To nie będzie dobre życie

Za tydzień kończe 18 lat. Od dwunastki zmagam sie z depresją i kilkunastoma innymi chorobami psychicznymi w tym schizofrenia. Powoli dociera już do mnie fakt, że nie jestem zbyt inteligentny jednak na tyle mądry żeby odstawać od reszty. Nie kończe szkoły bo po co, jeżeli ktoś mi mówi co mam robić to tego nie robie bo żebym ja coś zrobił jest ich pomysłem a nie moim a wole własną droge, nie przeszkadza mi to, że straszą mnie, że po gimnazjum nikt mnie nie weźmie do pracy co jest bzdurą ani to, że skończe bezdomny, bo tego sie nie boje. Nie mówie dużo, moge cały dzień się nie odzywać. Próbowałem sie zmienić przez ćwiczenia i medytacje i to nic nie daje kiedy mam na co dzień do czynienia z idiotami a nigdy nie przeszedłem bariery 90g białka bo po pierwsze nie jesteśmy milionerami, nie stać mnie na cottage cheese quantalupa ananas szejk a po drugie rzadko co widuje obiad w domu.
Ojciec mnie zostawił jak miałem 5 szczał mi do łóżka i napierdalał matke, jej nowy mąż robi prawie to samo i zmagam sie z nim od 12 lat, na moje polecenie (byłem małym gówniarzem) zrobił bachora bo chciałem mieć braciszka i teraz braciszek spędza 14h dziennie przed komputerem i ma krzywy kręgosłup ale leczyć nie leczy bo przecież musi napierdalać w te gierki.

To nie było i nie będzie dobre życie. Nigdy sie z niczego nie cieszyłem i sie nie uciesze, nie mam ludzkich emocji nie potrafie sie śmiać, nie chce mi sie ruchać, marycha w tym kraju jest sprzedawana za 50zł z badylami i moge sie żalić w nieskończoność bo nie mam żadnego szczęśliwego wspomnienia co bym mógł nim przyzwać patronusa. Zwierzęta są kurwami bo są takie same jak ludzie i szansa na to, że pies ze schroniska będzie twoim prawdziwym przyjacielem jest raczej niewielka bo miałem psów 6 i każdy był chujem.

Mam pewien plan na życie. Zdam prawo jazdy i wypierdole stąd za pewnie max miesiąc do jakiegoś kraju przez agencje pracy gdzie będą mnie ruchać przez 3 miesiące a potem zamieszkam na stałe w tym kraju. W kraju gdzie ludzie nie będą tak pojebani jak są polacy i nawet nie musze dużo o tym mówić bo sami przypiszecie więcej negatywnych niż pozytywnych cech swojemu narodowi.

Hah, pozostaje kwestia śmierci z kd 0/1. Tak jestem psychopatą i kiedyś wypierdole bombe na Hiroszime. Sorry, musiałem to napisać mam nadzieje, że admin sie nie obrazi ale takie myśli jak zabijanie nie opuszczają mnie ani na chwile, zawsze marzyłem żeby ktoś wparował do mojego domu, zabił każdego i powiedział do mnie „Walu tu jest twoja kominiara i kopyto, zbieraj sie jedziemy na robote” bo w wegetacji przez sto lat nie ma sensu but there is a great deal when you’re taking to the grave as many as you can, before you die yourself.

28
46

Komentarze do "To nie będzie dobre życie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. O kurwa… Żałosne. Trzeba go kurwa znaleźć, bo jeszcze „jakimś” krajem okaże się Afganistan i kiedyś będzie siać terror w Europie. Chciał zabłysnąć angielskim hahaha, „there’s a great deal”?! xD Szkoła się nie przydała. Hojny jesteś jak dajesz sobie 100 lat życia.

