Starcy znów nas pogrążą

Sprawa jest przesądzona. Niestety po raz kolejny w wyborach zwycięży PiS. Poparcie dla nich nawet nie chce drgnąć, mają tak zabetonowany elektorat.

Wychodzi na to, że znów starcy, którzy doznali już neurodegeneracji i otępienia, a jedyne czym się kierują to strach o własne bezpieczeństwo i byt skazują resztę społeczeństwa na potworne męki.

Jestem tym wszystkim załamany, że to będą kolejne 4 lata. Kolejne potworne 4 lata folwarku, bezrefleksyjnego sypania pieniędzmi z helikoptera, afery, coraz większy zamordyzm i generalnie to mienie totalnie w dupie pokoleń, które powinny budować przyszłość kraju.

Jedyne dwie grupy pod które PiS wszystko robi to swoi kolesie i starcy, którym cynicznie piorą mózgi i wykorzystują do swoich celów, bo ci mają podłączoną kroplówkę z TVP.

Jestem załamany. Kolejne 4 lata potwornych zniszczeń, w których reszta będzie miała związane ręce, a ta arogancka banda będzie sobie robić co chce.

27
6

Komentarze do "Starcy znów nas pogrążą"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jaki masz wybór? Między dżumą, cholerą a trądem?
  Przecież to jeden chuj kto będzie „rządził”.
  Wszyscy oni są marionetkami a za sznurki pociąga ktoś stojący wyżej, znacznie wyżej.

  6

  1
  Odpowiedz
  1. Jak jeden chuj to weź nawet z czystej ciekawości postaw krzyżyk na coś innego, coś, czego jeszcze przy korytku nie było. Dla jaj nawet, tak o, tu se pierdolnę krzyżczyka i cyk, tylko żeby był ważny, żeby trafić w kwadracik. Zrobisz tak piętnastego?

