Teściowie

Pierdolnięci teściowie to mój problem. Stary żonki wpierdala się ciągle w nasze życie, zawsze wszystko wie lepiej i jak gadamy to zawsze zadaje głupie pytania a potem rży jak debil, że on by lepiej zrobił i wie lepiej a ja to jestem do niczego. Niech spierdala.
Druga gorsza to teściówka. Wydzwania codziennie do żonki i pierdoli o tym, jak mamy żyć, normalnie plany dyktuje od rana do wieczora jak ma wyglądać nasz dzień. Jak tak dalej będzie to spadam.

44
2

Komentarze do "Teściowie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. W ślaskiej rodzinie u mnie tak nie bylo,.jestes zieciem a tesciowi powiedz ze mu przypierdolisz jak sie bedzie wpierdalal. Żyjesz z żoną a nie z nimi, z nimi porządek zrób bo nie warto z powodu takich śmieci zwiazek.zrywac

  8

  0
  Odpowiedz
 3. Porozmawiaj z żona o tym. Teście mogą rozjebac związek, to toksyczne skurwysyny, plotkarze i wścibskie mendy. Jak zes się wżenił to teraz albo albo twardo sprawę, uciąć kontakty do kolacji w wigilie i życzeń na urodziny przez telefon inaczej zatrują wam związek, życie, zdrowie. Ja pierdole jak jak takich ludzi nienawidzę az minusie ciśnienie podniosło. Żonka musi się opamiętać to z tobą brała ślub. To samo tyczy się maminsynków – który h szczerze nie trawie.

  4

  0
  Odpowiedz
 4. Nie wpakuj się w dziecko, bo będzie drożej odejść…

  3

  0
  Odpowiedz
 5. Żaden problem, dzwoń codziennie sam do teściowej i ją opierdalaj że nie żyje jak powinna, porżyj też zawsze z teścia że byś lepiej wszystko zrobił niż on, jak się nie dostosują do lepszego życia to niech spadają.

  13

  0
  Odpowiedz
  1. „żaden problem”…. oj, żebyś ty jeszcze wiedział o czym mówisz, chłopczyku… Kondolencje stary. Takie gówno przeżyje i zonkę i ciebie… Prawdopodobnie ciebie. Moja była ani myślała odpierdolić się od swojej mamuśki, to mnie kazała zerwać wszystkie kontakty. A mamusia jak huragan, Hiacynta Bucket tylko głupsza i z ryjem. Tego się naprawić nie da. Mojej byłej obecny mąż spierdolił po paru latach. Ale jak kolega wyżej napisał podwójnie drogo mu wyszło…

   6

   0
   Odpowiedz
 6. Nie martw się to normalne

  0

  3
  Odpowiedz
 7. Powiedz mu żeby się nie wpierdalał i chuj Cię to obchodzi, a jak będzie rżył to każ mu zamknąć pizde.

  3

  0
  Odpowiedz
 8. Wyruchaj teściową w perskie oko

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Kurwa, chyba bym się porzygał.

   1

   0
   Odpowiedz