  0

  2
  Odpowiedz
  1. Imo nie liczy się poprawność gramatyczna, a przesłanie. Co do Afganistanu, to nawet z początku zdawało mi się, że mądrze mówi, ale potem uświadomiłem sobie, że wyrasta nam nowy Elliot Rodger. Czy on wie, że społeczeństwo to zespół kontaktów między ludźmi, osobnymi umysłami o różnych poglądach, a nie jednomyślący potwór, który go nienawidzi. Zająłby się nawet malowaniem grafitti, czy zapisałby się do jakiejś antify, onru, czy nawet jakichś hooligansów (chociaż polecam zwykły klub kibicowski), bo to i tak jest mniej szkodliwe, niż bycie terrorystą…

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Powiem tak. Jesteś pod panowaniem upadłego anioła Abaddona, który tak manipuluje ludźmi, by ci chcieli zabijać innych. Za depresją, nie mówię że akurat u ciebie, ale nieraz stoi demon depresji. Wiem, bo do mnie był taki przyczepiony. Wątpię też byś był psychopatą. Prędzej socjopata, acz niektórzy twierdzą, że to jedno i to samo, tak inni twierdzą, że tym pierwszym się rodzisz, tym drugim się stajesz w wyniku negatywnych doświadczeń. Nie mam teraz czasu by się więcej rozpisać autorze, bo 5 rano i spać mi się chce, ale ja przez lata cierpiałem na depresje, nerwice i inne (miałem ponad 50 różnych objawów tych gównianych chorób), byłem wyśmiewany, czasem bez wyraźnego powodu, nieraz atakowany fizycznie, także bez wyraźnego powodu i wiesz co? Po latach zrozumiałem, że to były ataki demoniczne na moje życie. Kiedyś to albo ignorowałem albo sobie jakoś tam tłumaczyłem, że np. depresja mi się wzięła może z niezdrowego żarcia. Tak było do lata 2017 roku, jak mnie Bóg ponownie dotknął. Pojechałem wtedy na pewną grupę domową chrześcijan. Ci tam nałożyli na mnie ręce i nagle zaczęli odganiać ode mnie m.in. demona depresji, a dodam, że nic im o tym problemie nie wspominałem. To Bóg im to zdradził. Zresztą, ja tamtego dnia, to nawet całkiem normalnie się zachowywałem i miałem gadane. Potem zacząłem się zastanawiać nad różnymi sytuacjami w moim życiu + pewna modlitwa znajomego i zrozumiałem wtedy, że wiele negatywnych sytuacji w moim życiu to był atak demoniczny na mnie. Jednak lata wstecz przeżyłem narodzenie się na nowo. Co to jest? To jest moment w którym Duch Święty, jedna z osób Trójcy Świętej, wchodzi w ciebie, tak że stajesz się Jego świątynią. Wówczas wtedy zostajesz jakby przybity do krzyża Golgoty, tam gdzie Jezus został zabity. Co to daje? M.in. możliwość wyganiania wspomnianych demonów, ale także np. otrzymanie życia wiecznego, po tym doczesnym życiu, w świecie, który jest wielokrotnie lepszy, od tego bagna. Chcesz tego samego? To zawołaj do Jezusa i powiem Mu, że od tej pory staje się On twoim osobistym Panem i Zbawicielem. Jak będziesz szczery w tym, to Duch Święty w tobie zamieszka. Pamiętaj jednak by z tym nie zwlekać, bo tzw. Czas Łaski jest bliski końca, i się stanie w tym wieku. Dlaczego? Po różne biblijne proroctwa się wypełniają teraz a satanistyczno-okultystyczna elita, nawet nie kryje się już ze swoją agendą. Wystarczy zajrzeć na takie strony jak np. vigilantcitizen kropka com. Tam jest masa dowodów. Tak, jak napisałem, późna pora dla mnie i muszę iść spać, bo mógłbym ci sporo więc napisać. Chcesz coś? To pisz. Możesz oczywiście mnie uznać za świra czy kogo tam chcesz, ale ja swoje przeżyłem i się sporo dowiedziałem przez te ok. 13 ostatnich lat. W Polsce niestety mało kto się zna na świecie duchowym. Prędzej w Afryce się coś na ten temat dowiesz. Pozdro

