Rozwody

Wkurwia mnie taka chujnia, że żyjesz sobie z małżonką np. 12 lat, masz z nią dzieci, raz jest dobrze raz jest źle (jak to w życiu), macie jakieś plany, marzenia,nadzieje , ale też obawy. Pewnego kurwa dnia coś zaczyna się dziać – a może ktoś? – i twoje życie zaczyna się powoli rozpieprzać w gruzy. Ona mówi o wypalających się uczuciach, o żalu , o krzywdzie i w końcu o jebanym rozwodzie. I co? I zaczyna się big problem. Gdzie mieszkać, z kim dzieci, alimenty a dla pechowców cieplutka cela i bycie nową narzeczoną jakiegoś troglodyty. Życie kilku osób (a alimenciarza najszybciej) wypierdala się na plecy bo jej się kurwa wypaliły uczucia – abstrachując od przyczyn i winy. Swoją drogą to ciekawe jak to niby wygląda, co benzyną je podlała? Nie da się spalić uczuć więc jest to takie pitolenie jak się nie umie nazwać i porozmawiać o swoich uczuciach. No i tak właśnie….chujnia.

78
8

Komentarze do "Rozwody"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie czytałeś Kotońskiego to teraz masz.

  14

  0
  Odpowiedz
  1. Kotoński ekspert wroński, a nie przepraszam leżański. A tak na prawdę d…. i ….. n a nie ekspert. Postawił dom, zasadził drzewo i spłodził syna ? Mieszka w swoim domu? Można go spotkać na jakiejś konferencji, prowadzi szkolenia i spotyka się z ludźmi?

   0

   2
   Odpowiedz
 3. Współczuję ci stary ale dałeś jej za dużo swobody. To taki paradoks – im krócej trzymasz swoją kobitę tym bardziej się do ciebie przywiązuje. A jak jej pozwalasz na wiele, to uznaje cię za niewartego i odchodzi z innym. C’est la vie (takie jest życie).

  2

  2
  Odpowiedz
  1. Jak śmieciu jebany w dupe przez wolnobiegające kurczaki w mięsnym, używasz jakiegoś potocznego tekstu to go kurwa nie tłumacz. Każdy debil zna c’est la vie

   0

   1
   Odpowiedz
 4. Wal chuja jebać to to punkowemu! Chyba dziś nie szczałeś!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Twój przypadek jest popularny. Telewizja i internet robią babom wodę z muzgu np.: facet musi/powinien to, tamto, siamto… Patrzy na męża, a on przecież nie jest tym wyśnionym mężczyzną – był, gdy była zakochana. Ona oczywiście nic nie musi. Wystarczy więc, że znowu się „zakocha”…
  Stracić taką żonę, to żadna strata. Szkoda natomiast dzieci, którym przez swój egoizm zniszczyła dzieciństwo.

  8

  0
  Odpowiedz
 6. Dzieci zostają z Tobą, ona wypad! Masz wówczas mieszkanie, pieniądze, itp. Zapewniam Cię jednak, że to katorga, której egoista nie podoła. Łatwiej samemu zacząć wszystko od nowa. Też przejebane, ale tutaj nie ma dobrego rozwiązania. Kobieta – statystycznie – po jakimś czasie będzie chciała powrotu, gdy po którymś z kolei księciu z bajki, jej nie wyjdzie.

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Namysłów pachnie szczynami.

  2

  1
  Odpowiedz
 8. Pisze się „abstrahując”.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Po prostu nie rozumiesz kobiet. Gdybyś je rozumiał i dawał to czego chcą, to nawet by nie pomyślały o żadnym rozwodzie.

  3

  6
  Odpowiedz
  1. Rozumiał, dawał??? Co ty tu pierdolisz piczko… Gówno prawda! Kobiety dzisiaj to w większości zdziry i jebane materialistki. A przy tym mózg wielkości łebka od szpilki. Takie chodzące gówno nadające się tylko do jednego… Szkoda zachodu dzisiaj na małżeństwa i poważne związki.

   7

   2
   Odpowiedz
 10. 3 stówki do łapy, mesio czeka w łódzkim zakładzie fabrycznym

  6

  1
  Odpowiedz
 11. Powiem tak, jak Twoja cipa ma do 55kg, to dawaj adres, przyjade zerżne ją nie tylko długim ale przede wszystkim grubym kutasem (wielu zapomina że grubość prącia powoduje dodatkowa symulacje około waginalną wliczając wtórną symulacje łechtaczki).

  Jak zobaczy że ciężko wkłada się takie potwora, to doceni małego fiutka, wierz mi że multi orgazmy są na pewno plusem ale obtarcia są częste nawet jak jej się leje z cipy.

  Fizyki nie oszukasz.

  Do tego jebne jej tego grubego kutasa z nienacka w dupe i wtedy doceni Ciebie.

  Daj mi z tą suką 3h a zmieni zdanie całkowicie.

  Co do kasy to pokaże jej że fakt że posiadam kasy wpływa gorzej na związek, zjade ja po jak burą suke od kurw i dziwek która chce grubego i długiego kutasa i faceta z kasą, a dla mnie jest tylko cipą do zerżnięcia.

  6

  2
  Odpowiedz
  1. Pan przesadza z tym swoim grubym kutasem.

   3

   1
   Odpowiedz