Przewidywanie niedalekiej przyszłości

Moją chujnią jest przewidywanie niedalekiej przyszłości. Urodziłem się z tym „darem”. Zanim zacznę tydzień wiem co się wydarzy i nie ma chuja, żeby zapobiec jakimś złym sytuacjom, bo choćbym stawał na głowie i tak się coś spierdoli. Potrafię dość trafnie przewidywać zachowania ludzkie i zbiegi okoliczności. Wiem, że dla postronnego obserwatora brzmi to jak stek bzdur osoby chorej, ale niestety w moim przypadku trafiło na osobę zdrową. Dzieciństwo miałem chujowe, ojciec odszedł, matka piła. Opiekowałem się młodszą siostrą. Całe moje dotychczasowe życie to jebana udręka z kilkoma chwilami szczęścia. Wiem nawet kim byłem w poprzednim wcieleniu. Czy to jest normalne? Chciałem kiedyś wykorzystać mój „dar” i przywidzieć numeru gier losowych – ni chuja. Wyjechałem z kraju chcąc zacząć nowe życie z nowym miejscu wyzwolony od pierdolonego wizjonerstwa – ni chuja. Nadal wiem co się wydarzy. Jedyną moją odskocznią jest sen. Tyle ode mnie. Pozdrawiam.

31
50

Komentarze do "Przewidywanie niedalekiej przyszłości"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. taa ciekawe skad mozesz wiedziec o tym co sie wydarzy ?? O.o bo jakos mi sie wierzyc nie chce w takie bajki

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wg. mnie albo masz nierówno pod sufitem, albo naprawdę masz taki dar. Wtedy powinieneś się cieszyć jeżeli będziesz umiał właściwie to wykorzystać. Siedzę na koniu.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Przewidujesz tylko złe rzeczy?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. ja Ci wierzę. trzymaj się stary, nie poddawaj się.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Zostań „wróżem”i trzep na tym kasę.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Też tak mam. Właśnie w niedzielę miałem wizję że to napiszesz, a dzisiaj że przeczytasz mój komentarz. Mój komentarz odmieni Twoje życie, wyzwoli Cię, naprawdę. A teraz powoli czytaj rozwiązanie swojego problemu: m-o-n-o-p-o-l. Monopol! Wizje znikną, bądź będą przyjemniejsze, a na chujowe będziesz miał wyjebane 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 8. przestań ćpać, bo to się źle skończy

  0

  0
  Odpowiedz
 9. tez tak mam ale w słabszym nasileni, jednak nieraz sprawdzaja sie sny lub cos w rodzaju wizji

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Przewidź to: BAZINGA!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. wykorzystaj swój dar i powiedz,co z moją maturą z biologii.
  Szczerze,jeśli to prawda,to cholernie współczuje. Może ktoś mógłby Ci pomóc z takimi wizjami żyć? To chyba da się zrobić.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Oh Mein Gott chyba przewidzę kolejny wpis! Będzie o chujowej firmie kurierskiej! Zobaczycie!!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Gdzię są kurwa komentarze do tej chujni

  0

  0
  Odpowiedz
 14. próbuj zacząć „zaczarowywać” rzeczywistość i zacznij przewidywać dalszą przyszłość. to powinno pomóc, a przynajmniej nie nie będziesz się koncentrować na tej niedalekiej. może się udać, niektórym się udaje!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. JESTEŚ WRÓŻKĄ!!!!!!!!!!!!!!!! ale zajebiście, chciałabym bardzo wiedzieć co się wydarzy dzisiejszego wieczora i temu zapobiec , chociaż hmmmmmmmmmmmmmm chyba wiem, najebie się do śmierci.(*)

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Dzień Dobry,

  Autorze tekstu – czy możesz napisać coś więcej na temat swoich wizji? Opisać konkretny przykład?

  Napisz proszę bo bardzo interesuje mnie ten temat i Twój problem bo może będę mógł Ci pomóc. Jak sam napisałeś dostałeś od kogoś dar więc nie jest to bez znaczenia. Lenard.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. może jesteś dzieckiem Indygo? Poczytaj o nich

  0

  0
  Odpowiedz
 18. A to chujnia! Zacznij grać w pokera/ruletkę. Zajmij się forexem. Mnie się 2 razy śniły zepsute zęby i były 2 śmierci w rodzinie. Na pokera się jakoś nie przekłada.

  0

  0
  Odpowiedz