  3

  4
  Odpowiedz
  1. Zamknij morde ty janie pawle pedale pierdolony na i tak wierze w boga kurwa budde

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Następny nawiedzony….. świat zwariował…to pewne

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Chłopie! Ja mam nadzieję, że chodzisz na psychoterapię. Pamiętaj, psychoterapia to PODSTAWA leczenia wszelkich chorób psychicznych wraz z farmakoterapią. Bierzesz leki na te objawy? Chodzisz do lekarza. Ja myślę, bo twoje objawy są dosyć poważne jak na twój wiek, a potem w dorosłym życiu może być dużo gorzej! Schizofrenia to taka choroba, że niedługo wszystko ci zabierze, jak się nie podejmiesz leczenia, to coraz gorzej będzie rokować po prostu. Trzymaj się i bierz się za leczenie! Wyjaw te swoje dziwne i przerażające cię myśli przed terapeutą, to przestaną cię tak trzymać jak je wypowiesz i rozpracujesz mechanizm ich działania. Pozdro!

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Na tarapie o jaki ty mqdry kurwa to uciekaj do Moskwy

   2

   0
   Odpowiedz
 6. Jeszcze chciałem dodać, że twoje myśli są dość okrutne i przepełnione złem. Wszędzie widzisz zło i przez to pewnie też nie masz prawidłowego podejścia do ludzi i świata tak czuję (wiem po sobie, też się leczę psychiatrycznie, ale ja już kończę powoli leczenie i wracam do zupełnego zdrowia, nie mam nawrotów). Takie myślenie jest straszną patologią! Zmień to, proszę ja cię. Dodam jeszcze, że twój ojciec no cóż, dowód że nie każdy może mieć dzieci, bo dzieci będą cierpiały przez nich jak ty. Ale spokojnie, rodzice nikogo w dół za sobą nie pociągną. Ty masz swoje życie do przeżycia, pod warunkiem że weźmiesz się za siebie. Powodzenia!

  2

  1
  Odpowiedz
 7. Próbowałeś już sprzedawać swoją spermę na produkowanie maści na porost włosów? Ja kupiłem ten kosmetyk i smaruję
  glace 2 razy dziennie. Takie mi kudły kręcone na łbie wyrosły,że chyba to maść ze spermy murzyna. Nie wierzyłem ze to działa. Smaruję teraz koniec chuja i widac jak mi rośnie pędzel. Firma kosmetyczna co robi ta maść nie mogla uwie-
  rzyć! Przychodzi teraz pielegniara co mi brandzluje chuja
  kudłatego 2 razy dziennie. Było tyle śmiechu, że jedna nie
  wytrzymała. To przychodzą teraz 2 na dzień. No i chuj.

  6

  -1
  Odpowiedz
 8. Aha i jeszcze jedno. Pewnie nie nadążacie za moim tokiem myślenia i sądzicie, że mnie pojebało i macie racje. Zresztą macie to szczęście zobaczyć jak myśle bo nikt wam nigdy nie pozwolił zajrzeć do umysłu. Pytacie kogoś co tam u niego i powie, że dobrze i nie powie nic innego ale ja wam pozwoliłem zajrzeć do mojego umysłu. Nikt dla was tego nigdy nie zrobił i nie zrobił tego dla mnie. Gdyby ktokolwiek kiedyś mi na to pozwolił, pewnie miałbym jakieś wskazówki jak myśleć, jak sie zachowywać, co jest dobre a co złe. Zamiast tego ryli mi banie przez całe życie patologią, religią, na j. polskim. Ahh pamiętam jak na sprawdzianie z j.p napisałem suce żeby poszła sie jebać ze swoimi kazaniami. Wybiegła z płaczem a na drugi dzień złapał mnie jej mąż i kazał przeprosić ale mnie nie przekonał, to była ta chwila w której zrozumiałem, że nie jestem jebanym pionkiem. Później i tak sie okazało, że matrix mnie spierdolił. Zaraz napisze kolejną chujnie którą wszyscy polubią więc co wam te pierdolone dislike dadzą skoro moge sie dostosować do wszystkiego. Myślicie, że oceniacie osobe ? Ta szmata mówiła, że jestem potworem.

