Ratujmy Greków

Jak to ku…a jest. Niektórzy pracują od rana do nocy, oszczędzają, nie wydają na zbytki, bo pieniądz zawsze może się przydać na czarną godzinę. Inni natomiast hulają, kredyty zaciągają, żyją nie za swoje, pracują tylko trochę, bo po co. I przychodzi czas, kiedy hulakom wystawia się rachunek – kredyty trzeba spłacać. I jest lament, żale, płacz, łzy, wyzwiska! I co się dzieje? Ci pracowici i zaradni muszą się złożyć na hulaków! Ze swoich oszczędności, bo hulaki tak narozrabiały, że trzeba ich ratować, żeby ratować swoje.

Wówczas człowiek się zastanawia: po ch…a pracować i oszczędzać, jak można kredytów nabrać o potem po cudze wystawiać rękę. Chujnia i tyle!

54
182

Komentarze do "Ratujmy Greków"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ty i ja nie możemy po cudze, bo nasze bankructwo nie niesie za sobą żadnych skutków dla kogoś oprócz nas i ewentualnie rodziny. Natomiast w sferze globalnej bankructwo „hulaków” oznaczałoby katastrofę dla jednych jak i drugich, więc w interesie „pracowitych” jest ratowanie „hulaków”. Tak więc sytuacja jest chujowa.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Tak, to jest chujnia. Tak wygląda właśnie europejski socjalizm – socjalizm międzynarodowy, a także wewnątrzkrajowy. I niestety to wszystko musi się spierdolić, bo nie da się tak, żeby większość się opierdalała i wszyscy mieli wszystko. Wszystko pierdolnie jak chuj, więc rada taka – przytulić zasiłków, ile się da, inwestować w złoto i konserwy. A Grekom chuj w dupę.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Niestety masz rację, ale oni też za to zapłacą. Już teraz każde dziecko wie, że grek to zwykły cham i nierób.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Przeciętny Grek nic nie narozrabiał. Mieli jakieś odpowiedniki Tuska i słyszeli od nich, że jest dobrze. A po ch..ja pracować to nie wiem, bo i tak rząd zabierze i zmarnuje.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. wiesz…”skurwysyństwo” nie zna granic

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Bez sens tym bardziej że oni dalej nie chcą oszczędzać ja pracuje na dużo gorszych warunkach i jeszcze muszę być szczęśliwy że w ogóle mam prace i mam za co szkole opłacić a oni protestują bo się im krzywda dzieje

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Tak, po co dawać Grekom? Oni mają duży dochód z turystyki, a poza tym to w Polsce mamy trochę biedę. Staruszkowie są zajebani pracą, że umierają przed rentą. A wgl to czy wy wierzycie w to, że wprowadzenie st. wojennego było konieczne? Nie, ponieważ Rosja dostała w dupę w Afganistanie.

  0

  0
  Odpowiedz