Rozpierdalacze drzwi

Wkurwiają mnie kierowcy, które otwierając drzwi pieprzną w samochód obok. Czy to tak ciężko kurwa otworzyć powoli te drzwi, albo przytrzymać łapą za rant, żeby nie walić jak tłumok? Jak jest mało miejsca to nie parkuj jak kurwa nie umiesz otworzyć normalnie drzwi. A jak jedziesz ze starszą osobą to rusz tłuste dupsko i przytrzymaj te drzwi babci/dziadkowi łapami, żeby nie zajebał(a) w lakier. Co za tępe psie syny nieszanujące cudzej własności.

Jeszcze wkurwiają mnie osoby (głównie kobiety), które nie potrafią wyjechać samochodem dłuższym niż maluch. No kurwa ma tyle miejsca że ja bym dostawczakiem wyjechał a ta ma problem, żeby wyjechać takim Audi a8. Kto ci dał prawo jazdy do chuja? Takiej to przydałoby się min 5m miejsca po każdej stronie samochodu + 50 m z tyłu, żeby sobie wyjechała samochodem.
I taka przestroga dla osób tak czyniących: nie umiesz parkować lub wyjeżdżać? To kup sobie malucha albo jedź autobusem a nie bierzesz furę mężusia!

CHUJ!

83
11

Komentarze do "Rozpierdalacze drzwi"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Święta racja gościu. Niestety, w manewrach parkingowych te małpy stosują zasadę: jadę, kręcę na ślepo, może jakoś wyjadę. Nie pomyśli taka/taki co chce zrobić i po co, tylko jedzie. I to uparte kombinowanie byle tylko wyjechać/wjechać przodem. Kręci na sto razy, 20cm do przodu, potem 20cm do tyłu,zamiast zrobić prosty manewr do tyłu, na raz. Ogólnie jazda do tyłu to dla takiej/takiego czarna magia. I to w dobie samochodów z radarami cofania, kamerami i całą resztą. Śrut!

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  4

  1
  Odpowiedz
 4. Pokonaj wszystkich Groksów tak jak Ja. Da się to zrobić, ale jest to czasochłonne.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Jestem facetem i wyjeżdżam na kilkanaście razy, mam wyjebane na hejterów – lepiej poprawić kilkadziesiąt razy nawet niż rozpierdolić otoczenie.

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Trafiłem dziś na takiego chuja pod sklepem, chciał wjechać w miejsce parkingowe, ale akurat ja byłem pierwszy i zaczął się rzucać, tak skurwysyna opierdoliłem że miał brązowe gacie i spierdala pewnie do teraz na drugi koniec Polski żeby mnie nie spotkać kurwa jedna, do buca który jechał Fordem, jeśli to czytasz pierdol się i wypierdalaj, bo następnego razu nie będzie i spale Cię z tym twoim gównem na czterech kółkach.

  0

  5
  Odpowiedz
 7. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem….

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Ostatnio stałem pod lidlem czekałem na matke aż wyjdzie żeby pomóc jej zanieść zakupy do samochodu bo ze szkoły wracałem to nie kupywałem z nią i był tam taki Paweł nie no żartuje
  Stoje przed lidlem patrze a baba parkuje koło mojej matki otworzyła drzwi i tak pierdykneła w jej drzwi, że zahuczało poszedłem zwrócić moherowi uwage a ona, że nie widzi żadnej rysy jak wgniecenie jest gościu ona bez okularów to może nie widzi ale dzwoniliśmy po psy. Głupia stara prukwa ha tfu na łeb.

  5

  1
  Odpowiedz
 9. Połowa tych co jeździ nie powinno jeździć, bo stanowi poważne zagrożenie dla innych.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Zazdriscisz wuzkuw

   0

   3
   Odpowiedz