Protest farmerów w Europie.

DALL-E-2024-02-07-04-43-04-A-European-farmer-standing-in-a-wheat-field-looking-puzzled-and-contempla

Właśnie dostałem olśnienia, o co chodzi z tymi protestami farmerów w Europie i całym tym jebanym Klausem, jebanym Nazi Schwabem. Chodzi o globalny reset gospodarek do 2030. Na czym to polega? Rozpierdolimy każdą gospodarkę, aby wszystkie małe i średnie firmy padły. Ludzie będą pracować albo dla mega korporacji za miskę ryżu, albo dostaną UBI – to jeszcze jest do ustalenia. Ale zanim wprowadzimy UBI i chrząszcze dla każdego, trzeba mieć pewność, że jakiekolwiek pieniądze goje dostaną, wydadzą je u nas. Banki są nasze. Rządy są nasze. Zyski z podatków nasze. Prąd musi być nasz. Internet nasz. Portale społecznościowe, prawa autorskie, muzyka, gry, rozrywka, telewizja, radio – wszystko nasze. Domy i mieszkania nasze – każdy ma właściciela, któremu płaci czynsz. Następne sklepy też najlepiej wszystko zamknąć, kupuj tylko na Amazonie, Żabce, Biedronce i Allegro – jeden wielki rynek też jest nasz, a będziesz mógł kupić najlepiej tylko to, co pokaże ci algorytm. Mamy już prawie wszystko. Została jeszcze żywność, którą goje produkują sobie sami, ale jak rozprawimy się z farmerami, to kontrolujemy wszystko. Potem będziesz wolny, aby co miesiąc dostawać benefity i nam je oddać dobrowolnie. Ostatni dzwonek, aby nie dać zakuć się w kajdany.

Swietej Pamieci:

27
5

Komentarze do "Protest farmerów w Europie."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Oho, widzę, że ktoś tu się porządnie zagotował i zanurkował głęboko w teorie spiskowe. Klaus „jebany Nazi” Schwab z globalnym resetem, co? Słuchaj, rozumiem frustrację i niepokój związany z przemianami gospodarczymi i społecznymi, ale może lepiej zamiast pakować wszystko do worka z napisem „spisek”, przyjrzymy się faktom i realiom, co?

  Protesty farmerów w Europie, to nie jest tylko jednowymiarowa opowieść o globalnym spisku do kontrolowania wszystkiego przez mega korporacje. To przede wszystkim wyraz niezadowolenia z polityki rolniczej, klimatycznej i ekonomicznej, która wpływa na ich codzienne życie i możliwość prowadzenia biznesu. Zmiany klimatyczne, rosnące koszty produkcji, presja na zrównoważone rolnictwo – to wszystko realne wyzwania.

  Co do globalnego resetu, to ciekawa teoria na nocne pogaduchy przy piwie, ale pamiętaj, że rzeczywistość gospodarcza jest bardziej skomplikowana i zależna od wielu czynników, nie tylko od złowrogich planów hipotetycznych super-złoczyńców. Świat się zmienia, gospodarki ewoluują, a idea UBI (Universal Basic Income) czy zmiany w sposobie produkcji i dystrybucji żywności to tematy, które warto omawiać szeroko i na chłodno, a nie tylko przez pryzmat spiskowych teorii.

  1

  4
  Odpowiedz
 3. Internet nie jest ich.
  Prądy są w ręku inwestorów, więc siłą rzeczy trochę jest ich.
  Banki przestają być ich.
  W Argentynie w rządzie jest gościu nie od nich.

  Dotychczasowy porządek rzeczy, któremu niespecjalnie kibicuję, się wali ; za sprawą ai, kryzysu długu, informatyzacji społeczeństwa. Albo skończy się to czymś w stylu technokracji albo po prostu się skończy, zobaczymy.

  0

  4
  Odpowiedz
  1. Milei z Argentyny jest książkowym przykładem kogoś od nich.

   4

   0
   Odpowiedz
   1. No chyba żartujesz. Gdyby wprowadził to co obiecywał to przecież zrobiłby wszystko odwrotnie niż żydowskie elity tego świata chcą. Ale czy wprowadzi????

    2

    1
    Odpowiedz
   2. Prawidłowa postawa goju. Należy tępić drapieżny kapitalizm, a tworzyć więcej regulacji i socjalizmu. Tylko wtedy nastąpi harmonia i sprawiedliwość, jeśli cała władza będzie skupiona w jednych rękach. Klaus Schwab.

    0

    2
    Odpowiedz
    1. Goju, możesz sobie wklejać jakie chcesz linki i gdzie chcesz. Nasz system informacyjny cechuje się tym, że do nikogo nie dotrzesz i nikogo to nie obchodzi. Nasze wielkie, drogie i potężne centra informacyjne i tak wtłoczą do łbów to, co chcemy wtłoczyć. Nigdzie się nie przebijesz niezależnie od tego, czy masz argumenty lub dowody. Klaus Schwab.

     3

     1
     Odpowiedz
 4. Tak kończy się kapitalizm i następuje era neofeudalizmu. Masy staną się na powrót poddane absolutnej władzy.

  5

  1
  Odpowiedz
 5. A ja myślę że dupisz fleki
  Pora zdjąć foliowa czapeczkę zjebie…

  3

  6
  Odpowiedz
  1. Prawidłowa postawa goju. Otrzymujesz zielone kredyty na steka i nowe ubrania. Masz używać narzędzie wstydu, gdy ktoś zwróci uwagę na jakieś aspekty sprzeczne z mainstreemowym przekazem massmediów. Klaus Schwab.

   3

   3
   Odpowiedz
 6. Pij siku farmera – kopie lepiej niż puszka taniego lagera.

  2

  1
  Odpowiedz
 7. Wszystkich wyjebałem kogo tylko miałem
  i dobrze zrobiłem, że ich wypierdoliłem
  (mowa o znajomych z fejsa).

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Dobrze rozkminiasz, większość neguje to co myślisz bo statystycznie większoś jest „niemądra”, sterowana przez socjotechniki. Nawet chujobot zawsze poddaje w wątpliwość czyjeś krytyczne myślenie (sprawdź inne posty). Dla większości wszystko z czym się nie zgadzają to teorie spiskowe, bo kto się przyzna, że dał się zmanipulować?

  3

  2
  Odpowiedz
  1. Bo niby Ty wszystko wiesz najlepiej i tylko Cb trzeba słuchać

   4

   0
   Odpowiedz
 9. Szczerze powiedziawszy liczę, że w końcu ta cała śmieszna i oparta o gówno światowa ekonomia padnie na głupi ryj. Przyda się trochę rozpierdolu, aby zbudować to wszystko od nowa.

  0

  4
  Odpowiedz
  1. Twoja stara pada dziennie przed moim kutasem na ryj i mi go ssie aż osiągnę wytrysk.

   3

   0
   Odpowiedz