Pseudo tolerancja

Jesteś… jak mnie wkurwia pseudo tolerancja tak promowana… Bo wg. mass mediów tolerancja znaczy akceptuj homo, zoo, muzułmanin itp. Każdy prawdziwy katolik jakiego znam szanuje każdego człowieka ale jak ktoś powie tym niby szkalowanym ze jest chrześcijaninem to jest zgnojony… Co to za odpierdalanie?!?!?! W towarzystwie powiesz, że jesteś homo to nagła fala miłości a jak masz krzyżyk na szyi to „tfuuu” haha ta wasza gówno tolerancja działa niestety tylko w jedną, wygodną wam, modną stronę. Zakłamance…
Dalej mass media w imię „miłości i tolerancji” za kilkanaście lat na pewno dopuści zoooofile, kapciofilie i drzewofilie i chuj wie co ale nie przepuści pewnych wiar itp bo to patola :/ koło historii zatacza krąg wraca sodoma i gomora

94
25

Komentarze do "Pseudo tolerancja"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ghana – państwo unitarne o powierzchni 239,5 tys. km kw. , demokracja konstytucyjna, republika prezydencka. Głową państwa i szefem rządu jest prezydent wybierany w wyborach powszechnych na 4 lata. Władzę ustawodawczą sprawuje jednoizbowy parlament o 4-letniej kadencji. Na czele władzy sądowniczej stoi Chief Justice i Supreme Court. Działa także Narodowa Izba Wodzów. Nazwa kraju w języku Asante oznacza „Król – Wojownik”. Pochodzi od przedkolonialnego, średniowiecznego Imperium Ghany. W światowym rankingu demokracji Ghana zajęła 52 miejsce, plasując się tuż nad Polską, która zajmuje 53 miejsce.

  4

  1
  Odpowiedz
 3. Wal konia, masuj drąga i ruchaj gumowe lale, kradnij krokodyle, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i Jabłonowo mocne.

  7

  3
  Odpowiedz
 4. Mnie wkurwia to, że pod pretekstem tolerancji zaczęto powszechnie akceptować w Polsce tatuaże, które dotąd były domeną patusów.

  38

  7
  Odpowiedz
  1. A nie zauważyłeś Kolego że to nie tyle akceptacja ale robienie wody z mózgu (większość zjebów nie ma mózgu) młodym dynamicznym? Każda jebana reklama każdy billboard musi mieć jakąś wydziaraną łapę albo inne chujstwo widoczne. A lemingi uważające się za elitę łykają to gówno jak pelikany i dziarają łapska, nogi, dupska i co tam jeszcze. Osobiście mnie to pyka, chcesz mieć tatuaże, nie moja sprawa, tak jak dla mnie to mi się kojarzy z jakimś gnilcem bo skóra z bliska nie jest czarna tylko taka zgniłozielona jak u jakiejś pierdolonej jaszczurki, nie mówiąc już jak to gówno wygląda tu, na Zachodzie po kilkudziesięciu latach. Tak, kochane młode dziewczątka, – zanim mnie tu zjebiecie – wasz tatuaż będzie w chuj rozciągnięty z brązowymi plamami starej skóry o pogrubionej kresce na pomarszczonej, meszkowatej skórze. Tfu! Ciekawi mnie tylko jak ta polska gawiedź daje się łatwo zmanipulować. Ktoś puścił falę „broda” i co drugi młody hipster poci się z brodziskiem do kolan jakby co dopiero wyszedł z meczetu. Same , kurwa klony myślące, że kto jak kto ale oni to są w chuj oryginalni. Pozdrawiam, a mesiowi półmetrowy drągal w dupsko.

   10

   1
   Odpowiedz
   1. Nie ublizaj nikomu..

    0

    0
    Odpowiedz
  2. A jak kurwo wyglądałaby ta nieakceptacja wg. ciebie? Ganiałbyś widłami ludzi z tatuażami wraz ze swoją wsią? Wsiochu jebany ty.

   Ps nie mam tatuaży. I nie jestem chrześcijaninem. Akceptuję ich/was ale zrozumcie, że nie o jednostkę chodzi, tylko o ogół. Zaakceptuj fakt, że większość katolików to śmiecie zawistne z IQ świni. A autorowi współczuję towarzystwa i inteligencji, tudzież jej braku. Wpierdalasz się w środowisko pokurwieńców, LGBT i dziwisz się reakcji na krzyżyk? Personalnie sam sram na krzyż ale nie jestem pojebany, by kogoś atakować za noszenie takiego wisiorka, więc nie zwalaj winy na wszystkich „niewiernych” tylko zmień otoczenie.

