Sposoby na niemowlęta

Witam! Mam koło 30 lat i czasem czuję, że kiedyś mógłbym chcieć mieć dziecko. Ale przechodzi mi całkowicie, gdy tylko odwiedzę jakichś znajomych z niemowlęciem. Ja pierdolę. Nie wyobrażam sobie, jak można z tym czymś wytrzymać. Ja lubię spokój, ciszę, mam poczucie estetyki – a taki niemowlak tylko drze ryja na okrągło, sra, rzyga, szcza, rozpierdala żarcie. Zastanawiałem się nad adopcją czegoś starszego. Ale jaki wiek jest dobry? Siostra mojej koleżanki ma 20 lat. Zerżnąć ją można tylko, a poza tym głupia, fochy, obrażanie. To może 25 lat? Ale to już zwyczajnie dorosły człowiek – co tu adoptować. Sprawię sobie kota tak, jak Jarek. Koty są zajebiste. A dwudziestoletnią laskę zawsze można zerżnąć, a następnie oddalić się i nie ponosić konsekwencji jej charakteru. Chyba że… Mógłbym zaakceptować noworodka, gdybym miał taki patent – wieczorem, powiedzmy o 20, kąpię takiego dzieciaka, przewijam, karmię. Następnie zamykam w dźwiękoszczelnym łóżeczku i mam wyjebane, co się dzieje co rana. Wstaję o 10, wypierdalam całą zawartość łóżeczka do pralki, noworodka znów kąpię, przewijam, karmię i znów zamykam na parę godzin do tego łóżeczka. Opracował ktoś coś takiego?

36
83

Komentarze do "Sposoby na niemowlęta"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Adoptuj jakąś piętnastoletnią Chinkotajkę… Przepraszam: Chinkodajkę 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Współczuję Twojemu dziecku, jeśli będziesz je kiedyś miał. Esteta się znalazł, co by na wszystko miał wyjebane i rżnął dwudziestki. Widać 30 lat to dla Ciebie jeszcze za mało żeby dojrzeć do roli ojca.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Co do jednego się zgodzę,młode dziewuchy,takie w okolicach ok 20,to przeważnie mają pstro w głowie,wieczne problemy i chuj wie o co im chodzi.Ino tylko do wyruchania jak ładna.A jesli chodzi o dzieci,to coż,nie każdy posiada „instynkt macierzyński” czy tacierzyński heh.Dla jednych dziecko jest skarbem,i nie przeszkadzają im problemy związane z jego posiadaniem,a dla innego dziecko to tylko kłopot.Ja Ci powiem że jak dla mnie dzieci są obojętne,nie mam ani nic do nich,ani nie czuję chęci posiadania.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Laskę można tylko zerżnąć. Z takim nastawieniem facet to Ty na pewno nie znajdziesz żadnej na poważnie… Jak tak można? Zero szacunku..
  Jeżeli chodzi o dziecko nie wydaje mi się, żebyś był na nie gotowy. Zamykam dziecko w dźwiękoszczelnym pomieszczeniu? Nie nadasz się na ojca, oj nie…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Takie łóżeczko rzeczywiście powinni opracować. Dla takich rozwydrzonych dzieciaków jak Ty.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Po przeczytaniu przykro mi się zrobiło, że tacy ludzie istnieją na tej ziemi.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Nie chcesz dziecka, denerwują Cię niemowlęta – spoko. Ale po chuj ten bezsensowny wywód?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. polecam wazektomię, ja mam już za sobą – spokój na całe życie

