Toksyki

Wkurwiają mnie jakieś uszczypliwe, toksyczne typy co zawsze muszą spierdolić miłą atmosferę odpisując na neutralne posty jakimś gównem, typu: kto pytał, chuj mnie to, ale jesteś śmieszny. Inny przykład to taka elektroda albo IT grupki, jest wypowiedź wskazująca na luki w wiedzy, to zamiast naprowadzić kogoś, jak ma to miejsce na zagranicznych forach, to oczywiście trzeba sobie zwalić przed lustrem, że rozmówca to debil albo, że nie ma elementarnej wiedzy, podobnie na polskich uczelniach. U anglosasów jedynym miejscem, które może się równać z taką ilością jadu jest /pol/ na 4chanie. Tutaj to wszyscy kurwa mądrzy, wykształceni, pewni siebie, no złote postaci na firmamencie dziejów ludzkich. Wszystko spoko tylko z jakiegoś powodu jebią za ekwiwalent hiszpańskiej minimalnej krajowej, są grubasami i mają problemy w kontaktach z płcią przeciwną.
Jebał was pies buraki, i tak wszyscy wiemy że wasze życie jest smutne jak historia o niemym michałku.

Chujnia i śrut.
Admin przepuszczaj komentarze mesia, byczywąsa i całej reszty. Lore tego portalu to kapitał.

9
3

Komentarze do "Toksyki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. O przepraszam!
  Ja nie jestem taki!
  I mnie też tacy wkurzają, ale staram się ignorować nic nie wnoszące komentarze – jedyne co wnoszą to ferment społeczny nieudacznicy jebani!

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Mesia też mi brakują komentarze.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Zdaje mi się, że kto inny jest teraz adminem tej strony bo jeszcze w 2018 roku komentarze Mesia, Byczywąsa i prezesa Euromebel wlatywały jako pierwsze a teraz nic.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jeśli chodzi o ostatnie zdanie to zgadzam się, bo lubię większość komentarzy trolli z Chujnia.pl.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Oni piszą w kółko to samo. Nuda śmiertelna.

   0

   0
   Odpowiedz
 6. polacy to jebani nieudacznicy, ale za to pełni psychopatii

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Zdanie zaczynamy wielką literą i kończymy kropką.
   Grammarnazi

   0

   0
   Odpowiedz
 7. Ja już lata temu zrezygnowałem z elektrody, poziom dyskusji jest żenujący i teraz chodź po latach mógłbym się pośmiać z paru prominentów na forum, to nie zniżę się do tego poziomu

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Tutaj „choć” zamiast „chodź”.
   Nie jest tak źle z elektrodą, od kiedy syn Gula wprost usłyszał, że jest starym już spierdziałym dziadem. A każdy na starość robi się taki sam, tylko bardziej. Ja też taki będę 😉 .
   Grammarnazi

   0

   0
   Odpowiedz
 8. Tu admin chujni. Niestety na chwilę obecną jest niemożliwe przepuszczanie komentarzy Mesia, Byczywąsa i prezesa od mebli, gdyż muszę zapierdalać przy waleniu do głównego zbiornika z patałachami pod groźbą wypuszczenia krokodyli z wywrotki Multicara M25.
  Z poważaniem, Admin.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Pan wasz Mesio jeszcze wróci na forum, patałachy. To tylko cisza przed burzą.

  0

  0
  Odpowiedz