Rozwydżone bachory i ich podgłupiaste matki

Dzisiaj jakiś cudzy bachor siedział na kasie samoobsługowej (tak, na kasie, k!) właśnie pomiędzy jego maciorą a moimi zakupami.
Upomniałem się… bo miejsca nie było przez tego rozwydżonego bachora! (o braku higieny takiej sytuacji można samemu się domyśleć).
Mówię: „Przepraszam, ale czy mogłaby pani wziąć stąd swoje dziecko? Bo chciałbym zapakować swoje zakupy”
A jego maciora na to: „co by Pan chciał?”
Odpowiadam: „No, chciałbym zapakować zakupy!”.
A potem myślę sobie: „A co niby chciałem? Pojeździć na rowerze, k? czy może zatankować samochód?”.

A innym razem, jakaś maciora z dzieckiem, nakazała(!) mi popilnować jej kolejki. Jakby mnie poprosiła albo powiedziała zwykłe „zaraz wracam” to OK.
ALE NIE!
Podgłupiasta maciora z własnym bachorem myśli, że jej wszystko wolno!

9
1

Komentarze do "Rozwydżone bachory i ich podgłupiaste matki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Informacja dla tych, którzy w komentarzach piszą rzeczy o kradnięciu krokodyli, o ŁWF, o laniu gumą na milicji i innych trolli: Jesteście spoko, pamiętam, że w 2018 roku już pisaliście i nadal piszecie. A mi cały czas Wasze komentarze się podobają. Wnerwia mnie, że większość osób nie lubi Waszych wpisów. Ale jest ktoś, kogo mi tu na Chujnia.pl brakuje – chodzi mi o tego, który poprawiał innych jeśli popełniali błędy ortograficzne, on nazywa się „#grammarnazi”. On niestety zaprzestał się tu udzielać, niech wróci.

  0

  4
  Odpowiedz
  1. Cymbale możesz przestać to pisać pod każdym moim postem!
   Syfirz mi wpisy o tych syfach.

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Mi się podobają te wpisy tych trolli, ubogacają stronę, nie syfią. Dlatego piszę taką informację.

    1

    2
    Odpowiedz
  2. Pan twój Mesio jest dumny że pamiętasz o mnie, Byczywąsie i innych. Reszta patałachów nie stosuję się do naszych rad i nie stać ich na nic.

   3

   1
   Odpowiedz
  3. Od 2018? Stary, oni pisali te komentarze niemal od początku chujni, tj dobre 10-12 lat? Może więcej?

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Też według moim obserwacji dziewczynom pojebało się w główkach i to niezależnie od wieku. Wystarczy że Chad nie wyciągnie przed końcem, w wyniku czego wychodzi bombelek i już możesz mieć w dupie wszystkie zasady i dobry smak. Napierdala środkiem ścieżki rowerowej z wózkiem, obok chodnik dwa i pół raza szerszy niż ścieżka, pytam więc grzecznie przechodząc obok czy nie boi się, że rozpędzony rower z prędkością 35 km/h wjedzie nazajutrz w sam środek jej wątpliwej świeżości południowej kotliny lub po prostu wkurwiony zacznie robić dzyń-dzyń-dzyń-dzyń o wyjątkowej intensywności w wyniku czego jej dziecko będzie miało traumę i zostanie psychopatą jeszcze na pierwszym roku zaocznego marketingu i zarządzania? Nie nie, jej tędy się wychodnie jedzie, w ogóle jest fajnie i chuj. Kolejny raz stoję w kolejce, dupa łeb w dół i się ryje przede mnie bez nawet słowa. Halo halo, ziemia, rozumiem, że Pani serdecznie pierdoli kolejkę, tak?! Ona tylko coś, ona tylko gdzieś. Kotku, tam się kończy kolejka, wracaj na koniec nim zacznę piszczeć – i siuup, wróciła ze zszokowaną miną i grymasem. Takie zwykłe dżentelmeńskie gesty i czyny w stosunku do kobiet to jest nasz wybór, dobra wola, prywatny gest, a nie żaden jebany wymóg, ona może na to liczyć. Ja zachowuję się bardzo kulturalnie w stosunku do wszystkich, kobiet szczególnie tylko najpierw trzeba kurwa zachowaniem chociaż trochę przypominać kobietę żeby móc spotkać się dżentelmeńskimi gestami, a nie mieć tylko cycki. Młode damy traktuję jak młode damy, a kurtyzany jak kurtyzany. Z Panem Bogiem 😉

  7

  1
  Odpowiedz
  1. No właśnie o tym wpychaniu się do kolejki napisałem.
   Dokładnie o tym!
   Wprawdzie to już było z 2 lata temu, więc pamiętam jak przez mgłę; ale przede wszystkim jakaś maciora z bachorem się wepchała tuż przede mnie i kazała mi pilnować jej kolejki.
   Ja byłem w szoku z powodu takiego chamstwa; że albo stałem wmurowany albo odwróciłem się i udawałem, że coś jeszcze potrzebuję dokupić XD.

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Rozwydrzone, kurwa…Chodziłeś do jakiejś szkoły?

  0

  1
  Odpowiedz
  1. a ty? że używasz łaciny podwórkowej? spójrz wpierw na siebie

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Jebać małe dzieci i ich matki.

  4

  0
  Odpowiedz
 6. Też mnie to wkurwia i w takich sytuacjach żałuję, że nie jestem chory psychicznie. Nie zamknęliby mnie wtedy w więzieniu, po tym jak wsadziłbym babę z bachorem do wózka na zakupy i z całej siły popchnąłbym ich na stoisko z alkoholem wywołując tym samym kompletny rozpierdol i panikę w sklepie. Mieszkam na zadupiu, gdzie obok Biedronki rosną konkretne pokrzywy, a za nimi jest rów z wodą. Ciekawym rozwiązaniem byłoby zatem rzucenie gnoja w chaszcze. Spanikowana matka prawdopodobnie próbując go wyciągnąć wpierdoliłaby się razem z nim do wody, co skończyłoby się pewnie jakimiś lekkimi obrażeniami. Może byłoby to właściwe rozwiązanie.

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Nie.
   Wystarczyłoby odrobinę kultury osobistej rozwydrzonych macior i ich bachorów.

   1

   1
   Odpowiedz
   1. Chamstwa nie nauczyć kultury inaczej niż siłą albo przynajmniej krzykiem.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Jak tak zrobi się = Samemu staje się chamem.
     Gdzie w tym sens???

     0

     1
     Odpowiedz
 7. Fakt. Te kurwy szmaty strasznie się panoszą a rząd im jeszcze rozdaje pieniądze za rozkładanie krzywych nóg

  6

  0
  Odpowiedz