Ukojenie Testo x3

Skoro jedyne ukojenie dają wam myśli w których wszystkich zabijacie a ich nie zabijacie to na chuj wam takie myśli. Albo skoro chcielibyście spierdolić z tego kraju to czemu nie wyjdziecie nawet na spacer tylko użalacie sie nad sobą.

Ja tylko przez skrajną krytyke zamierzam skłonić was do myślenia.
Co nie zmienia tego co o was myśle brudne psy.
Bo co kurwa, taki jesteś macho a mama ci kurwa rurki z croppa wybiera bo teraz modne i chłopaki takie noszą.

Nawet 1% z tego co sobie myslisz polaczku nie przekłada sie na realne zachowanie. No może oprócz tego, że jak sie użalasz to jesteś pizda irl, no i może jeszcze, że dzielisz sie swoją chuja wartą opinią na internecie, produkuj sie idioto bo to jest kurwa coś warte. Nie wiem kurwa napisz, że jesteś kurwa kimś ale i tak miej swoją opinie biednego biedaka polskiego polaka wtedy nikt napewno nie zauważy, że jesteś spierdoksem.

Weź kurwa człowieku jak myślisz w sposób w jaki myślisz to bądź z tym kurwa prawdziwy. Japierdole możesz nawet naprawde chcieć zrobić z tego Hack & Slash to kurwa zrób, zobaczysz jak ci schizofrenia minie jak zachce ci sie żyć.

W ogóle choroby psychiczne tak naprawde nie istnieją, to tylko wynik bycia idiotą. No chyba, że jesteś mądry i psychicznie chory, to wynik idiotów. Usuniesz wiadomo jaki czynnik to powiesz mi to samo.

W ogóle potraficie na takie gówno wpaść? Ja jestem w stanie wam to potwierdzić kurwa naukowo wszystko o czym mówie, jeżeli logicznie wam nie wystarczy. Ale wy kurwa nie możecie wiedzieć co to artykuły naukowe, możecie sobie jedynie obejrzeć jakieś popularnonaukowe gówno gdzie typek podciąga wasz debilizm pod efekt Dunninga.

Ty XDD We przeczytaj sobie na wikipedii co to znaczy i juz masz opinie idioto bo tak działasz XD

Ale nie pomyśl, że jeżeli łączysz fakty jesteś inteligentny myślisz racjonalnie to faktycznie im mniej wiesz tym więcej wiesz co przekłada sie na to, że wiesz więcej a im więcej wiesz tym więcej wiesz bo łączysz fakty jesteś inteligentny i myślisz racjonalnie.

No, nie pomyśl tego xD To jest tylko następny stage rozwinięcia myśli, po co miałbyś zachodzić dalej niż podstawowy ty głupia polska kurwo XDD

0
6

Komentarze do "Ukojenie Testo x3"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Do kogo ty to kurwa piszesz

  0

  0
  Odpowiedz
 3. …..ma was w dupie kurwa i wy dobrze o tym wiecie ale nie macie nawet jaj żeby sie przeciwstawić bo najpierw musielibyście zacząć od bliskich którzy tak wiele dla was zrobili, urodzili was w tym gównie, zrobili wam parówki na obiad zupke chińską na kolacje i sie prują na koniec dnia czemu ci sie nie chce…..

  Widziales dzis.I jak

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Kurwo sam sobie zrobilem jesc.

   0

   0
   Odpowiedz