Trzecia kadencja

Jest to właściwie druga część mojej chujni na temat starców, którzy nas pogrążą i nieuchronnego zwycięstwa PiSu, bo pojawiło się wiele kontrowersji i spekulacji, jakobym ja, nie chcąc zwycięstwa PiS z automatu popierał ryży łeb.

Otóż nie, nie popieram ryżego łba i zgnilizny oraz totalnego zepsucia jakie od razu sprowadziłby do nas z zachodu. Gdyby zepsuty, zlewaczony zachód wysłał telegram, że zjadanie własnego gówna jest zdrowe dla środowiska to ryży łeb i jego ekipa nawet nie ośmieliliby się tego zakwestionować. Nie życzę tutaj sobie takiego zdegenerowania jak w krajach Europy zachodniej, że w Hiszpanii jakieś brudasy tzw. ocupados, którym się nie chce pracować mogą zająć Ci dom, na który ciężko tyrałeś. Nie życzę sobie tutaj takiego życia, że ja będę chodził tyrać, a jakieś młode byczki, „straumatyzowane” bo przypłynęli na tratwie wstają sobie zaraz przed południem i wylegują się na basenach, albo siedzą z używkami na schodach. Gówno mnie to obchodzi, że lewackie Polki i Europejki chcą sobie poskakać na knagach, bo naogladały się bzdur na Tiktokach i instach o egzotycznych krajach i zdjęć wież meczetów. Jak masz kurwicę cipy to weź sobie sprowadź takiego nieudacznika i darmozjada do mieszkania i sama go utrzymuj.

Nie życzę sobie, żeby małe dzieci chodziły na jakieś edukacje seksualne, gdzie będą im wmawiać i sugerować, że „może wolą chłopców” i wmawiać orientacje seksualne oraz namawiać do zmiany płci normalnego chłopaka, albo dziewczynę tak długo aż w to kurwa rzeczywiście uwierzy i przyjmie to z autorytetu?

Tak kurwa, taką krzywdę tępe zblazowane cipy, głosujące na lewactwo od Biedronia, Płaczka i Trzaska zrobią niewinnym dzieciom, bo was swędzi pizda do ciemnoskórych brudasów i rozsadza was, żeby skakać na ciemnych knagach. Myślicie czasem o czymś poza własnymi zachciankami?

Ale przechodząc do sedna..mimo, że mam świadomość tych zagrożeń to pamiętajmy o jednym. To będzie już trzecia kadencja upartych, starych aparatczyków z PiSu. Mamy za sobą już 8 lat narastania arogancji i bezczelności do rozmiarów niemożliwych do wyobrażenia. Stworzyliśmy potwora, bezkarna, zdegenerowaną siatkę destrukcyjnej bandy, która uważa się za nieomylną. Nie wyobrażam się do jakich rozmiarów ta arogancja urośnie za trzeciej kadencji.

Już napisałem co sądzę o ryżym łbie, ale w jednej kwestii będę go bronił. On już nie rządzi. Kiedy się wszyscy kapną, że od 8 lat dzieje się tu źle, a obwinia się cały czas o to osobę, która od dawna nie rozstawia pionków na szachownicy. Centralizuje się najważniejsze instytucje, spółki i firmy w rękach aroganckiej, głuchej na wszystko władzy nieudaczników i marnotrawi kolosalne pieniądze. Instytucje są zawłaszczane i obsadzane rodzinami, kumplami, szwagrami, kumplami kumpli i krętaczami, którzy rozpasają bebechy i tworzą szklane sufity na pokolenia.

Tak być już dłużej nie może. Ilu jeszcze ministrów, doradców, wiceministrów, wiceprezesów, doradców, asystentów. Ilu? Ile zmarnotrawione kasy na nierobów i nieudaczników bez kompetencji, którzy tylko żrą za nasze i mają wszystko, żeby przeglosowywać kaprysy starca, który już nie ogarnia rzeczywistości?

20
3

Komentarze do "Trzecia kadencja"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Podzielam stanowisko. Jestem dam między młotem a kowadłem. Że też człowiek nie spierdolil z kraju w jakieś spokojniejsze miejsce.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Cóż blokuje Pana przed dynamicznym tamże spierdoleniem np. jeszcze w tym tygodniu?

   1

   0
   Odpowiedz
  2. „Stanowisko to Tu Chuju stracisz jeśli nie będziesz działał zgodnie z linią partii. W tył zwrot!” – dodał stanowczo i udał się luźniutkim spacerkiem w towarzystwie jedenastu policjantów w kierunku Żoliborza.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Kurwa jebnijcie się w łeb. Pierdolicie na Rosję a zachowujecie się milion razy gorzej kurwa. Idźcie głosować nie na PiS to się coś zmieni a nie kurwa „o chuj co ja mogę panie, tylko wyjazd do Niemczech i pocieranie dupy Hansowi z Auschwitz mi zostało”. Pojebani jesteście? Mamy szansę coś zmienić ale kurwa jak to mawiał Testo „żeby mieć trzeba chcieć”. Stare raszple chuja zmienią, młodych ludzi jest procentowo więcej więc jak nie ruszycie dupy w te wybory to kurwa do siebie miejcie pretensje później. Beka że kurwa sami z siebie robimy kraj trzeciego świata bo większości się to podoba a nie dlatego, że tu jest źle… Jak kochacie Polskę i chcecie, żeby coś z niej było, to idźcie głosować

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Wielka Rosija z narodów swabodnie wybraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanych!

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Przed pójściem na głosowanie apeluje o przypomnienie sobie kto chciał przymusowych szczepień

  0

  0
  Odpowiedz
  1. …a także kto przepierdala pieniądze podatników np. 70 mln. na korespondencyjne wybory, które nie odbyly się oraz inne jak rozjebanie w drobiazgi bloku elektrowni „Ostrołęka” postawionego za „drobne” 1,3 mld. czyli 1300 mln. zł bo tego żądała jebana Unia walcząc z globalnym ” ocipieniem”.
   Nie chcę Was wkurwiać ale jakby dobrze popatrzeć na te ostatnie 8 lat, to znalazłoby się jeszcze trochę takich „rodzynków” za grube miliony a może miliardy, chociażby nie wykorzystane miliony szczypawek, które niedługo trzeba będzie zutylizować bo mija termin ich ważności, co już wiadomo będzie kosztowało podatników następne miliony.
   Cieszcie się i radujcie głosując wedle własnego sumienia.

   1

   0
   Odpowiedz