Takie tam

Przepis na szczęście? Jebać wszystkie fałszywe mordy i zyć po swojemu. Nie błagać o uwagę i nie liczyć na pomoc innych. Wtedy żadnych problemów nie będzie. Elo

121
7

Komentarze do "Takie tam"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  4

  5
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  2

  4
  Odpowiedz
 4. powiem Ci kolego dobrze znam ten obraz z życia swego, zdąrzyłem już przywyknąć do tego, nie będę się bawił z nikim w ganianego wole już kurwa w domu układać klocki lego albo z ziomkami nocka z browarami, przy władku nawijka pod blokami, czasami wiadomo nie ciągami, takimi chwilami warto żyć w tej dyktaturze, żeby nie skończyć wisząc na sznurze, składam hołd pomocnym ludziom i kulturze, może jak się spotkamy coś Ci pokrusze, lubie wspierać bratnie dusze, elo

  13

  6
  Odpowiedz
  1. Nie słucham Cię bo nie muszę.

   2

   1
   Odpowiedz
  2. Pokrus over here , broski

   0

   0
   Odpowiedz
 5. I mścić się przy każdej okazji na wszystkich którzy kiedyś za skórę ci zaleźli, wszystkie przeszkody wypierdolić w powietrze i nie oglądać się za siebie (czyt. nie rozważać po stokroć podjętych decyzji)

  20

  2
  Odpowiedz
  1. dobra guma to klucz

   2

   0
   Odpowiedz
  2. Ło Ty mordo przebrzydła. A Ty kim kurwa myślisz że jesteś ??? O pomoc się chcesz prosić i dlatego wielce obrażony na cały świat, bo Tobie, przegrywowi życiowemu, nikt nie chce pomóc ???

   A niby dlaczego mają Tobie pomagać ? Weź się do roboty śmierdzielu !

   1

   2
   Odpowiedz
 6. Umiesz liczyc , licz na siebie…..zaufanie w dzisiejszych czasach to drogi luksus, dlatego ostrożnie nim dziel ……

  8

  0
  Odpowiedz
 7. szczęście(X) :- jebać(Y),morda(Y),Y=false,żyć(swoje), + błagać(uwaga), liczyć_na(W),+ pomoc_inni(W).
  pomoc_inni(W) :- pomoc(W),W = swoje.
  + problemy(X) :- szczęście(_).

  A nie, czekaj to się nie kompiluje.

  0

  0
  Odpowiedz