   2

   7
   Odpowiedz
   1. Sam jesteś „śmiecie zawistne z IQ świni” jebany wsioku

    1

    0
    Odpowiedz
 5. Murzyn czarny, ale dobry temat załatwi.

  4

  0
  Odpowiedz
 6. W Holandii już jest burdel ze zwierzętami, polecam.
  ~Maciek zoofil.

  11

  1
  Odpowiedz
 7. To że twoja religia mówi że homoseksualiści są źli nie ma dla nas ani jednego złamanego chuja znaczenia – to TY musisz podać dowód na prawdziwość tych swoich hokus-pokus, bo gen homoseksualizmu został odkryty już dawno przez człowieka o nazwisku Dean Hamer. Gdzie katolicy są prześladowani? Przecież KRK dostaje DZIENNIE 13 mln. zł. z kasy państwowej czyli podatków obywateli bez względu na wyznanie wbrew Konstytucji narzucającej rozdział państwa od wyznania. Kościół to za przyzwoleniem wszystkich bez wyjątku rządów po 1989 r. największa i najbardziej uprzywilejowana święta krowa w Polsce.

  2

  1
  Odpowiedz
 8. Zaiste powiadam wam,co robić należy. Ale robić sumiennie i z lubością.
  Walić konia, pić whiskey i ruchać.
  Kraść krokodyle, szczać do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym i nie tylko. Szczaj na podłogę wokół kibla, niech sprzątaczki jebią i czyszczą twoje odchody. Wkładaj zawsze zapałki kolegom z pracy w zamki szafki z ubraniami, i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę- będziesz miał na zastawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. tak szanowny Komentatorze. T o co piszesz, to szczera prawda. Nasza egzystencja na tym padole jest bez znaczenia. Patrząc na to wszystko z perspektywy uniwersum czy wieczności, czy naszego układu słonecznego czy też Drogi Mlecznej, mając poza tym świadomośc, że to wszystko pewnego dnia, np. 10 miliardów lat po naszej śmierci eksploduje i rozpadnie się na miliardy, biliony, triliony elementów, jak przynajmniej twierdzi wielu wybitnych astronomów i astrofizyków, to nie znaczymy nie tylko kupę gówna, ale nawet jedną trilionową część pyłka kurzu. Miejcie tę świadomość każdego poranka, również takiego poranka, kiedy budzicie się po upojnej, zajebistej nocy szczęśliwi i calkowicie erotycznie i seksualnie zaspokojeni u boku największej seksbomby Krakowa czy Warszawy.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. proste, komuchy zawsze kłamią, nie wiedziałeś? tolerancja i wolności to hasła na początek, żeby debili przyciągnąć do siebie, a jakby wygrali każdego by wjebali do łagru

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Witam. Jestem normalny. Ty nie jesteś? Jaka szkoda. Mam cię w chuju.

  0

  1
  Odpowiedz
 12. Bo ten naród tak ma, mają globalizację, ułudę bycia nowoczesnym, ale jakoś to nie przekłada się standard życia, wszystkie dobre rzeczy na Zachodzie (np. ułatwienia dla przedsiębiorców tam funkcjonujące itd.), które mogłyby ułatwić życie ludzi w Polsce, nie będą wprowdzane, ale liberalizacja aborcji, małżeństwa dla gejów jak najbardziej. Nieważne życie zwykłego człowieka i jego potrzeby, prawa agresywnych mniejszości są dla nich ważniejsze. Celują w tym zwłaszcza takie partie jak PO, Nowoczesna, SLD. To, co wyprawia Adamowicz w Gdańsku jest najlepszym tego przykładem. To nic, że pokazują się
  jako obrońcy niepełnosprawnych, przejmą władzę, to znowu odetną się od społeczeństwa i zacznie się gadanie o głupotach, tak jak każda inna ekipa przed nimi

