Studenci

Myślą, że wszystko im wolno, Chuja! Nic wam nie wolno. Miałam chłopaka (studenta) – skurwysyn nawet nie podarował mi łodygi z kwiatka 😐 Tylko chlać, szukać okazji aby zaliczyć jakąś laskę i nabijać się z ludzi… bezczelni! Po chuja studiujecie barany jak nie zależy wam na nauce tylko głupoty macie we łbie. Kiedyś młodzi wybierali się na studia aby nie iść do wojska, a teraz żeby mieli okazje się nawalić i cały dzień grzebać palcem w dupie. Siedzą w tym swoich akademikach, otwierają okno i drą te ryje na całe ulice, TROCHĘ KULTURY BARANY!

26
43

Komentarze do "Studenci"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie wiem kim TY jesteś, ale spierdalaj. Ja studiuję, zapierdalam jak miło i wypraszam sobie takie teksty. A co do Twojego chłopaka – prawdopodobnie uznał, że nie warto w Ciebie inwestować. Odnoszę wrażenie, że słusznie.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. a ja powiem że masz rację. To że ktoś jest studentem wcale nie znaczy że nie może być pierdolonym chamem zapatrzonym w siebie i zakochanym w sobie. Poza tym ze studiów nawet jak łatwo się dostaniesz to tak samo łatwo można z nich wylecieć więc nie bądź taki kozak panie z góry

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Głupi chłopak zmądrzał i Cię rzucił 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie wylewaj swoich żalów, dlatego, że sama nie studiujesz i zazdrościsz innym. Poza tym nie studentów wina, że miałaś chłopaka skurwysyna, ja miałam takiego, który nigdy nie studiował i jakoś za bardzo się nie różnił od Twojego-także to nie zasada. A na koniec, to powiem Ci, że może jesteś nudna i dlatego wkurza Cię jak inni się bawią, studenckie imprezy to nic nowego, a stresy trzeba jakoś odreagować. Może ty sobie czytasz książki albo filmy oglądasz, ale inni wolą imprezkę w akademiku:P

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Bo to źli studenci byli…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Przecież każdy wie że na studia w 90% to idą debile zupełnie bez pomysłu na swoje życie.A potem zostają tanią siłą roboczą-i też uważam że chuj im w dupę:)

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jeżeli oprócz ruchania nie miałaś mu nic do zaoferowania, co widać po twoim wpisie, to czemu się dziwisz?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. niestety popieram.
  ~studentka.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. @1 masz rację. Pewno laska jest niewypałem życiowym i obraża innych, żeby sobie ego podwyższyć.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. zabolało xD

  0

  0
  Odpowiedz
 12. 1 nie pierdol studenciku

  0

  0
  Odpowiedz
 13. ty sie pewnie nie dostałaś na studia bo jesteś głupia, ale to nie powód by jeździć po ciężko harujących studentach

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Większość studentów to tępe, pierdolone bydło. Oczywiście nie wszyscy. Biedaki.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Na początku miałem się wysilić i napisać komentarz, ale niestety nie wyszło. W 100% popieram autora pierwszego komentarza. 😀 Też studiuję, zapierdalam i czasem imprezuję. I dodam, że wszędzie znajdzie się szuja, która zniszczy opinię całego społeczeństwa. Dziewczyno, trochę dystansu i pomyślunku.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Oj, dziecko, idź na dowolny kierunek techniczny i zobaczysz jak trzeba zapierdalać. Ja jestem szczęśliwy jeśli uda mi się czasem przespać 8 godzin. Więc spierdalaj spowrotem do gimnazjum, skoro się tak tam spełniasz.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Wiesz co może trafiłaś na takiego, ale nie oceniaj tak wszystkich, bo oni mają ciężko.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. @15 8 godzin to ja już nawet nie mogę spać, po 6 się budzę z przespania, więc nie wiem z jakich kierunków ona wzięła tych swoich dreso-studentów, ale raczej nie z mojego 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 19. no koleżanka pewnie zły dzień miała i sfrustrowana przelała cały swój gniew boży, na biednych super bawiących się i ostro korzystających z życia studentów. te ‚barany’ mają kulturę, ale na cholerę przejmować się pierdołami, gdy świat stoi przed nimi otworem, to przecież jeden z najlepszych okresów w ich życiu, potem nie koniecznie znajdzie się czas na odjazd 😉 pojechałaś dziewczyno, bo obraziłaś całą rzeszę studentów, którym w głowie nie tylko impreza – ale w końcu kto nie lubi generalizować? 😉 ja tam lubię ludzi, którzy potrafią się bawić, nie każdy ma kołek w dupie 😉 pozdro dla wszystkich studentów! – zawsze znajdzie się ktoś komu wszystko przeszkadza 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Mój chłopak jest studentem i nie zachowuje się jak stereotypowy student, jeśli an takiego trafiłaś – przykro mi. Znajdziesz innego.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. A ja popieram nawet biorąc pod uwagę, że jestem studentem.
  Przez 5 lat studiów napatrzyłem się na baranów co tylko potrafią kombinować, mają zero w głowie czegokolwiek poza gruzem, kupą, sianem i trawką.
  Żal mi d..ę ściska bo widzę że jest coraz gorzej. Zero pomyślunku bezplan w głowie i tylko do mamusi po siano i po stypę do dziekana. Na zajęcia nie bo chlać trzeba. Jak się do akademca wchodzi po imprezie to się rzygać chce, syf malaria i ciąże. I się jeszcze co jakiś czas trafi „czyiś synek albo córeczka” co to stwierdza że on nie musi nic bo ma plecy.
  I nie powiedziałbym że to kwestia jednej szui, bo to nie tak powstaje opinia o grupie społecznej – z jednego incydentu. Zamiast czepiać się autora zmieńcie swoje postępowanie bo skoro dyplomy uczelni rosną już na drzewach to niedługo mgr naprawdę będzie znaczył magazynier.
  To że ktoś studiuje nic nie znaczy więc tym bardziej to że skończy.
  Pozdrawiam i do zobaczenia pod pośredniakiem.

  P.S Mam nadzieję, że będziecie się zachowywać kulturalnie.

  0

  0
  Odpowiedz