Schizofrenicy Reborn Testo x3

Jesteście jebanymi idiotami. Istnieje 99.99% szans, że jeżeli macie schizofrenie to jest to sztuczna schizofrenia downy, sztucznie wytworzone zachowanie mimikujące schizofrenie ze 100% dokładnością najprawdopodobniej na wskutek użycia dragów, nawet marychy albo poprostu wszystko wokół was podkurwia bo kurwa każdy to idiota i wtedy celowo wywołujecie schizopodobne zachowania które dają wam sztuczny disorder co po czasie przeradza sie w sztuczną schizofrenie. Jak zachowujecie sie jak debile to jesteście debilami to chyba proste, a ze wspomnieniami tego typu na pewno nie jest łatwiej jak nagle zechcesz być normalny.

Ale to nie zmienia tego, że ze sztuczną chorobą psychiczną czy normalną masz jakieś 110-140iq a te NPCty mają tylko 70.
Ale póki tego kurwa nie skumasz to będziesz sie do nich płaszczył, albo będziesz sie użalał nad sobą.
Albo alternatywnie będziesz próbował modyfikować swoje zachowanie czy osobowość co jest niemożliwe, za to jeżeli uwierzysz, że Ci sie udało to masz kolejny disorder.
Mało tego może sie okazać, że robiąc to napisałeś swój własny program który do ciebie przynależy aka. Właśnie wykreowałeś swoją własną osobowość od podstaw, która była twoja ale o tym zapomniałeś, dobierając wszystkie cechy które Ci pasują i nagle stajesz sie sobą, i co nie wypierdala cie to z butów jak dobrze jest być sobą?

Już dawno skumałem, że to nie jest Matrix bo człowiek nie jest z natury ograniczony żadnym gównem i fajnie by było żebyś skumał, że nie jesteś ograniczony schizofrenią której prawdopodobnie możesz nie mieć.
Jest wiele kombinacji osobowości normalnych ludzi, zachowań, cech charakteru kurwa zainteresowań, wszystko. Normalny typek może sobie iść do psychiatry a on mu wlepi schizofrenie, chyba potrafisz to zrozumieć. Chyba potrafisz zrozumieć, że to nie od niego zależne były cechy przez które psychiatra wlepił mu schizofrenie tylko od innych bo nie był rozumiany i ciągle musiał lamentować nad swoją egzystencją co w pewnej chwili wychodziło mu lepiej niż Dalaj Lamie a to nie jest normalne.

We w ogóle kurwa xD Typie jeżeli pasuje do ciebie jakaś choroba psychiczna na 100% każdy szczegół to kurwa nie znaczy, że to masz. Najlepsze, że za 3 miechy może pasować do ciebie coś innego a nie tamto i to tylko dlatego, że twoje użalanie sie nad sobą a w tym czasie myślenie płynnie zmienia takie gówno, raz ADHD raz nawet autyzm.

Weź sobie lepiej obczaj kanał Wise Thinker tam typek mówi o Sigma. Sprawdź lepiej czy nie jesteś samcem Sigma bo jak jesteś to możesz już robić skaryfikacje wokół ust i malować twarz na biało i już więcej sie do tych polskich śmieci którzy Ci zatruwają życie nie odezwać, ewentualnie zacząć ich mordować. Masz być prawdziwy dla siebie i swoich zasad bo jak nie to łatwiutko o chorobe psychiczną.

Ja to pisze bo widze w jaki sposób schizofrenicy sie wypowiadają na tej stronie i ja kurwa od razu to widze, że Sigma siedzi, a jak jest Sigma to nie ma żadnej schizofrenii, jest tylko schiza, że jest, na bani.
Po prostu nie znacie drogi i to smutne co nie.

Btw jeżeli pomyślicie wow fajnie mieć takiego kolege co doradzi w taki sposób. Nie kurwa, nie jest fajnie mieć żadnego kolegi, nawet matce masz zajebać lowkicka w kostke, masz ich wszystkich trashować. Jeżeli okaże sie, że jednak jesteś zdrowy a cierpiałeś na takie niby gówno, to to nie jest twoja wina. To wszystko przez nich skurwysynu.
Testo testo i testo. Pozdro śrut.

1
8

Komentarze do "Schizofrenicy Reborn Testo x3"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Co Ci to daje ? Zachowanie jak on..debil…kurwa suka dziwka..
  Twoje to czy jego?
  Odp
  Nasiakles.
  Zbyt dlugo razem.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ok.Wiec nasiakasz tym gdzie jestes.Jesli to zbyt dlugi okres czasu jestes soba I spowiadasz osobe w ktorej jestes albo przesiakasz Nia.

  Wyglada na to ze jestes 100%soba ale uzywasz innej osoby jako kontaktu zamiast byc soba

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Rozdwojenie jaźni kurwa?!

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Moj maz to ideal.
  Jest bardzo madry jak widac.
  Intelligently.
  Jestem z niego bardzo dumna.
  Jestem prawdziwa.
  Postaram sie dla Ciebie.
  Kocham Cie.
  Dobranoc

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Ciekawym co Ci kaj tam Zbysiu łobiecoł, oj, ciekawym -_-

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Skoro z niego taki ideał to czemu nie jesteście razem?!

   0

   0
   Odpowiedz
 5. sie nie zesraj przypadkiem

  0

  0
  Odpowiedz