Stary coś memla testo x3

Stary znów coś memla nachlany bo typ dzwoni chce mój samochód kupić bo sie rozjebałem już kurwa czwarty raz bo typ z lewego pasa skręcał w zatoczke to ciężarówka na moim pasie pomyślała, że sobie zwolni kurwa ridikulus, to wyjebałem jej w stalową belke, sie poślizgnąłem na śniegu którego na następny dzień nie było jebany przegryw. Gdybym nie myślał jak zabije starego to bym kurwa trzymał dystans.

No ale huj chłop 120kg co chara na podłoge przy matce od szlugów i jest najebany po 2 piwach co nawet ja tego nie potrafie, i ja nie żartuje to jest legitny stan upojenia, memla do tego typa, on nic nie kuma, adres pomylił to stara sie odpala, że jest pedałem.
Dobrze, że ja nie jestem bo to nie mój stary, mój stary to high IQ sigma male dlatego spierdolił jak miałem 6.
To on coś tam do niej memla uyuyuyuy „I twojego syna” Ja se myśle kurwa jeszcze 31 grudnia bym go tak trashował, że spałby w kuchni, no ale zmądrzałem bo człowiek sie uczy. Nie wy, psy. I se myśle aa i tak będzie tam spał xD
I przychodzi stara i mi mówi „Mieszkasz w moim domu bablabla” se myśle nic innego jak x i kilka razy D i jej mówie „Spierdalaj” bo to jest szczyt rozumiecie, to jest najodpowiedniejsza rzecz do powiedzenia. Ale wy widzicie tylko „Najodpowiedniejsza” Nie czujecie znaczenia tego słowa, nie to co jak bym powiedział to w innym języku, tak sie z wami da rade komunikować.
Dlatego tylko w taki sposób mogłem jej przekazać to co o tym sądze.
I co, nie zesrajcie sie, chuj, że matka mnie kocha jak rządzą nią podstawowe mechanizmy beta female a one mają takie triki jak „Mieszkasz w moim domu” albo „Bierzesz leki?” Tylko po to żeby wzburzyć moje emocje i sprowadzić mnie na ich boisko ale ja nie jestem głupi.
Testo testo i testo głupia kurwo. Pozdro i śrut.

1
2