Powinnismy oddac Polske pod rzad USA – moje marzenie

Moim marzeniem jest aby nasz kraj byl oddany pod zarzad U.S.A
Dlaczego? Poniewaz USA to najpotezniejszy kraj na swiecie, wszyscy wala w porty na mysl o tym, ze powiedza cos nietaktownego w obecnosci j.e ambasadora USA. Nie wspomne juz nawet o j.e (jego ekscelencji dla idiotow wyjasniam) Prezydencie U.S.A Joe Bidenowi, przed ktorym klekaja wszyscy i trzesa portkami, dzien przed wizyta i spotkaniem z Joe musza odwiedzic psychiatre i sa na silnych psychotropach, poniewaz na trzezwo nie sa w stanie zniesc presji wzroku szanownego Prezydenta USA.
Gdybysmy oddali sie pod zarzad USA stalibysmy sie najpowazniejszym i najpotezniejszym krajem w Europie. Nikt by nam nie podskoczyl.
Wszyscy automatycznie uzyskaliby wymarzone przez 99% polakow obywatelstwo amerykanskie (ten 1 % to stare komuchy z wypranymi mozgami).
Kazdy trzezwo myslacy wie, ze USA to przyszlosc tego swiata. Gdybym mogl, zaciagnalbym sie nawet do Sil Ladowych Wojsk USA i walczylbym po ich stronie, poniewaz walcza o dobra sprawe, o demokracje.
Pamietajcie, tylko najsilniejsza waluta na swiecie czyli USD zapewni Wam wjazd w dowolny kraj i rozdawanie kasy na lewo i prawo bez obaw. Gdybyscie zarabiali w USD tak jak ja, moglibyscie spac spokojnie.
A pomyslcie teraz o emeryturze z USA wyplacanej w dolarach!? Na sama mysl mi staje.
Ciag dalszy o ukochanym wymarzonym kraju USA nastapi. Awe.

54
7

Komentarze do "Powinnismy oddac Polske pod rzad USA – moje marzenie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Gdybyś zarabiał kilka baniek miesięcznie i jeździł Bugatti Chiron z kuloodpornymi oponami tak, jak ja, patałachu to by szybko ci minęła depresja i niechęć do życia. Ale nic straconego, trzy stówki w łapę i już dzisiaj możesz się stawić przed bramą Łódzkiego Wydziału Fabrycznego, w zamian za tę opłatę damy stabilne zatrudnienie, czternastogodzinny dzień pracy za minimalną stawkę i dwie stówki pod stołem, idealną dla takich patałachów jak ty oraz możliwość spotkania Pana i władcy waszego Mesia.

  0

  5
  Odpowiedz
 3. XDDD
  Większych bzdur w życiu nie czytałem. Ameryka była hegemonem na świecie przez ostatnie 80 lat, ale ten trend już się odwraca. Dzisiaj zdecydowanym faworytem na miejsce USA są Chiny, bo pomimo tego, że oficjalnie są państwem komunistycznym to przez ostatnie lata żyli jak państwo kapitalistyczne ciężko pracując i rozwijając swoje marki. Czasy USA już się kończą. Niektórzy wychowani w komunie i walący kapucyna do amerykańskiej flagi nie mogą się z tym pogodzić bo Ameryka to przecież był Święty Graal dla każdego uwiązanego w Polsce biedaka. USA się kończy, świat zmienia się na naszych oczach, a na te ich dolarki to ja sram. Wolę mieszkać w Polsce i mieć polski rząd, a tym którym śni się być pod butem obcego państwa polecam zmianę dilera.

  5

  6
  Odpowiedz
  1. Chiny mają potencjał , tyle że te dane które napływają z Chin to stek bzdur w stylu ZSRR z lat 70′ . Tam zasłaniają katastrofy dyktą na moście żeby ludzie nie widzieli i nie nagrywali, nowe budynki się walą bo hujowo zbudowane , rząd nagrywa kopaczy na sztucznych górkach że niby pomagają ratować przed powodzią. Ostatnio przestali podawać oficjalnych statystyk bezrobocia wśród młodych, a w 2017 zaczęli wypierdalać obcokrajowców z kraju tłumacząc to potem „nie każdy wytrzymie takiego tempa życia” gdzie tego tempa po prostu nie ma.