   0

   0
   Odpowiedz
 3. No nie do końca tak że tylko starcy. PiS to nie jest najlepsza partia i w dodatku hipokryzja level egpert. Ja na pytanie z referendum chętnie im odpowiem że jestem przeciw wyprzedaży majątku państwowego, z wyjątkiem oczywiście grupy Lotos, bo z pewnością w tym przypadku musiał zajść jakiś ważny interes, by sprzedać to popierającym Rosję Węgrom i Arabom. Na drugie pytanie odpowiem że chcę obniżenia, a najlepiej dążenia do systemu brytyjskiego.. Na trzecie pytanie odpowiem że Nie popieram i jestem za unowocześnieniem go i wyposażeniem w autonomiczne wieżyczki strzelnicze sterowane AI. Na czwarte pytanie odpowiem że nie jestem za przyjmowaniem obcych nam mentalnie i kulturowe imigrantów, za wyjątkiem tych wszystkich Gruzinów, Uzbeków, Afgańczyków, Tadźyków i innej dziczy stepowej, która Jeździ Ubreami i Boltami, gwałci, obmacuje, ale zapewne wprowadzenie Lex Uber było podyktowane ważnym interesem państwowym. Winni są oczywiście polscy wstrętni taksiarze, bo nie chcieli wozić w nocy pijanych gnojów gdzieś na wiochę 30 km za Warszawą za 48 zł (kurs wg taksometru to byłby około 270 zł). Uber jest amerykański, więc tu musieli siedzieć cicho. Ja hipokryzję i rozdawnictwo widzę i nie podoba mi się to. Ale widzę też działania ministra Czarnka, który odmówił stypendium w wysokości ponad 5 tysięcy miesięcznie Joannie Malinowskiej. Link do artykułu (lewackie źródło) tutaj: https://vibez.pl/myimpact/czarnek-z-porazka-w-sadzie-w-tle-filozofka-i-stypendium-naukowe-6915919734962976a
  I słusznie. Trzeba wspierać prawdziwych naukowców i dbać o poziom polskiej nauki, bo skoro ona jest doktorem, to my wszyscy możemy napisać pracę doktorską o kondycji psychicznej zamrażarki marki Bosch w odniesieniu do faz księżyca i układu chmur na niebie. Czarnek powiedział wprost że nie będzie państwowych pieniędzy dla lewactwa i komuchów. Ten sam minister Czarnek odmówił przekazania środków dla Instytutu Socjologii PAN za antypolską działalność prof. Barbary Engelking. Służę linkiem (również lewackie źródło) https://oko.press/czarnek-pan-engelking
  A ze 2 dni temu PiS przyjął uchwałę w sprawie ingerencji obcych państw w wybory w Polsce, a politycy tej partii nie bawili się w dyplomację, tylko powiedzieli wprost, że Niemcy nie mają prawa uczyć nas demokracji i wskazał na niewygodne dla Niemców fakty historyczne. Tusk i opozycja już by kolanami wycierali dywaniki w Berlinie i w Brukseli. Ale nie PiS. Bo PiS mimo swoich wad broni polskości i Polaków, broni naszych interesów i nie będzie przepraszał Niemców za Auschwitz, Ruskich za Katyń, Żydów za Jedwabne, nie będzie marnował moich pieniędzy z podatków na antypolską działalność, będzie bronił polskich dzieci przed lewacką ideologią i „pokojami nagości” w przedszkolach (to akurat w Niemczech jakiś zjeb wymyślił). W tych pokojach dzieci miałyby swobodnie, nie niepokojone przez nikogo „eksplorować swoją seksualność”. Lewackie brednie doprowadziły do tego że młodzież jest tak słaba i zagubiona, że brakuje psychologów i psychiatrów. Kto nas przed lewacką szarańczą obroni? Tylko PiS ma jeszcze taką możliwość i dlatego tak bardzo na zachodzie jest nielubiany. A co się we Francji dzieje, to wszyscy wiemy. Odstrzelili jakiegoś gnoja, który naćpany spierdalał przed policją, a reszta czarnuchów i ciapatych zaczęła niszczyć kraj. Przecież powinno do akcji wkroczyć wojsko, rozjeżdżać tą hołotę czołgami, transporterami, walić jak do kaczek. No ale nie można, bo prawa człowieka, bo cywilizacja, bo etos, bo patos, bo kutos. Czy my chcemy tego w Polsce? Czy chcemy żeby np. w Warszawie na basenie na Moczydle w biały dzień napierdalało się prawie 200 Turków chuj jasny wie o co? To się działo w Niemczech. W tygodniu, w dzień. młode, zdrowe, silne byczki się relaksują na basenie, a Niemcy w tym czasie są w pracy, żeby zarobić na podatki na utrzymanie tych jebanych pasożytów. Więc ja głosuję na PiS. Nie ma innego wyjścia. Przez 4 lata może wreszcie zachód się opamięta i odeśle tych imigrantów tam skąd przyjechali, Szwecja i Francja będą tak bezpiecznymi krajami, jak to było w latach 80 tych, kiedy tam spędzałem wakacje. W Niemczech wtedy też było jeszcze czysto i był ten słynny niemiecki porządek. Dziś go można spotkać gdzieś na prowincji, bo duże miasta to jest multi-kulti ściek. Ty zaś autorze chujni twierdzisz że będziesz cierpiał męki. Jakiego one będą rodzaju? Łamanie kołem? Przypalanie? Czy może będziesz się męczył, bo facet z facetem nie mogą się lizać jak koty na ulicy przy dzieciach? A może będziesz cierpiał, bo nie będzie darmowej aborcji i antykoncepcji podczas gdy ekstremalnie drogie leki ratujące życie nie są refundowane? Powiedz to rodzicom dzieci, których nie stać było na leczenie i dziś odwiedzają dzieci na cmentarzach. I może też wytłumaczysz siedmiolatce dlaczego tamten pan siusia temu panu w usta. Taki tam widok na ulicy w czasie Christopher Street Days w Berlinie kilkanaście lat temu. Tak więc wybieram PiS. Samego Szatana wybiorę, jeśli tylko obroni Polskę przed zachodnią degrengoladą.

  9

  1
  Odpowiedz
  1. Szkoda że nie widzisz drugiej strony medalu a mianowicie ciągłe zaostrzania prawa, wprowadzanie drakońskich kar, łupienie obywateli podatkami i co najważniejsze powolne wprowadzanie zamordyzmu i totalitaryzmu pod pozorem wzmocnienia bezpieczeństwa.
   Dodam jeszcze nieprawdopodobny wzrost zadłużenia państwa, które spłacać będą praprawnuki, rozpieprzanie tak rozpieprzanie pieniędzy podatników na kretyńskie inwestycje oraz bezustanne kopanie niedźwiedzia w dupę co może skończyć się tragicznie dla Polski.
   Hipokryzja i zakłamanie rządzących jest nieprawdopodobne a trucizna lejąca się szerokim strumieniem z ekranów TV skutecznie zatruła umysły Polaków.
   Dlugo można by jeszcze pisać o sytuacji w Polsce ale to nie jest miejsce na takie rozważania.
   Jedno jest pewne: dalsze podążanie tą drogą wytyczoną przez PIS skończy się tragedią narodową.

   3

   0
   Odpowiedz
   1. Jprdl, człowieku gdzie Ty widzisz totalitaryzm w Polsce? Twój komentarz jest dowodem na brak owego totalitaryzmu lmao.

