Pojazd

Panowie, proszę oceńcie mój pojazd po najlepszym kumplu za to, że nie oddał mi gitary w terminie, którą pożyczył i się umówiliśmy, że ma mi oddać do konkretnego dnia, generalnie to zawsze komuś leci kasę, coś pożycza i nie oddaje.

Napisałem mu:

Ah…no tak podejrzewałem. Już od podstawówki twoja osoba kojarzyła mi się z bezrefleksyjnym zepsuciem i złem. Twoja nieuczciwą natura, w której nad umysłem zwycięża zawsze CHUJ nabuzowany spermą i hormonami oraz chamstwo zawsze bierze górę.

Dodam, że po tym obraził się śmiertelnie i się nie odzywa.

5
1

Komentarze do "Pojazd"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie pożyczyłbym nawet brudnej skarpetki komuś, o którym wszyscy wiedzą, że jest oszustem i nie oddaje rzeczy oraz długów. Dobrze że się obraził, chuj z takim kolegą. Poza tym, jak możesz nazywać najlepszym kumplem kogoś, kogo źle oceniasz od dzieciństwa. Musisz chyba przewartościować własne życie i przemyśleć to, z kim się zadajesz bo coś tu jest nie tak.

  5

  0
  Odpowiedz
 3. Napisałeś tak 2znacznie , ze zacząłem szukać linku albo odnośnika do auta. Pocisnąłes mu tak, że nic go nie zabolało. Spłynęło po nim lekko i bezboleśnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jak na masz mniej niż 9 lat to spoko.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Głupie xD na twoim miejscu bym mu napisał, że jest śmieciem i tyle. Mickiewicz zasrany się znalazł xxD

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Nie pierdol o pojazdach, bo wchodzi C40 Cities z Fit for 55. Możesz kupić elektryka i jeszcze kilka lat pojeździsz. A później dopierdolą takie wymagania, że zostanie wynajem hulajnogi elektrycznej, jeśli obciągniesz Klausowi.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Elektryczne to jest dobre dildo, a nie auto.

   0

   0
   Odpowiedz
 7. Źle mu napisałeś . Trzeba było zacząć od „Szanowny kolego” a na końcu napisać ” załączam wyrazy szacunku ” .

  0

  0
  Odpowiedz