aha, i moje dochody są sporo wyższe od Twoich. I mam dzieci. I w przeciwieństwie do Ciebie wiem o czym mówię.
  Kurwa, ludziom kasa zaczęła wyżerać mózgi

  0

  2
  Odpowiedz
 23. Znam kilka takich rodzin, taki jeden z drugim wcale nie myśli. Policzmy że paczka prezerwatyw to 10 zyla i nie masz dzieciaka, nie wykładasz na to by miał co jeść, spać, wyprawa do szkoły itd, ciągle ci brak kasy a tak sobie użyjesz 3 razy, syf odpada i inne choroby mające związek z seksem. Wydaje mi się że to jest zwykłe lenistwo, a przeważnie po pijaku takie dzieci są spładzane. Ludzie opamiętajcie się, nie żyjemy w kraju gdzie nie można kupić prezerwatyw choć większość i tak się wstydzi. Ludzie kiedyś używali jelit i nie było problemu a tak każdy bo guma to zło bo niczego nie czuć. Gówno prawda.

  2

  0
  Odpowiedz
 24. Autor chujni: Widzę, że uderzyłem w czuły punkt coponiektórych plebejuszy. Co to kurwa znaczy „potrzeba dzieci”, „marzę o dziecku”? Jak jesteś nieudacznikiem, to twoje dziecko na 99% będzie podobne do ciebie. Ja wiem, że dzieci są super milusie i fajne jak mają 2 latka. Potem zaczyna się życie z wszelkimi jego konsekwencjami. Jeśli marzysz o dziecku to marzysz też o tym, żeby cierpiało biedę tak jak ty i zapierdalało w chujowej robocie przez 40 lat w tym pojebanym kraju traktowane jak śmieć. Siema.

  4

  0
  Odpowiedz
 25. Autor chujni jeszcze raz: Tak się składa, iż jestem aplikantem komorniczym, więc temat skurwysyństwa i patologii znam z pierwszej ręki. Pozabieram waszym brudnym bachorom wszystkie zabawki, klocki, piłki, wózeczki, piórniki i kredki.

  3

  1
  Odpowiedz
 26. ale chuj
  nia na maksa

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Połowa nie zrozumiała, co autor miał na myśli. Rada: przeczytaj jeden z drugim jeszcze raz, przemyśl i dopiero napisz. ANCYMON

  1

  0
  Odpowiedz
 28. Każdy ma inny pomysł na życie lub jego brak.Każda rodzina-czy patologiczna czy nie ma prawo do rozmnażania się.Bo dużo jest przypadków takich że dzieci z niby patologicznych rodzin przeciwstawiają się ich jebanemu losowi i wychodzą na ludzi.Ty też mogłeś sie urodzić w takim domu w biedzie i jeszcze raz biedzie.Łatwo Ci teraz pisać taką chujnie,bo pewnie jesteś przeciętniakiem,nawet może pod szlachtę się zaliczasz.Tego nie wiem,ale wiem że w obliczu śmierci wszyscy jesteśmy równi.W świecie niestety nie.

  0

  2
  Odpowiedz
 29. ale zimny z Ciebie typ, życie nie ogranicza się tylko do logiki i chłodnej kalkulacji, Twoja wizja to bardzo smutna i niebezpieczna wizja, swoja droga jedynak z zamożnej rodziny może być równie nieudany albo nawet i bardziej niż najmłodsze dziecko z patologicznej piątki rodzeństwa, strasznie uogólniasz, a po komentarzach widzę
  że więcej jest osób święcie przekonanych o swojej wyższości, pytam się, gdzie pokora?

  0

  2
  Odpowiedz
 30. Weź Ty się autor już nie spuszczaj nad sobą. Nie mam zwyczaju wyzywać ludzi w sieci, ale ciula z Ciebie i tyle. Zawsze kiedy ktoś Cię słusznie styra tłumaczysz to sobie w ten sposób, ze trafiłeś w czuły punkt?

  0

  0
  Odpowiedz
 31. wlaśnie ty może sobie jeszcze nie poruchałeś

  0

  1
  Odpowiedz
 32. Urodzeniem się w biednej rodzinie nieudaczników, mam to samo zdanie co autor. Niestety nieudacznicy tego nie pojmą, bo w większości są głupcami. Ja nie spłodzę potomka dopóki nie będę pewny jego bytu i dobrego, beztroskiego dzieciństwa.

  4

  0
  Odpowiedz
 33. @32 PEWIEN to ty możesz być co najwyżej przez chwilę. za chwilę możesz już nie być pewien. płódź więc wtedy, kiedy jesteś pewien- potem może być naprawdę rozmaicie… ale nie mówię, że na pewno źle. ale nie byłbym tego pewien…

  0

  0
  Odpowiedz
 34. @1 Afrykańska rodzina to akurat zły przykład. U nich jest normą mieć jak najwięcej potomstwa, bo na wypadek suszy czy innej klęski przetrwają tylko najsilniejsze jednostki (z gromadki bachorów zostanie jedno lub dwoje najsilniejszych). U nas do mnożenia potomstwa przez bidnych zachęca pieniądz. To caritas paczkę da, to ksiądz pomoże, MOPS i inne twory urzędowe. Generalnie na tego bachora zrzucamy się wszyscy bo to państwo bezpośrednio i pośrednio wykłada kasę na te bękarty.