    2

    0
    Odpowiedz
  2. W samo sedno. Przykro się robi kiedy ludzie tak bezmyślnie hejtują jakieś tam ugrupowanie polityczne. Gdzie całe to ***** *** stało się karykaturą mistrzowsko obrazującą niekonstruktywną, a czasami nawet niesprawiedliwą krytykę (i do tego wulgarną). Zwłaszcza, że większość już chyba zapomniała jakie rzeczy odstawiała poprzednia władza i jak członkowie tychże partii szkalowali ojczyznę na łamach PE. Gdzie to drugie do tej pory jest źródłem wielu problemów i zrujnowanego wizerunku. Zresztą nie dziwię się, że posłowie PE z innych państw mają teraz takie zdanie o Polsce po usłyszeniu POLSKICH przedstawicieli równo najeżdżających na własny kraj. O ile zdrada to mocne stwierdzenie i niektórzy mogliby się nie zgodzić, o tyle „nie zagłosuje więcej na takich ludzi” wydaje się dosyć rozsądne. Inną sprawą była korupcja, która odstawiała się w Warszawskim Ratuszu za rządów Waltz, a po której ludzie zagłosowali na Trzaska. No śmiech na sali. (I jeszcze taki mały bonus odnośnie Warszawki: jak to możliwe, że podczas kampanii prezydenckiej Trzask robił tourne po Polsce zamiast siedzieć w ratuszu i wykonywać swoją pracę? lmao)

   I żeby nie było, nie twierdzę, że pis jest jakąś ekstra partią. Nie, daleko im do tego, delikatnie mówiąc. Ale to nie znaczy, że zasługują na krytykę, która jest po prostu głupia i bardzo dziecinna. Fajnieby było gdyby ludzie nie powtarzali bezmyślnie hasełek zasłyszanych w tv czy internecie, a sami zastanowili się co im się w danej partii podoba, a co nie. I żeby nie zapominali o przekrętach odjebanych przez władze, zaraz po zakończonej kadencji.

   Pozdro

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Ale wy pisowcy jesteście głupi. Peowcy są tylko zjebani, a wy jesteście i zjebani i głupi.

    1

    2
    Odpowiedz
 4. Kogo to obchodzi ? Musimy robić masę . Wszyscy . Inaczej nas te staruchy zjedzą .
  Bogdan ” The Best Trener of Polska from Anglia und Niemcy”

  3

  0
  Odpowiedz
 5. Glosowac mozesz codziennie. Codziennie mozesz zakonczyc relacje z ludzmi co popieraja banderowcow.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Nie podniecaj się, bo agenda jest jedna w Europie. Nie ważne kto będzie rządził. Politycy to marionetki. Zapamiętaj sobie, że gdyby wybory miały coś zmienić, byłyby zakazane.

  5

  0
  Odpowiedz
  1. „Wyeliminowanie ubóstwa w każdej możliwej postaci”
   „Dążenie do osiągnięcia celu wszelkimi możliwymi środkami”
   „Zachowanie przy tym zrównoważonego rozwoju”

   1

   0
   Odpowiedz
 7. To jest podobnie jak z kultem JP II. Widziałem w necie kilka rozmów z emerytkami i mentalnymi emerytkami przy jakimś placu handlowym na Śląsku. Babki mówiły wprost, że nawet jakby pokazali nagrania jak to robi (cimcirimci z dzieckiem) to żebyśmy przestali o tym mówić bo to wielki człowiek i wystarczająco dużo dobrego zrobił dla ludzkości. Chujowo zabrzmię, ale zmiany są możliwe dopiero po ich śmierci przy założeniu, że nie zarazili chujozą pojedynczych młodszych osób w swoim otoczeniu, i że kilka milionów Ukraińców nie dostanie jakichś obiecanek i prawa głosu. Czyli na ten moment zmiany są niemożliwe i ostatni gasi światło, ja 1 listopada w środę już czmycham. Tam też będzie burdel, ale trochę mniejszy, dwa razy więcej słoneczka i kuchnia pyszna tak samo jako kuchnia Polska. Będę jak symbol Polski, bocian. Spierdolę jak się pogarsza, a wrócę jak się może kiedyś polepszy 😉

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Dobrze powiedziane xD

   0

   0
   Odpowiedz
 8. I tak najgorsza opcja to ten ryży huj Tusk ,który chce wyprzedać całą Polskę pod naciskiem Niemiec!!

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Wiosna, głosuj na miłość.

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Co ty pierdolisz NPC-cie

   1

   0
   Odpowiedz