Polacy

Witajcie chujowicze! Dziś mam problem z polakami… wkurwiają mnie, bo są nieodpowiedzialni. A jeśli się odpowiedzialności od nich wymaga to zaczyna się biadolenie jacy to oni poszkodowani, bo muszą być rozsądni i nie mogą sobie panem być. Dalej głosują na tu-ska i kaczora i podoba im się ich pomysł na hodowanie debili. Zero odpowiedzialności za siebie. Jak polaczek pali i pije, źle się odżywia, żyje w stresie, nie rusza się to się go ubezpiecza i leczy na NFZ, bo przecież rak płuc, osteoporoza, zawał, za wysoki cholesterol, cukrzyca. To wszystko wina tego jak żyje taki obywatel, a nie wina przypadku. Przypadkowo to można zostać napadniętym, ale przez bandytę, a nie przez chorobę, której przyczyny znamy. I tak nie sprywatyzujemy ani szpitali, ani nic kurwa w tym kraju! Bo każdy ma w dupie zdrowie, podatki i inne dotyczące go rzeczy, bo przecież po co dbać o zdrowie jak ma się socjal, MOPS, PCPR i kościół. A podatki? Lepiej się najebać pod sklepem, bo w kryminale wykarmią pieniędzmi tych, którzy na to będą zapierdalać. I tak każdy polak nowo narodzony kiedy nauczy się w końcu liczyć to dowie się, że jest zadłużony na 20000zł. Brawo Kurwa! Dalej nie dopuszczajcie do głosu tych, którzy chcą wielkich zmian. Ufajcie kłamcom i tym którzy zrobią wam dobrze! W Polsce ma być źle! Za wszystko trzeba płacić, bo jak jest coś za darmo to się tego kurwa nie szanuje i ma się wyjebane, bo po chuj cokolwiek jak i tak się zrobi za darmo. Rząd wybraliśmy niech teraz dba o nas! Kurwa Ludzie! Sami musimy o siebie zadbać, a nie dawać się dalej niańczyć Śrut i chuj, Patriotyzm na skraju wyczerpania.

23
75

Komentarze do "Polacy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Napełnij jakiś lniany czy bawełniany woreczek lodem i przyłóż sobie do głowy. Powinno pomóc na jakiś czas.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wielkie zmiany chce i mądre poglądy ma J. Korwin Mikke.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. „po co dbać o zdrowie jak ma się socjal” – nie rozumiem toku twojego rozumowania… To , że opieka zdrowotna jest darmowa nie znaczy, że wyleczą Cie ze wszystkich chorób, które Cię dotkną taże dbanie o zdrowie, niezależnie czy szpital państwowy czy prywatny, leży tylko i wyłącznie w Twoim interesie.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie rozumiem tylko jakim cudem Korwnin miał w tamtych wyborach tylko 3% skoro było zanim tyle osób. Większość się wycofała, czy sfałszowali wyniki wyborów? Stawiam na to drugie bo wyniki były prawie identyczne jak zapowiedzi sprzed paru(nastu) dni przed wyborami. Mikke zapewnia wiele zmian, które nie koniecznie muszą być dobre ale i tak jest najlepszym i co ważniejsze szczerym kandydatem. Ciekawe czy ludzie to zrozumieją do następnych wyborów.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Kościół zdaje się nie jest z podatków.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. do 2. Korwin wcale nie ma mądrych poglądów. Ma takie same, jak każdy zdrowo myślący człowiek. Te poglądy tylko wydają się mądre przy absurdach z jakimi spotykamy się na co dzień.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. do 4. nie widzę sensowniejszego wyboru niż KNP

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Dokładnie,JKM.Ale JKM ma problem ze względu na powszechne prawo wyborcze.Bo większość,jak to większość,jest debilami,którzy nie widzą że pis od po się niczym nie różni,nie wspomnę o reszcie idiotów.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. JKM myli fakty i pojęcia przy argumentacji i jest nieudolnym populistycznym sofistą. Radzę tym, którzy na niego głosują i są za nim przeanalizować krytycznie poglądy, które głosi i to co z wprowadzenia ty poglądów by wyniknęło.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. spoko, kiedys dziadki wreszcie zdechna i nie bedzie kto mial na nich glosowac, a tak szczerze wszyscy politycy sa raczej tacy sami, no moze drobny +-

  0

  0
  Odpowiedz
 12. tragedia, autor zachorował na korwinizm – i to przypadek nie uleczalny, nawet w prywatnej klinice bez refundacji z NFZ

  0

  0
  Odpowiedz