Tylko kasa i kasa

Jest dopiero 5 marca, w sumie jeszcze wypłaty nie dostałem, bo dopiero jutro będzie, a baba już mnie pyta, czy w tym miesiącu mam jakąś fuchę bo ona policzyła i może braknąć. Chuj mnie strzela, kurwa do końca miecha 26 dni, a ta już WIE że kurwa ZABRAKNIE. Zapierdalam po 10 godzin dziennie, jak jest fucha to biorę, robię co mogę, rzuciłem nawet fajki żeby więcej hajsu było, z kumplami wyjdę już tak raz na miecha, czasem nawet nie, bo w knajpie browar 7pln. Ale i tak wiecznie za mało. Czy przyniosę 2 tysiące, czy 4 tysiąca – mało! I co ja mam z tego jebanego życia? Ja wiem, że jest drogo i że kredyt i tak dalej, ale widzi przecież, że robię co mogę to dałaby mi spokój. A tak to mi się odechciewa pracować czy cokolwiek. A szef jak to szef, kutas i rura, nawet jak zapierdalam jak muł to premii nie da. Raz to dałem po bandzie, zapierdalałem jak dziki i podbiłem do niego przy wypłacie, że dobrze robiłem to może coś ekstra by dał w ramach motywacji czy docenienia. I co? Oczywiście nie, bo nie ma i jest bieda w firmie. Jak chuj. Pojebany kraj. No powiedzcie mi jaka jest motywacja żeby tutaj coś dawać z siebie skoro zawsze i tak jest źle. Lepiej się opierdalać chyba i brać co dają, przynajmniej się człowiek nie spina. No dobra to tyle. Chujnia.

37
51

Komentarze do "Tylko kasa i kasa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujową żeś se babę wziął, ja w życiu od faceta nie wezmę kasiory chyba że na wspólny cel!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. wyślij babę do pracy i niech sama na siebie zarobi!!!! brać to każdy potrafi, ale żeby już coś zrobić to lament tylko.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Lepszy gram handlu niż kilogram roboty 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 5. dokładnie babsko do roboty, u mnie w domu to samo, czy stary 4 czy 5 koła przyniesie to brakuje i mało, a stara wielka pani i nic nie robi tylko sie przypierdala do wszystkich w domu, wiec sie nie oglądaj i goń ją do roboty!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Chujnia.
  Stary, olej to, mam to samo i zaraz tym pierdolnę . za każdym razem ta pizda mi mówi „mało i mało”. lepiej wyjdź na browara i pierdol temat. nie da się jebać non stop.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ja wlasnie tak robie jak napisales na koncu opier… sie ile moge chociaz i tak lekko nie jest ale na wyplacie i tak musza zawsze zaje… z 20 % i cos wymyslaja ze 2 mce emu byles chory itp. zal jak ch..

  0

  0
  Odpowiedz