  3

  1
  Odpowiedz
 13. Mówią że szanują, a czyny świadczą o czym innym, jak zwykle. Tu nie widać szacunku.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. No bo Biała rasa, oczywiście ta z DOLNEJ PÓŁKI, MA SIĘ ZDEGENEROWAĆ i ZNIKNĄĆ! Dla tych co NAD NAMI, nie jesteśmy perspektywiczni. Bo już ciężko nas robić w huja i wymagać zapierdol za szmatę na grzbiet, garstkę ryżu i 3m2 pod dachem do mieszkania. Oni nie mogą nas tak ruchać we własnym interesie, jak czarnych i żółtych z buszu. A przecież o to chodzi, żeby tym 2-3% „ludzi”, było lepiej kosztem innych. Przecież każda podwyżka o 100 PLN dla pracowników, to dla nich tańsza gablota z najwyższej półki, srebrny zamiast złotego sedes, nowa żona co 3 lata zamiast co 2 lata, i 10 lat w chałupie za 10 mln zamiast nowej po 8 latach. Ja to bydło oglądałem przez 10 lat w korpo. Przez te 10 lat, prezes i v.prezesi, wyruchali skutecznie co najmniej 100 niezłych lasek-pracownic. Z tego co najmniej 10 ciąż, gdzie mowy nie było o płaceniu alimentów czy nawet jakiejś kasy, wystarczył awans w firmie albo gwarancja pracy. Bo to były SŁOIKI, co nie potrafią się postawić. To jebane bydło, nie uznaje ŻADNYCH zasad moralnych. A jednocześnie to straszni TCHÓRZE, jak im się ktoś osobiście postawi, to nigdy SAMI sprawy nie załatwią bo się boją, mają od tego ludzi. Kradną bezczelnie wszystko co się da. Z premii od wyników, zgarniają co najmniej 75%. A z przekrętów (przeciwko firmie w której pracują) mają rocznie co najmniej 2-3 razy tyle, co zarobek. To jest PONADNARODOWA kasta nowych BURŻUJÓW. Najgorsze, że nawet nie pomyślą, że 100 lat temu, TAKIE WŁAŚNIE postępowanie doprowadziło, do rewolucji w której i po której, zginęło kilkadziesiąt milionów ludzi. Łącznie z podobnymi do nich. A może to jest ……NAJLEPSZE wyjście? Nasz Świat XXI wieku.

  3

  0
  Odpowiedz
 15. Ten naród niestety jest zjebany w 90%. Jak nie zawiść ze strony innych, to próbują ci dupę obrabiać, albo oszukać. Spierdalam stąd jak tylko nadarzy się możliwość!

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Zgadza się. Jeśli się z nimi zgadzasz jesteś tolerancyjny. Jeśli nie, to reprezentujesz „nie ten poziom rozmowy” albo „wariatów nie brakuje” albo i inne epitety osób niezwykle tolerancyjnych i oczywiście kulturalnych, że świat nie widział.
  Ale sposób jest jeden, śmiać się z nich. Śmiech to zdrowie podobno, a i oni wiecznie skwaszeni pukają się w czoło „co tak się śmiejesz.”
  Osobiście uważam, że jeśli nie będzie różnych poglądów to wyginiemy, bo skąd ktoś wie, że ma rację. Gówno wie, czas pokaże.

  Tak było z Hitlerem. Wszyscy kulturalni gentlemani się nie wtrącali, dali mu działać, „bo się nie będą zniżać do jego poziomu”, a rezultat takiego zachowania to 50 milionów ofiar na całym świecie. Bo kulturalny człowiek reaguje do silniejszego, jak już musi, bo jest słaby. A jeśli ktoś się odważy wskazać na problem to jest „nietolerancyjny”, „ksenofob”, w ogóle ma ze 100 fobii i ma się leczyć. A niech się gotują we własnym sosie. Przynajmniej jest zabawnie – d0 czasu.

  2

  0
  Odpowiedz
 17. pierdziele sie w niedziele

  0

  0
  Odpowiedz
 18. to robota HuJintao i WenJiebao

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Za to pierdolenie o religii zostawiam negatywną ocenę. Jeśli zostaniesz zgnojony przez to że jesteś katolikiem, są ku temu powody. Polecam kanał Śmiem Wątpić, gdzie facet ładnie opowiada o religii i waszych wierzeniach. Nie mam zamiaru się rozpisywać, napisałem już tyle dowodów, mam dość.

  0

  2
  Odpowiedz
 20. Kurwa zmień towarzystwo bo najwyraźniej Twoi znajomi to jakieś bezmózgie ameby żywiące się telewizją i internetem

  1

  0
  Odpowiedz
 21. Tak jest. Ta tolerancja to jest chuja warta. Tak nawołują do tolerancji, żeby nie dokuczać komuś ze względów religijnych a chrześcijan mają za ciemnogród. I chcą walczyć z tą właśnie religią np. likwidując krzyże z miejsc publicznych. Ale np. wobec islamu to już są przyjaźni, akceptują muzułmanów, meczety itp.

  3

  0
  Odpowiedz