  1

  0
  Odpowiedz
 35. @24, 25 komornik i wszystko jasne, ale wy ludzie jesteście pojebani, tak ruchajcie ile wlezie w prezerwatywkach, nie róbcie dzieci, a za 40 lat na chujni: Nie mam emerytury bo nie ma na nią kto pracować. Pozdro i ogarnijcie troche

  0

  1
  Odpowiedz
 36. Jeśli bieda dla Ciebie jest patologią, to wolę, żeby rodziły się tylko biedni a nie tacy pseudointeligentni srednio-zamożni lub zamożni kretyni jak Ty.

  A tak poza tym…czy to przypadkiem nie bogaci siedzący na wysokich stołkach nie doprowadzają do ruiny normalnych ludzi, którzy potem przez ich głupotę muszą klepać biedę? Stuknij się w swój pusty pozbawiony instynktu rodziecilskiego łeb!!!

  0

  2
  Odpowiedz
 37. A tu kurwa jeszcze 6 w drodze, może bliźniaki.Może Bozia dopomoże,sukiennkowy za chrzciny zedrze i szlus. To jest nauka o planowaniu rodziny. Przecież zapobieganie zabronione i co …uj.

  2

  0
  Odpowiedz
 38. Może i masz trochę racji , ale to co mówisz podpada pod eugenikę, nikt nie ma prawa decydować kto ma żyć a kto nie, zobacz film „eugenika w imię postępu”.

  0

  0
  Odpowiedz
 39. zobacz film „eugenika w imię postępu”

  0

  0
  Odpowiedz
 40. uu lubie zadanka z niewiadomą „x”

  0

  0
  Odpowiedz
 41. Wy wszyscy ZAJEBIŚCI- każdy z Was może się stać takim nieudacznikiem, którym teraz pogardza. Dobra passa może minąć, kasę można stracić, można mieć wypadek i spocząć na wózku i posiadać rentę z tego tytułu w wysokości 400 zł z groszami. A jak wtedy macie już dzieci? Bo wcześniej szło dobrze? Jestem Polką i wstyd mi za to, że żyję w kraju z takim szmatławcem ludzkim jak tutaj przejawiają co niektórzy. Żal i nic poza tym. Zamiast pluć jadem w stronę osób które nie żyją tak jak Wy byście chcieli- bo nie są psami i mają swój własny pomyślunek i pomimo niezarabiania 3 tysi na rączkę dają radę- to weźcie się do roboty i mnóżcie ten swój hajs, hajs, hajs. Powodzenia. Ja takich ludzi podziwiam a Wami wycieram podłogę w miejskim szalecie.

  0

  1
  Odpowiedz
 42. po części się z tobą zgadzam a po części tutaj z innymi na dole. i jest jeszcze jedna rzecz Pan Bóg nakazał się rozmnażać

  0

  1
  Odpowiedz
 43. hahahah, stary rozjebałeś mnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 44. Kurcze.. 41 ma rację. Cofam mój pełen aprobaty komentarz i mocno biję się w pierś.

  0

  0
  Odpowiedz
 45. mam 2500 na 3 osoby i daje rade. mam małego dzieciaka.-sprzęt używany zakupiony z becikowego i pzu, karmienie naturalne 0zł, nie palimy fajek może dlatego udaje sie odłożyć 100-200 zł miesięcznie?

  0

  2
  Odpowiedz
 46. Nie da się tu powiedzieć co jest dobre, a co złe. Znam gościa, który wpadł z panną: dziecko z konfliktem serologicznym poł-ślepe, a cymbał za becikowe sobie kupił nowy komputer. Ale znam też biedne rodziny, które się kochają nad życie i gdyby nie dzieci, ich rodzice najpewniej nie mieliby po co żyć. Bywa różnie.

  0

  2
  Odpowiedz
 47. Bardzo dobrze powiedziane, piwo ode mnie DLA AUTORA. A klipie @41 – taaaak, brooń, broń wszystkich ludzi z biedy, bo to oczywiście nie ich wina że piją (producenci sami im wódke w morde leją za darmo), że palą (nie ma jak mieszkać w dwupokojowym mieszkaniu w sumie w 7 osób i niech matka z ojcem ćmią po paczce na łebka dziennie wśród dziecek bez wietrzenia przy cenie 10 za paczkę a rodzina głodem przymiera – to nie zasługuje na pogardę nie, to tylko biedni ludzie, nie każdemu może wyjść prawda?), nie ich wina że mają fefnaście dziecek (bo po co jest coś takiego jak gumka, i przyjemnie i bez efektów ubocznych) no nie? Weź się ogarnij bo jak czytam takie pseudosamarytańskie wpisy gdzie jakaś pobudzona musi wylamentować swoje miłosierdzie to mam ochotę wziąść dubeltówkę i rwać chwasty.

  A wpisowi numer @10 – NO I? Wolałbym mieszkać w 10 milionowym kraju ludzi ogarniętych i odpowiedzialnych niż w tym pełnym tępych pierdolców teraz.

  4

  0
  Odpowiedz
 48. Gumy drogie …

  0

  1
  Odpowiedz