te chuje biedaki

Jak mnie wkurwia te ciągle pierdolenie o inflacji o drogim chlebie. Albo te pierdolone stare putnie jak narzekają ze im za mało waloryzacji dali. Kurwy stare mało wam 13 i 14? A to co wypracowaliście przez całe życie gowno warte jest i jak w tej znanej piosence całe życie jebaliscie ale lepiej byłoby gdybyście już nic nie robili bo przy pracy skurwysyny kradliscie jeszcze a teraz emeryturki ciągniecie.
Teraz co do inflacji ja zarabiam 19 koła miesięcznie na czysto i serio jebią mnie takie szczegóły czy zapłacę 6 czy 60 zł za chleb. No kurwa ludzie nie szkoda wam czasu? Lepiej zajmijcie się tym że jesteśmy jebana montownia bo wam się kurwa matematyki nie chciało zjeby uczyć. To teraz musicie jebac za grosze dla pierdolonego szwaba.
Jebac starych pruli
Jebac biedaków
Jazda z kurwami.
Ps. Pierdolcie się wszyscy krytycy w komentarzach chuj wam w odbyt

12
10

Komentarze do "te chuje biedaki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Te chuje bogacze, w mordę jebane kurwy dorobiły się na pracy biedaków, goniąc ich batem do roboty i płacąc tylko tyle żeby mieli siłę zapierdalać i pomnażać majątek jebanych bogaczy.
  Te kurwy bogacze są w większości tępymi fiutami, bezmózgowcami, które(te kurwy) dorobiły się na krzywdzie ludzkiej i swój majątek zawdzięczają ciężkiej pracy biedaków.
  Chuj w dupę wszystkim bogaczom z kawałkiem szkła żeby bardziej ich bolało!

  3

  4
  Odpowiedz
 3. Biedę reprezentujesz ty. Jest to jednak smutna bieda, bo dotyczy twojego stanu umysłowego i emocjonalnego i zapewne będzie wprost proporcjonalna do stanu konta. Nażresz się swoją kasą i zdechniesz przez nikogo niezauważony.

  2

  2
  Odpowiedz
 4. A mnie wkurwiają takie nieudaczniki, jak Ty. Nie zarabiasz nawet marnych 20 tysięcy, a mądrzysz się niczym milioner. Jebią cię szczegóły typu cena chleba. Ale pewnie srasz w gacie, czy będziesz płacił 7,5% podatku czy 75%. Ja mam to w dupie, bo dam komu trzeba łapówkę w wysokości Twoich rocznych zarobków i zapłacę 6%, a potem wejdę na chujnię i będę się śmiał z ciebie i podobnych tobie cymbałów. Za połowę tej kwoty załatwię natomiast emerytom z mojej rodziny 15 emeryturę, a jeśli będą grzeczni to nawet 16-tą. Nie omieszkam napisać o tym, żebyś kolejny raz nasrał tutaj i w swoje brudne gacie. Jeśli będzie mi się chciało, to naślę na Ciebie kontrolę z US, żeby przyszło dwóch największych głąbów i zadawali ci dziesięć razy te same pytanie dlaczego w fakturze cena wynosi 61,77 zł, a w księdze przychodów i rozchodów 61,78 zł.
  W wielkim skrócie: Zapewniam, że większość ludzi bardziej interesuje się ceną chleba, niż tym czy jutro przejedziesz swoim rzęchem 10 km czy też jakiś pijaczek rzuci w ciebie cegłą i rozpierdolisz się na najbliższym śmietniku.
  Wzajemnie, kurwo.

  2

  2
  Odpowiedz
 5. Niezbyt to to dyplomatyczne ani empatyczne ale rozumiem gościa . Osoba przed wiekiem emerytalnym w Polsce ma do wyboru albo spierdolkę na zachód albo jebanie za miskę ryżu i jest to wynik niesprawiedliwego , krzywdzącego systemu redystrybucji dóbr w gospodarce. W Szwajcarii jakoś potrafią zapłacić normalnie – i co – pewnie dlatego że kurwa ciastka i masło ze szwajcarii jest 10 razy lepsze niż te z Polski? Ostatnią rzeczą na której można się w Polsce dorobić to uczciwą pracą i jest to chore.

  Prawdą jest , że tam nie mieli wojny od miliona lat , więc warunki do kręcenia hajsu są dużo korzystniejsze , ale tłumaczy to tylko w ograniczonym stopniu tak wielką przepaść w zarobkach. To co zostaje to w większości sprawka pierdolonych układów , korupcji , lenistwa i alkoholizmu; czyli tego co stare pierdy lubią najbardziej.

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Pierdolic biedaków
  Jebac was tu jebane nieudacznicy

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Sam się pierdol jebany, wyjebany w dupę jebańcu.

   0

   3
   Odpowiedz
 7. Tobie dwa chuje a w zęby albo i 3 jak wolisz

  2

  2
  Odpowiedz
 8. Stare pierdy lubią alko lać w gardło i oglądać pornule a później patrzeć się na mieście na młode sure i stawać w kolejce przy doopie żeby lekko niby przypadkiem musnąć śmierdzącym stulejowym brudnym choojem o nią a nóż się uda

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Lecz się kurwa bo masz coś z głową!

   0

   3
   Odpowiedz