System edukacji

Jestem uczniem gimnazjum. Jest koniec roku. Mam chujowe oceny, 60% obecności i poprawki w sierpniu. Dlatego że nie chce mi się chodzić do szkoły na 8 godzin wysłuchiwać o pierdolonych nazwach płyt tektonicznych które miliardy lat temu ukształtowały tereny polski. Bo wiem że to nigdy mi się w życiu nie przyda. Nie mam żadnych uwag ale zachowanie rzecz jasna naganne za sprawą nieobecności każda godzina -2 punkty do zachowania. W tym roku mamy podwójny rocznik. Nie ma chuja że dostane się tam gdzie chce tym bardziej że odbiorę świadectwo dopiero w sierpniu. Tymczasem pewne siebie dzieciaczki z iphonami i drogimi butami, wkurwiające nauczycieli uczyli tych nazw płyt i innych gówien i teraz dostaną się gdzie chcą. Totalna chujnia, nawet nie chcę mi się o tym myśleć.

26
59

Komentarze do "System edukacji"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ty udajesz głupa , czy nim jesteś? Nie chcesz się uczyć, a chcesz iść do jakiejś szkoły? Po co?

  11

  0
  Odpowiedz
 3. Czy 1 czy ostatnie miejsce w wyścigu szczurów nie ma zbyt wielkiego znaczenia. Będziesz zarabiał 1800 czy 1810 nie zrobi różnicy.

  8

  0
  Odpowiedz
 4. A co ty nie masz na srajfona, przecież rodzice dostają na ciebie pincet plus? To tak pół żartem pół serio, ale wiem, że wy młodzi macie bzika na punkcie tych gadżetów i modnych ubrań. Ja kupuję to co wygodne, a metka mnie jebie. Mam telefon hujawej Y7 prime i ma wszystko czego potrzebuję i musiałbym z chuja spaść żeby kupić srajfona.
  Poza tym na chuj się uczyć, popatrz na mnie. Byłem grzeczny, zachowanie wzorowe, studia i dymam jako urzędnik za 4 tysie i spłacam kredyt na norę. Tymczasem w lidlu bez żadnej szkoły zarobisz 3 tysie a jako kierowca tira nawet 8.
  Idź do zawodówki, tzn. to się teraz szkoła branżowa nazywa, wybierz jakiś zawód, co daje pewne zatrudnienie np. kierowca mechanik albo betoniarz zbrojarz i zarobisz więcej niż te pewne siebie dzieciaczki, co porobią gówno-studia humanistyczne.

  15

  3
  Odpowiedz
  1. pisarzy po humanistyce jest niewielu, artystów malarzy po asp też, a operator koparki potrzebny od zaraz, a i łatwiej ma bo nikt rowów nie chce kopać dlatego cała reszta po humanistycznych studiach bydłem zagrodowym zostaje z wyjątkiem tych kilku wspomnianych literatów którzy jako jedynie trafili w swój profil

   0

   1
   Odpowiedz
 5. Dla mnie szkoła to więzienie.

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Hehe zobaczysz jak to jest w pracy.

   1

   1
   Odpowiedz
 6. Kupię pilnie tylne lampy i spojler do Skody 120L

  6

  1
  Odpowiedz
 7. Wal chuja gówniarzu

  4

  1
  Odpowiedz
 8. Nie mam pewności, czy akurat Tobie przyda się ten morał powstały na podstawie 25 lat edukacji.
  Ale mam niewielką nadzieję, że jednak tak. Przyszłościowo.
  ///Na zajęcia lekcyjne należy chodzić///