   Pooglądaj , zobacz na własne oczy. Tam jak zginie połowa populacji to wciąż zostaną setki milionów i taka logika panuje tam od zarania dziejów i obecny rząd nie wyłamał się z tej tradycji

   5

   0
   Odpowiedz
   1. Prawie po piąta osoba na świecie jest Chińczykiem.

    0

    3
    Odpowiedz
 4. Chyba jesteś ostro pojebany na łbie zobacz sobie narkotyk zombie apokalipsa w zakłamanej Ameryce

  2

  4
  Odpowiedz
 5. Jebnij się w łeb debilu najlepiej 10 kg młotem.
  W USA rządzi plemię (żmijowe), Żymianie/Eskimosi
  dla których bogiem jest złoty cielec, mamona, które to plemię nigdy nie zhańbiło się uczciwą pracą, żyjące z pracy innych, co zauważył Henry Ford.
  Cała góra w USA jest podporządkowana wysoko postawionym przedstawicielom owego plemienia i tak tańczy jak mu oni zagrają.
  Kumasz to oszołomie?

  2

  4
  Odpowiedz
  1. ja pierdole. Przestańcie być takimi pizdeczkami i non stop pisać żymianie, eskimosi, google i temu podobne pierdolety. Napiszcie po prostu, czarni, żydzi, chińczycy itd. bez jakiś dziwnej mowy z dupy. Co robicie w pory, że ktoś wam kulkę sprzeda jak napiszecie żyd czy co?

   2

   4
   Odpowiedz
   1. Wiesz kto jest antysemitą?
    Antysemitą nie jest ten, który nie lubi Żydów ale ten, którego nie lubią Żydzi.
    Chyba nie zdajesz sobie sprawy z powagi sytuacji odnośnie antysemityzmu.

    1

    3
    Odpowiedz
    1. Czyli według twojego rozumowania znakomita większość. Żydzi są nietolerancyjni, ale wymagają od innych tolerancji.

     Goj (z hebr. גוי goj = „naród”, l.mn גויים gojim) – określenie pojawiające się wielokrotnie w Torze, tłumaczone najczęściej jako „narody” czyli zwykle nie-Żydów, kogoś spoza narodu Izraela. Określenie to, w zależności od kontekstu, może mieć wydźwięk pejoratywny, wyrażający lekceważenie wobec innowierców lub innych narodów[1].

     Niektóre tłumaczenia Biblii pomijają słowo goj i zastępują je słowem „narody”, np. w Biblii Tysiąclecia (Księga Rodzaju 10:5 „Od nich pochodzą mieszkańcy wybrzeży i wysp, podzieleni według swych krajów i swego języka, według szczepów i według narodów”). W Torze słowo goj pojawia się 550 razy. W języku angielskim określenie goj używane bywa przez Żydów jako pogardliwe wobec innych od żydowskiej grup etnicznych, narodowościowych i religijnych[2][3]. Każdy goj ma prawo do konwersji na judaizm, niezależnie od pochodzenia i rasy; po niej przestaje być gojem i staje się pełnoprawnym Żydem.

     1

     2
     Odpowiedz
     1. Bzdury opowiadasz. Prawdziwy Żyd to taki, którego matka jest Żydówką.Nawet kiedy w przypadku kiedy ojciec jest Żydem a matka nie jest Żydówką to ich dziecko nie jest Żydem.
      Goj to określenie każdego człowieka, który nie jest Żydem czyli nie-Żyda.
      Poczytaj dokładnie Torę, tam jest wyjaśnione.
      Odnośnie tolerancji przez Żydów nie będę się wypowiadał albowiem takowa nie istnieje co również jest wyjaśnione w Torze.
      Szalom.

      2

      1
      Odpowiedz
     2. Sprostowanie.
      Nie chodzi o Torę a o Talmud-najświętszą księgę Żydów.

      0

      2
      Odpowiedz
   2. Dokładnie tak, banda wystraszonych pizd z czarną jak noc listopadowa mordą.

    0

    2
    Odpowiedz
 6. To już poniewczasie: Wrangler (czy tam Wagner) już nie żyje. Nie wiadomo dlaczego. To dobrze, czy źle?

  1

  3
  Odpowiedz
 7. Nie chce mi się czytać całego wpisu. Generalnie twoje marzenie jest spełnione – Polska jest pod zarządem USA. Jak myślisz, dlaczego Polska wchodzi w dupę Ukrom i oddaje in swoje zasoby?

  1

  4
  Odpowiedz
 8. Ameryka jest zakłamana jak mało kto Ameryka jest jak Rosja ale wykańcza ekonomicznie i robi z ludzi niewolników w białych rękawiczkach w przeciwienstwie do Rosji która zabija więc milcz psie z tymi wypocinami bezmózgu

  1

  5
  Odpowiedz
 9. W sumie, to dobry pomysł. I tak obowiązuje już zasada speak english or die

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Pozdrawiam moich braci z USA, tam przyciągnął ich bez trudu zarabiany szmal, ziemia ojcow ma te boską moc, polityków czeka wstyd, strach i zgon.

  0

  0
  Odpowiedz