  5

  1
  Odpowiedz
  1. ,,A na drugi dzień złapał mnie jej mąż i kazał przeprosić ale mnie nie przekonał” haha

   0

   0
   Odpowiedz
 9. Ładny pojeb

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Idz do ksiedza na plebanie. Potrzebujes dobra blow job.

   1

   0
   Odpowiedz
  2. No i kurwa prawidlowo!

   0

   0
   Odpowiedz
 10. Życie z natury jest ciężkie, a potem się zdycha. To wszystko w temacie życia.

  4

  0
  Odpowiedz
 11. Ciebie trzeba do Choroszczy wysłać całe te ugułem

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Pozbedziesz sie mnie ze szkoly sie wypisalem komputer zabiore

   0

   0
   Odpowiedz
 12. Trzeba Cię skrócić troszkę tu tego, ooo jaki ty kurwa mądry jesteś. Prezydentem może zostań

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Prezydenckim smierdziuchem

   0

   0
   Odpowiedz
 13. Tu tego całe te ugułem

  1

  0
  Odpowiedz
  1. 00Jor meldunek

   0

   0
   Odpowiedz
 14. Ty już dawno powinieneś się leczyć. Ciebie trzeba do Choroszczy wysłać całe te

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Ziomek cokolwiek robisz, nie wypierdalaj za granicę jeśli wiesz że jesteś chory. Schize da się wyciszyć lekami i mieć względnie normalne życie z gówno robotą. Jeśli pojedziesz to z czasem pogorszysz swój stan jeszcze bardziej i nie da się tego cofnąć bo schiza niszczy łeb. Za granicą jest to samo albo jeszcze gorzej bo nie będziesz miał nawet matki. W długim terminie jeśli nie chcesz całkowicie zjebać sobie życia powinieneś poddać się leczeniu. Trzymaj się tam.

  6

  0
  Odpowiedz
  1. Jebac matke moja toszmata naje awem sie i zjaralem tez mam wyjebane w te zycie kureskje

   0

   0
   Odpowiedz
 16. Siema tu autor wlasnie dzisiaj sie wypisalem ze szkoly nie mam juz zobowiazan tera se wale konia na luzaku bo te zycie jest chuja warte

  2

  0
  Odpowiedz
 17. Walu, weż pałę i wparuj na chatę trzem rosłym murzynom pederastom. Zajebać słabszego to żadna sztuka a ty jesteś twardziel, prawda? Z tym zabijaniem to mnie lekko wkurwiłeś. Siebie zabij..

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Siema tu znowu autor chyba wyzdrowialem dzieki 420

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Zrób…cokolwiek. Naprawdę uwierz mi, zycie moze odmienić sie o 180* kiedy najmniej tego podejrzewasz. Ja z rodziny, którą mozna podsumować nazwą tego portalu, zawsze cisnęłam do przodu, naprawdę trzeba robic cokolwiek, bo nie wiesz, co zadziała. Nie wyobrazam sobie zostac na tej wsi, przeciez zycie gdziekolwiek indziej jest tak samo drogie/ciezkie, a w niektorych miejscach czeka DUZO więcej opcji. Wyjazd do duzego miasta to był moj plan od zawsze, skonczyło sie tak dobrze, ze nawet nie będę pisac, bo nikt mi nie uwierzy, ze mozna miec tak zajebiste zycie.

  0

  0
  Odpowiedz