  2

  1
  Odpowiedz
 9. Twoim wrogiem jest system edukacji skonstruowany tak by zabić całą kreatywnosc, upodlic, zniewolic jednostkę i przygotowywać do ciężkiej pracy dla panstwa, po to siedzisz 8H w budzie bo musisz być przygotowany do siedzenia 8H w chujowej robocie za 5 lat, i masz robić to co ci się kaze, nie istotne że to do niczego nie przydatne bzdury, każdy wie że wiedzą z gimnazjum liceum i większości studiów nie jest przydatna ani nie przygotuje Cię do dorosłego zycia, 15lat temu miałem takie same rozkminy, gdybym mógł cofnąć się w czasie pewnie pierdolilbym szkole, rodziców babcie ciocie i już od gimbazy usilowalbym ogarniac sobie podstawy zawodu/biznesu. Byłbym teraz do przodu o tę kilka lat. Mam w tej chwili 30ści lat i jestem specjalistą w tym co robie, godzina mojej pracy( w Niemczech niestety ale w pl też możesz jak chcesz ) kosztuje 100E. Wiedzy nie czerpalem ani z liceum ani z gimnazjum ani ze studiow, tę instytucję mają cię spowolnić w rozwoju i zmienić w jebanego niewolnika jebacza na etacie za 3k. Jeśli chcesz coś osiągnąć w życiu musisz mieć pomysł na siebie a później konsekwentnie go realizowac, staraj się poznać ludzi którzy zarabiają tyle ile ty byś chciał a później najzwyczajniej w świecie naucz się od nich jak to robic, nie nauczysz się tego na studiach. I wyrywaj dupy, hajs+ dupy

  13

  1
  Odpowiedz
 10. Nazwy jebanych płyt to nic do gówna jakie niedługo cię w życiu spotka. Gdybym mógł wróciłbym do lvl 17… wtedy to była bajka.

  4

  0
  Odpowiedz
 11. Ucz się dziecko pilnie, bo będziesz żulem śmierdzącym szczynami.

  3

  8
  Odpowiedz
  1. ucz się trenować charakter

   1

   0
   Odpowiedz
 12. Słusznie, po co się uczyć, zdobywać dobrą pracę, lepiej zagłosuj na jedną partię na P (ostatnia litera S) i pieniądze same ci spadną z nieba.

  6

  3
  Odpowiedz
 13. Rozwalić Ci łeb bachorze ? Biedak bez szkoły wielce cwaniakuje że mu źle. Łeb Ci rozwale sztangą dzieciacku i się szkończy.

  5

  16
  Odpowiedz
 14. Nie pierdol. Geografia jest raz w tygodniu i można przetrzymać a jak nauczyciel ma gadane to nawet może być ciekawie. Natomiast religia dwa razy w tygodniu i to jest dopiero chujnia. I oczywiście w środku lekcji, żebyś nie spierdolił do domu.

  10

  2
  Odpowiedz
 15. Jeśli się nie chcesz uczyć to czemu cię denerwuje że po gimnazjum nie możesz się dostać tam gdzie chcesz? Zgodnie z logikà powinno być ci wszystko jedno.

  3

  0
  Odpowiedz
 16. ucz sie kurwa

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Ale do kogo masz pretensje? Chcesz się dostać i co tam będziesz robił? W chuja walił tak jak w gimnazjum? Wypierdalaj ze szkoły jak ci nie pasuje i zostań ninja. Naucz się tego co ci się przyda i do roboty, kurwa. Nie zapomnij się „pouczyć” godzinę przed poprawką…

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Żałosny jesteś. Kolejny dzieciak co myślał że może sobie nic nie robić i mu się należy za pierdzenie w stołek. Nauka to jest PRACA! CIĘŻKA PRACA! Szkoła to nie jest kino czy park rozrywki. To jest miejsce gdzie masz ćwiczyć swój mózg, uczyć się jak zapamiętać różne informacje i je potem wykorzystać. Na razie nie wybierasz informacji które musisz znać, ale potem idziesz na studia albo do pracy i tam musisz już zapamiętywać i wykorzystywać informacje przydatne w pracy. Twój mózg po takim marnowaniu czasu nie nadaje się do niczego to i nie dziw się że się nigdzie nie dostaniesz…

  0

  0
  Odpowiedz