Promocja na parówki

Czy w sklepie ABP Market jest jakaś promocja na parówki? A może jest taka również w Biedronce w Wyszogrodzie? Szanowni użytkownicy, piszcie w których sklepach są promocje na parówki i podawajcie ich szczegóły. Najlepiej w województwie mazowieckim, podlaskim albo warmińsko-mazurskim. Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię parówki.

1
5

Komentarze do "Promocja na parówki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja wolę serdelki.
  Hm… może kupię, dzięki za przypomnienie, kurła!

  1

  0
  Odpowiedz
  1. No i zapomniałem haha

   1

   0
   Odpowiedz
 3. Tu pierwotny oryginalny autor komentarzy o Iłowie. To nie ja pisałem tę chujnię, ale to fajnie że inni oprócz mnie promują to miejsce i ten supermarket. A co do promocji to nie wiem czy są, bo jak jestem w sklepie to nie patrzę na ceny parówek. Bo ich nie kupuję.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. To nie będę jeździł do Iłowa, bo jeśli nie ma tam parówek w promocji, to mam zbyt daleko. Powiem Ci jeszcze, że kiedyś w każdym szanującym się sklepie była promocja na parówki. I grube i cienkie. Więc nie wiem, czy ten ABP Market to rzeczywiście takie cudo. A może wiesz, po ile jest oranżada Hellena czerwona? Albo żółta. I czy w ogóle są tam napoje gazowane w szklanych butelkach? Tylko pośpiesz się. To bardzo ważne. Aha, zapomniałem. Czy jest tam kasa samoobsługowa, w której można płacić gotówką?

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Napoje gazowane w szklanych butelkach są np. cola. Nie ma tam kasy samoobsługowej ani jednej. Tylko takie, gdzie kasjer(ka) obsługuje. Są aż 4. W mojej opinii to świetny sklep, ten ABP Market przy ulicy „Rynek Staromiejski 21”.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Dziękuję. Kiedyś miałem dziewczynę, która była kasjerką, taką Karolinę, ale uciekła z kierownikiem i skradzionymi pieniędzmi. Czy w sklepie ABP Market też zdarzały się takie sytuacje?

     0

     0
     Odpowiedz
     1. Tego akurat nie wiem, choć znam ten sklep dobrze.

      0

      0
      Odpowiedz
   2. Kurwa, na wsi kasa samoobsługowa? XD

    1

    0
    Odpowiedz
  2. A co polecasz do kupowania?

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Nie polecam konkretnych rzeczy, tylko ten sklep.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Promuj cokolwiek, kupuj sobie cokolwiek, pisz komentarze. Ważne, żebyś trzymał formę i poprawność wypowiedzi, nie tak jak ten ubogi pizduś informatyk tutaj, który nie umie nawet napisać klientom czytelnego cennika na swoje zakichane usługi.
   Grammarnazi

   3

   0
   Odpowiedz
 4. W Biedaronce w poździszewie dolnym jest promocja na vegańskie parówki sojowe, polecam

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Dziękuję, ale o który Piździszew Dolny chodzi? Ten w lubelskiem czy w małopolskiem?

  0

  0
  Odpowiedz
   1. Dzięki! Wsiadam na rower i zapierdalam.

    0

    0
    Odpowiedz
 6. Sraj gównem rzadkim!

  0

  0
  Odpowiedz