  0

  0
  Odpowiedz
 10. człowieku, ja mam podobny pogląd. dzieci, tego towaru jest za dużo na świecie. chcesz mieć dziecko, weź z domu dziecka jakiegoś 5letniego cherubinka czy kogoś.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. A ja polecam mimo 30 lat na karku spróbować trochę dorosnąć i przed wygłaszaniem tego typu pojebanych dylematów, nauczyć się szczątkowej chociaż odpowiedzialności.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. no debil, ludzie – normalny debil!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Dzieci są dla głupich ludzi,którzy z jakiegoś powodu nie mogą mieć kota.
  A tak na poważnie-jestem facetem i dziecka nie planuję.Żadnej z tego korzyści nie ma,tylko same obowiązki i problemy.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Zapewne nikt z ludzi którzy nie chcą mieć dzieci o tym nie pomyślał. Jeśli wasi starzy by też nie chcieli, to by was na tym posranym świecie nie było!!! Dajcie coś komuś co wam też dano!!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Współczesne dzieci są rozpuszczone do potęgi n-tej.Drą ryja cały dzień i jeszcze dostają nagrody za to.A jak dorosną to robią rozpierduchy pod blokiem a rodzice się ich boją.dosłownie.Spełniają każde ich zachcianki.Dawniej to dziecko dostawało pasem i było spokojne.kiedyś była stosowana „metoda kija” i dzieci wiedziały gdzie ich miejsce a teraz się przegina w druga stronę i dzieci są rozpuszczone.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Popieram. Mam ponad 30 na karku. Ci, co pisali komentarze typu „debil” itp., proszę o wyjaśnienie. W oryginalnym poscie jest odrobina humoru. Jeżeli lubicie mieć nasrane, słuchać wrzasków po nocach, babrać się w fekaliach i Was to kręci, bo to takie „słodziutkie” – prosze uprzejmie. Ja postoję. Ludzi i tak jest za dużo, więc dobrze byłoby zejść do 10% obecnej populacji, a wszystkim będzie zyło się lepiej.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Nie masz szans na adopcję. Nie dostaniesz dziecka, bo odpadniesz jesteś zbyt…. dopowiedz sobie

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Armagiedonn ;D

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Humorek lekko zawoalowany i nie każden zrozumiał był :))) Ja też nie mam instynktu taty, czy jak tma zwał. Ot, po prsotu. @14: A po co? Czy ja się prosiłem na tenświat? Czy Ty też się prosiłeś? Tzn. czy istniałeś świadomie przed włąsnymi narodzinami, w jakimś zawieszeniu, modląc się o to by ufizycznić się na tej planecie, w tym właśnie miejscu? No chyba nie, prawda? Po co mi drżenie o to czy narodzi się zdrowe, a nie np. z dwoma głókami, lub z nie całkowicie wyksztąłconymi rączkami? A może urodzi się upośledzone umysłowo – taki „gratis” na dzieńdobry, by żył się ciekawiej? Po co mi strach o to czy bezpiecznei dotarło do szkoły, czy mu w szkole nie robią przykrości dzieci bogatych debili, bo moje dziecko nie ma iPhone’a? Po co mi te wszystkie nerwy? Po co te przmyśliwania, lęki? Mało mam problemó własnych i w rodzinie? I ten wyścig szczurów.. po co wprowadzac kolejne życie do tego posranego świata, który jest posrany właśnie prze takich debili jak ci, któzy ropieszczają swe „pociechy” kupując im wszelkie gadżety, którymi one potem chwalą się w budzie przed biedniejszymi, przyprawiając ich o komplek niższości, który zostanie w nich na całe życie i będzie w dużej mierze determinował to jak będzie im się wiodło we wszystkich dziedzinach życia, podczas gdy te bachory tych debili, już dorosłe, będą miały wszystko i będą same już płodzić kolejnych debili? Odpowiedz mi – po co? Powiesz, że jestem egoistą? Każdy jest! Ty tez jesteś egoistą, bo posiadanie potomstwa jest dla ciebie „kolejną fazą bycia dorosłym”, koleją rzeczy, normalką, lub poddaniem się presji rodziny i wiecznym udawaniem, ze to ci było pisane, że takiego życia oczekiwałeś, że to jest to. Śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Na wojnach takie draństwa robią.
  PS: Biedny jesteś.

  0

  0
  Odpowiedz