Polska rzeczywistość

Co mnie boli? Tak bardzo mnie boli! – jakby to powiedział Rychu Peja 😛 Denerwuje mnie osobiście podejście RP do problemu alkoholizmu :/ Stary wali wódę dzień w dzień od dwóch tygodni, a ja go nie mogę na detoks wysłać, bo on musi być trzeźwy ;]. Tylko jak ma być trzeźwy, jak wytrzeźwieć nie może? Paranoja… Oprócz tego wkurwia mnie ciągłe wysłuchiwanie, że nic nie robię, podczas gdy zarobiłem więcej w 2 tygodnie niż on przez miesiąc, wkurwia mnie wyłączanie prądu, kiedy nad czymś pracuje i irytuje mnie słuchanie odkręcanej flaszki o 3 nad ranem! Tyle ode mnie, pozdrawiam chujowiczów 😉 Łeb up!

43
90

Komentarze do "Polska rzeczywistość"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. może byś się od czasu do czasu napił ze starym, jak z syn z ojcem;)

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Tak, a z tym wyłączaniem prądu to miałam tak samo… a ja pisałam wtedy pracę magisterską.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Widzisz a jakby sobie jointy kręcił codziennie to by był i miły i spałby jak zabity do rana, ale to jest NIELEGALNE, bo to NARKOTYK 🙂 A alkohol nie 🙂 POLSKA 🙂 Kraj, w który żyje TFUU gnije 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Haha i co kurwa łajzo nie suchało się kumpli z klasy, trzeba było jebnąć szkołe i tyle ja mam teraz tylko gimnazjum i więcej mi nie trzeba zarabiam 1800zł/netto i mam wszystko w dupie i nie nawidze studentów i zawszę będę śmiał się im w mordę.
  POTRAFIĘ CZYTAĆ , PISAĆ (Z BŁĘDAMI) DODAWAĆ ODEJMOWAĆ MNOŻYĆ I DZIELIĆ I TO JEST TYLKO W ŻYCIU POTRZEBNE ŻEBY MIEĆ PRACE PO PODSTAWÓWCE

  WY KUJONY ŚMIALIŚCIE SIĘ Z NIEUKÓW ZE TAKICH PROSTYCH ZADAŃ NIE UMIEMY A WY POSZLIŚCIE NA STUDIA:)
  MAM 22 LATA I SERDECZNIE POZDRAWIAM STUDENTÓW Z WROCŁAWIA TYCH FRAJERKÓW Z ROCZNIKA 91 I OCZYWIŚCIE TYCH JEBANYCH NIEUDACZNIKÓW Z ROCZNIKA 1994 JEBAĆ WAS W SRAKĘ !!!

  0

  0
  Odpowiedz