Straszenie islamistami – komentarze

Czemu wiecznie słyszę o zagrożeniu Polski przez falę imigrantów? Toż to nonsens. Imigrantom nie spieszy się do tak biednego kraju jak Polska. Inna sprawa, po co dyrygujecie Zachodowi czy ma ich przyjmować czy nie? To ich sprawa, a jeśli w na Zachodzie dojdą do władzy ugrupowania antyimigranckie, to i zaczną wyrzucać Polaków. Wystarczy spojrzeć na ich banery propagandowe. Jeśli Zachód ich chce, to niech ich bierze, Polska też przyjęła miliony Żydów w średniowieczu, a w podziękowaniu dostaliśmy jedynie termin „polskie obozy śmierci”, zobaczymy więc jak będzie z tymi imigrantami za Odrą. Już teraz są tam getta dla obcych.
Jeszcze inna sprawa, zagrożenie terroryzmem to tylko propaganda rządzących, którzy chcą odwrócić uwagę od swojej beznadziejnej polityki. Na razie muzułmanie nic nam nie zrobili, a my już im tak, biorąc udział w inwazji na Afganistan i Irak, o czym już się nie mówi. Podobnie jest ze wszelkimi atakami na nieliczną mniejszość muzułmańską przemocą fizyczną i słowną. A jak będziemy robić tak dalej, to wkurwimy i ich. A to już może się dla nas wszystkich tak skończyć, jak skończyło się to 11 września 2001 na WTC.

ODP:

Nic nie rozumiesz robaku i nic dziwnego, bo nie do rozumienia jesteś powołany, tylko do tyrania na taśmie za 800 zł brutto. Nawet pomimo tego, że zachód zrzuca bomby gdzie popadnie i sieje nienawiść, to i tak nie ma realnego zagrożenia terroryzmem ani w Polsce, ani w Europie. Prędzej zostaniesz Prezesem Łódzkiego Wydziału Fabrycznego niż zginiesz w zamachu – takie szanse. I w dodatku terroryzm jest takim rodzajem działalności, przed którym nie da się ochronić. Tu chodzi o to, żeby był pretekst do rozbudowy inwigilacji. Wszędzie wojsko, zapory przeciw samochodom, bramki jak na lotniskach, zakaz noży, wgląd w konta bankowe, delegalizacja gotówki i złota. Już ci się klei? Jeszcze nie, robotniku? Rządy mają gigantyczne zadłużenie i płacą od tego odsetki. Wszystko trzeszczy w szwach, a drukarki napierdalają główne waluty z taką prędkością, że aż lasów nie wystarcza na papier. Lada chwila to wszystko pierdolnie. twoje oszczędności życia- czyli kilka tysięcy w „bezpiecznych” i legalnych obligacjach i na lokacie bankowej staną się gówno warte z dnia na dzień. Wtedy unosisz wzburzoną i zmęczoną mordę znad taśmy, i pierwszy raz pytasz – co jest kurwa grane? Ale natychmiast sięgasz do kieszeni – nie znajdujesz tam pistoletu, ani nawet jebanej obieraczki do ziemniaków. Znajdujesz jedynie kartę płatniczą, którą ci natychmiast zablokują, jak tylko zapyskujesz. Za bramą grupa uzbrojonych żołnierzy pilnuje przed „terrorystami”. twój bagaż podręczny prześwietlony, przeszukany leży w schowku zakładowym. matiz stoi na parkingu za barykadą, żeby żaden „terrorysta” nic nie napsocił. W klicie w mrówkowcu żadnych oszczędności. Wszystko „bezpieczne” w banku. No a klita jeszcze nie spłacona. Z głośników dobiega komunikat, że taśma przyspiesza, bo kryzys. Sięgasz do drugiej kieszeni po smartfonik. Chcesz napisać do współrobola z sąsiedniej fabryki, co on na to, ale przypominasz sobie, że smsy są rejestrowane. Nadzorca z głośników rozkazuje skupić się na taśmie. Schylasz pokornie mordę, przyklejasz uśmiech na mordę i triplujesz moc. Wieczorem telewizorek ci mówi, że to wszystko przez muslimów i rząd ich rozpierdoli, a ciebie będzie jeszcze bardziej pilnować i troszczył się dla bezpieczeństwa. Odczuwasz trochę ulgi i siły w tym swoim kieracie.

46
6

Komentarze do "Straszenie islamistami – komentarze"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dużo w tym racji, ale problemem dla przecietnego człowieka nie jest właściwie terorryzm, ale pospolita przestępczość jak pobicia, napady czy gwałty. Dlatego jednak trzeba protestowac przeciwko temu.

  3

  0
  Odpowiedz
 3. Czlowiek ten jest glupi, a ja niemoge mu odpisac, bo itak tego nie opublikojecie na stronie glownej, wiec taki jegomosc moze pisac bzdury, ma ktore nikt nie moze odpisac, to nie jest poczekalnia, tylko poszczekalnia, ject tu coraz wiecej takich wpisow, to jest nie fer.

  4

  0
  Odpowiedz
 4. Zaiste powiadam wam,co robić należy. Ale robić sumiennie i z lubością.
  Walić konia, pić whiskey i ruchać.
  Kraść krokodyle, szczać do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym i nie tylko. Szczaj na podłogę wokół kibla, niech sprzątaczki jebią i czyszczą twoje odchody. Wkładaj zawsze zapałki kolegom z pracy w zamki szafki z ubraniami, i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę- będziesz miał na zastawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  1

  4
  Odpowiedz
 5. Gdybyś chociaż raz pojechał do islamskiej dzielnicy (a wkrótce to będą islamskie państwa zachodnie), to byś nie pierdolił takich ultra farmazonów. Jesteś jak żaba w podgrzewanej wodzie. Nie widzi, że się zaraz ugotuje. Sprawa jest bardzo poważna i skończy się wielkim mordobiciem.

  8

  4
  Odpowiedz
  1. Kiedy ostatni raz byłeś w takiej islamskiej dzielnicy? A może widziałeś „na własne oczy na Youtube?”
   Następny, kurwa ekspert co to całą wiedzę bierze z fejsa albo jutuba. W dupie byłeś, gówno widziałeś!

   0

   5
   Odpowiedz
 6. Tobie natomiast wydaje sie, że posiadłeś tajemną wiedzę, a tymczasem od zarania dziejów było tak, że nieliczna elita panowała nad robakami i za Pomocą różnych pretekstów, kontrolowała ich liczebność. Zajmij się swoim życiem zamiast szerzyć schizofreniczne fizje 😉

  4

  1
  Odpowiedz
 7. W dupie byłeś i gòwno widziałeś.

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Czynna wiem? W Polsce coraz więcej pracuje Ukraińców mówi się ze nawet 2 mln ….

  0

  0
  Odpowiedz